Dikey Ütüler

Dikey Ütüler en uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi dikey ütü modelleri için hemen tıklayın!

Elektrikli Ev Aletleri kategorisinde Dikey Ütüler modellerinde 5 adet ürün bulundu.

STH7060/80

Philips STH7060/80 Taşınabilir El Ütüsü 7000 Serisi

Web'e Özel
Sepette %8 İndirim 2.299 TL
2.499 TL
KARGO BEDAVA
(5)
STH3020/10

PHILIPS STH3020/10 ELDE TAŞINABİLİR BUHARLI DÜZLEŞTİRİCİ

Web'e Özel
Sepette %8 İndirim 1.434 TL
1.559 TL
KARGO BEDAVA
(2)
GC810/20

PHILIPS GC810/20 EL TİPİ BUHARLI DÜZLEŞTİRİCİ

Web'e Özel
Sepette %8 İndirim 3.219 TL
3.499 TL
KARGO BEDAVA
ST 7950

Grundig ST 7950 Buharlı El Ütüsü

Web'e Özel
Sepette %10 İndirim 1.439 TL
1.599 TL
KARGO BEDAVA

ÜTÜLER

Ütüler, temel anlamda elektriği kullanıp ağırlık, ısı ve buhar gibi etkenleri baz alarak, kumaşların ve elbiselerin kırışıklıklarını gidermek için kullanılan elektrikli ev aletidir.

Ütüler, buhar gücü, buhar basıncı, su tankı, taban özelliği, kullandığı teknoloji, emniyet ve tasarım gibi özellikleriyle birbirinden ayrılarak, birçok farklı seçenekleri ile Arzum, Tefal, Philips, Braun, Fakir, Arnica gibi markalar tarafından üretilmiş, kullanımınıza sunulmuştur. Piyasa da dilediğiniz özellikte ve fiyat skalasında ütü ürününü bulmanız, geniş ürün yelpazesi sayesinde oldukça kolaydır.

Kullanımınıza, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun çok sayıda üretilen ütü çeşitlerini, buharlı ütüler, buhar kazanlı ütüler, dikey ütüler ve seyahat ütüleri olarak sayabiliriz. Örneğin yolculuğa çıkacağınız zaman yanınızda son derece hafif minimal boyutta ve işlevsel özellikte bir ütü bulundurmak istiyorsanız dikey ütüleri ya da seyahat ütülerini tercih edebilirsiniz. Dikey ütüler, son derece hafif olması ve taşınmasının kolaylığı ile küçük kırışıklıkları, ütü masasına ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Yüksek watt gücü ve buhar gücü gerektiren kırışıklıkları yok etmek için buharlı ütüler tercih edilebilirken, yüksek derece de watt, buhar ve yüksek ısıya ihtiyacınızın olduğu zamanlar için buhar kazanlı ütüleri seçebilirsiniz. Buhar kazanlı ütüler, içlerinde barındırdıkları rezistans yapısı sayesinde, alt kısmında bulunan seramik tabanlarını uygun derece de ısıtarak, ütüleme işlemi için en kısa sürede yapması, kırışıklıkları açması ve piyasa da her bütçeye hitap edebilecek özelliklerde ürünün olması sebebiyle son zamanlar da oldukça rağbet görüyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı