BLACK & DECKER TEFAL Robot Süpürgeler

Robot Süpürge fiyatları, ucuz robot süpürge modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

BLACK & DECKER TEFAL Elektrikli Ev Aletleri kategorisinde Robot Süpürgeler modellerinde 2 adet ürün bulundu.

Robot Süpürgeler

Gelişen teknolojinin bir ürünü olarak karşımıza çıkan robot süpürgeler, elektrikli süpürgelerin işlevini yerine getirdiği gibi birbirinden güzel ekstra fonksiyonlarıyla da göz dolduruyor. Üstün emiş gücü, Tank kullanımı, su haznesinin bulunması gibi elektrikli süpürgelerle ortak özelliklere sahip de olsa robot süpürgeler çok daha başka kulvarda kendini gösteriyor.

Fakir, Fantom,Grundig, Honor, İmilab, Roborock, Samsung, TCL, Tefal, Vestel, Viomi ve Xiaomi gibi markalar tarafından birbirinden farklı fonksiyonlarda ve tasarım özelliklerinde üretilen robot süpürgeler, özelliklerine göre farklı fiyat skalasında da yer alıyor. Bu sebeple bütçenize göre dilediğiniz robot süpürgeyi bulabilir, evinizde sizin için çalışan bir yardımcıya sahip olabilirsiniz.

Yeni nesil robot süpürgeler, içinde barındırdığı navigasyon teknolojisi, haritalama özelliği ve akıllı güzargah planlama gibi fonksiyonları sayesinde mobilyalarınıza, duvarlarınıza ve eşyalarınıza zarar vermeden sadece planlanan alanda temizlik işlemini yapar.

Robot süpürgeleri yönetmek oldukça kolay. Telefonuna indirdiğiniz uygulaması sayesinde istediğiniz bir temizleme alanını istediğiniz zaman diliminde planlayarak temizleme işlemini yaptırabilirsiniz. Üstelik evinizin her odasını değil istediğiniz odalarını da seçebilir, kişiselleştirebilirsiniz. Sadece bir kere robot süpürgenize odalarınızı uygulama üzerinden yöneterek tanıtarak, akıllı güzargah planlama özelliğini kullanmasında yardımcı olabilirsiniz. Odalarda gezinerek evinizin haritasını çıkaran uygulama sayesinde, ilerleyen günlerde dilediğiniz odayı seçerek temizlenmesini izleyebilirsiniz.

Birbirinden farklı temizlik modlarına sahip olan robot süpürgeler ile isterseniz sadece süpürme işlemi, isterseniz silme / paspas işlemi isterseniz de hem süpürme hem paspas işlemini yaptırabilirsiniz.

Mobil uygulaması üzerinden otomatik olarak uzaktan kumanda ettiğiniz robot süpürgenizin şarjını da siz kontrol etmek zorunda değilsiniz. Şarjı oldukça azaldığında belirli konumda olan şarj istasyonuna giderek kendi kendini şarj eder. Şarj işlemi bittiğinde ise temizlik programına devam eder. Hiçbir zaman sizi yarı yolda bırakmayan robot süpürgeleri vatanbilgisayar.com web adresi üzerinden ya da Vatan Bilgisayar mağazalarından kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı