Blender Setleri

Mutfak Ürünleri kategorisinde Blender Setleri modellerinde 38 adet ürün bulundu.

YENİ ÜRÜN
FIRSAT ÜRÜNÜ
(1)
AR1058 (DREAMLINE)

ARZUM AR1058 HESTIA BLENDER SETİ (DREAMLINE)

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
2.800 ,90 TL 3.899TL
KARGO BEDAVA

Blender

En çok ihtiyaç duyulan mutfak gereçlerinden biri olan blender ürünü, hem iş yerlerinde hem evlerde kullanıma uygundur. Doğrama ve küçük boyutlara ayırma işlemini çok daha hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanır. Aynı zamanda doğrama işlemi esnasında zorlanacağınız sert yiyecekler için son derece kullanım kolaylığı sağlayan blenderlar, yiyecekleri istediğiniz kıvama getirmede yardımcı olurlar.

Blender ürünlerini, kişisel blender, sürahi tipi blender - smoothie - çorba makinesi, tekli blender ve blender setleri olarak ayırabiliriz. El blender setlerinde bulunan bıçaklı yapı, karıştırıcı ve sıçramayı önleyen aparatlar sayesinde parçalama, karıştırma ve rendeleme özelliklerini içinde barındırır. Ayrıca sıçramayı önleyen blender ayağı ile mutfak alanınız temiz kalır, siz işinize devam edersiniz. El blender setlerinde bulunan hız kademesi sayesinde blender, ürününün hızını kendinize ve işlem yaptığınız yiyeceğe göre ayarlayabilirsiniz. Turbo özelliği sayesinde, birbirinden farklı ürünleri hızlı bir şekilde istediğiniz kıvama getirebilirsiniz.

Kişisel blender ürünleri ise son zamanlarda özellikle spor ile ilgilenen kullanıcıları mutlu eden elektronik mutfak ürünleri arasında yer alıyor. Kişisel blender ürünlerinde, Bpa içermeyen karıştırma şişeleri ve öğütme haznesi mevcuttur. Aynı zamanda paslanma yapmayan çelik bıçaklara ek olarak öğütme bıçağının da varlığı ile yiyeceklerinizi kolaylıkla istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Üstelik baharat ve kahve gibi minimal boyutlu ürünler içinde başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Sürahi tipi blenderlar, Bpa içermeyen sürahisi ile kullanımınıza hizmet eder. Aynı zamanda yanında bulunan spor şişesi ile hazırladığınız karışımı, istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Tekli blender ürünleri, daha küçük işlerinizde kullanabileceğiniz mutfak ürünleridir. Paslanmaz yapıdaki çelik öğütücü çubuk ile ölçü haznesine sahiptir. Hız ayarı ve kolay yıkanabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede hızlı ve pratik işlemlerinizde tekli blender ürününü kullanabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı