• Onboard: 4 x USB 3.1
 • Onboard: 4 x USB 2.0
 • Onboard: PS/2 (Klavye/fare yuvası)
 • Onboard: VGA
 • Onboard: HDMI
 • Onboard: Ethernet (10/100/1000)
 • Yapı: ATX
 • İşlemci Serisi: Core i3 - 8. Nesil
TUF B360-PLUS GAMING / 91025

ASUS TUF B360-PLUS GAM. Intel B360 Soket 8.-9.Nesil 1151 DDR42666MHz RGB Anakart

737 TL
122 TL'den başlayan taksitlerle
Bu Ürünle Birlikte Aşağıdaki Ürünleri İndirimli Alabilirsiniz
5 (Toplam Yorum: 3) Yorum Yap

"K" işlemci ile kullanacaksanız Z370 veya Z390 kart almanızı öneririm B serisi kartlarda işlemcinin çarpan kilidi açık olsa bile overclock yapmanıza izin vermez. Ayrıca ram olarak B serisi kartlar 2666 mhz destekler. İntel işlemcide daha yüksek frekanslar ciddi bir fark yaratmadığı için büyük bir problem olmaz. 3200 mhz cl 18 1,35v ram alacağınıza 1,2v 2666 mhz cl 15 ram alın daha iyi performans alırsınız. Asus kartlarda biosta eternet kablosunu bağlayarak kolaylıkla bios update yapabilirsiniz ve 9. nesil işlemcilerle sorunsuz kullanabilirsiniz. Muhtemelen diğer markalar için de benzer bios özelliği vardır.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS TUF B360-PLUS GAM. Intel B360 Soket 8.-9.Nesil 1151 DDR42666MHz RGB Anakart

ASUS TUF B360-PLUS GAM. INTEL B360 SOKET 8.-9.NESİL 1151 DDR42666MHZ RGB ANAKART

ASUS TUF B360-PLUS GAMING


Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 2666MHz desteği, 32 Gbps M.2, Intel Optane belleği ve yerel USB 3.1 Gen 2 ile Intel LGA 1151 ATX Gaming anakart


GPU Sıcaklık Tespiti & Fan Xpert 2+: Her fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesine ulaşmasını garantiler


TUF Koruma: SafeSlot, ESD Korumaları, DDR4 aşırı voltaj koruması, Digi+ VRM ve paslanmaz çelik arka plaka ile uzun süreli güvenilirlik


Askeri sınıf TUF Parçalar: Maksimum dayanıklılık için TUF LANGuard, TUF Bobinler, TUF Kapasitörler ve TUF MOSFET’ler


Aura Sync RGB: Uyumlu PC aksesuarlarının geniş portföyüyle LED aydınlatmanızı senkronize edin.

SAVAŞ İSTASYONUNUZU GÜÇLENDİRİN


TUF Gaming anakart, diğer kartların zorlanacağı durumlarda hayatta kalmak ve başarılı olmak için özel olarak tasarlanmış ve test edilmişlerdir. Oldukça dayanıklı parçalarla üretilen bu anakartlar, istediğiniz kadar uzun oyun seanslarında, rakipsiz kararlılık sunar.


Bir TUF Gaming anakart kullandığınızda, aynı zamanda TUF Oyun İttifakı'ndan da yararlanırsınız – daha kolay kurulum, en iyi uyumluluk ve benzersiz estetiği garantileyen, güvenilir endüstri ortaklarıyla ASUS'un ortak bir çalışması.

Kolay PC DIY Deneyimi

TUF Gaming anakartlar, muhteşem tasarım, yenilikçi mühendislik ve büyük parka üreticileriyle güçlü ortaklıklar sayesinde kolay ve güvenli DIY kurulumları sunar. Askeri sınıf TUF parçalar, TUF Koruma ve TUF Oyun İttifakı'nın rakipsiz kombinasyonu, oyun kurulumunuzun uzun bir süre size götüreceğini garantiler.

ESD KORUMALARI

Elektrostatik deşarj koruması

ESD Korumaları, elektrostatik deşarja karşı parçaları korurken, ömürlerini de uzatıyor. Ayrıca +/- 10kV'lık hava deşarjı ve +/- 6kV'lık temas deşarjına karşı da koruma sağlıyor – endüstri standartları olan +/- 6kV ve +/- 4kV'den çok daha ötede.

 

LAN YUVASI

LAN devresinde ESD TVS diyot koruması.

 

KLAVYE VE FARE KONEKTÖRLERİ

Devre üzerinde ek ESD TVS diyotlar.

 

USB KONEKTÖRLERİ

Yüzeye monte ve çift iç hat paketleri için TVS diyotu.

 

 • DIGI+ VRM

  Digi+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstridekilerin en iyilerinden biridir, ultra akıcı ve ultra temiz gücü her zaman CPU'ya sağlar.

 • DRAM AŞIRI VOLTAJ KORUMASI

  Dahili değiştirilebilir sigortalar, aşırı akım ve kısa devre hasarını engeller. Bu özellik giriş-çıkış yuvalarından DRAM'e kadar sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın ömrünü uzatır.

PASLANMAZ ÇELİK ARKA PLAKA


3 kat daha iyi aşınma direnci


TUF'ın aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş-çıkış paneli, krom oksit ile kaplanmıştır – böylece endüstri standartı olan 24 saatlik tuz sprey testine, 72 saat dayanabilmektedir.

TUF Parçalar


TUF BOBİNLER

Sertifikalı askeri sinif TUF bobinler, işlemciye kararlı güç sağlar, böylece sistem kararlılığını artırır.


TUF KAPASİTÖRLER

+%20 sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun ömür


TUF MOSFET'LER

Düşük RDS(açık)* sertifikalı askeri sınıf MOSFET'ler.


*Düşük RDS(açık), daha verimli güç ve düşük ısı üretimi sağlar.

Esnek Soğutma Kontrolleri


FAN XPERT 2+


Kararlı bir oyun sistemi için sistem sıcaklıkları çok önemlidir – özellikle de GPU sıcaklıkları. TUF Gaming anakartlar, içerisinde ASUS grafik kartlarının da* sıcaklıklarının dahil olduğu çoklu sensörlerden gelen verilere göre sistem fanlarını akıllı şekilde kontrol eden Fan Xpert 2+ yazılımına sahiptir. Bu da, siz ne kadar uzun süre oyun oynarsanız oynayın, TUF Gaming sisteminizin mükemmel şekilde soğutulmasını garantiler.

FAN XPERT 2+


TUF B360-PLUS GAMING Fan Xpert 2+ ve ödüllü UEFI BIOS ile ayarlanabilen en geniş fan kontrollerini barındırır.


Çoklu sıcaklık kaynakları

Fan Xpert ile, üç sıcaklık kaynağından gelen verilere göre sistem fanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Örneğin Fan Xpert, kasa fanlarını GPU sıcaklığına göre çalıştırabilir. Yani oyun aksiyonu arttığında, ek soğutma da sağlanmış olur – hem de tam ihtiyacınız olduğunda. Sıcaklık kaynaklarınızı ve sınır değerlerinizi anakarttan CPU'ya ve GPU'ya kadar seçin, kalanı da Fan Xpert 2+ yapsın.


4-pin'li PWM/DC fan

Özel ve kapalı devre soğutma kurulumları için mükemmel olan PWM veya DC sıvı pompalarının tam kontrolünü mümkün kılar.

Gelişmiş DDR4 Kararlılığı

ASUS OPTİMEM

ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü, rotalanmış yolları en uygun PCB katmanından geçirerek korur, T-Topoloji yol düzenimiz de, zamana bağlı sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki yol uzunluklarıyla dengeleyerek sağlar. Bu iyileştirmeler, TUF Gaming anakartın, birçok çift ve dört kanallı DIMM bellek kitlerini desteklemesini sağlar, sisteminize de her türlü iş yüküyle başa çıkabilecek kararlılığı sunar – ister oyun oynayın, ister ağır uygulamaları çalıştırın.

 

KORUNAN SES, ÜSTÜN SES


Akıllı tasarım ve yüksek kalite donanım, daha önce deneyimlemediğiniz gibi bir ses kalitesi yaratıyor!


SES KALKANI

Analog/dijital sinyal bölgelerini ayırır, çoklu katmanlı kesintileri azaltır.


AYRI KANAL DÜZENLERİ

Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sağ ve sol kanalları için ayrı katmanlar.


SESLE EĞLENİN

Yüksek kaliteli Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sizi içine çeken bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sağlar.

Rakiplerinizi Geride Bırakın


AURA SYNC


İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer düzeyde bir estetiği hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerle birlikte yerleşik RGB çıkışlarına takılan şeritler için kullanışlı seçeneklerle birlikte tam RGB aydınlatma sunar. Hepsi de giderek büyüyen Aura özellikli donanım portfolyosuyla senkronize edilebilir.

Intel Ethernet


DAHA FAZLA AKIŞ, DAHA AZ İŞLEMCİ KULLANIMI


TUF B360M-PLUS GAMING en yeni Intel Ethernet'i barındırır. Intel'in LAN'ının, işlemci yükünü azaltma ve sıra dışı yükseklikte TCP ve UDP akışıyla daha hızlı ve akıcı veri aktarımı sağlama gibi avantajları vardır.


TUF LANGuard


EN İYİ AKIM KORUMASI


TUF LANGuard, gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisini, yüksek kaklite yüzeye monte kapasitörlerle birleştiren, askeri sınıf bir yeniliktir - anakartı yıldırım düşmesi ve statik elektrikten korur.

Yerleşik 10Gbps USB 3.1 Gen 2 Tip-A Desteği


Çift geriye uyumlu USB 3.1 Gen 2 Tip-A ile, en üstün bağlantı esnekliğini ve 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz.

Dahili M.2 İle Hızlanın


x4 PCI Express® 3.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. Bir işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçimdir, PC ve uygulamaların mümkün olduğu kadar hızlı çalışmasını sağlar.

Intel Optane Belleklere Hazır


Intel® Optane™, TUF Gaming anakartlar tarafından desteklenen, devrimsel bir bellek teknolojisidir. Intel Optane bellek modülleri, takılı olan depolama cihazını hızlandırarak, boot ve yükleme sürelerini kısaltır, böylece her şey daha hızlı tepki verir.

 • Intel İşlemci ve Yonga Seti Özellikleri

  Intel® B360, 8. nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantılarla gelişmiş performans sunarak, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sunar. Buna ek olarak H370 yonga seti, maksimumda dört USB 3.1 Gen 2 yuvası, iki USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve hızlı veri aktarımı için 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 hat hız desteği sunar. Intel B360 aynı zamanda entegre grafik de sağlayarak, en yeni grafik performansına sahip olmanızı sağlar.

 • 8. Nesil Intel Core LGA1151 İşlemcilere Hazır

  Bu anakart, yerleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setiyle yerleşik grafik çıkışı, çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve muhteşem performans için 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını destekleyen, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileri destekler.

Teknik Özellikler

Onboard

4 x USB 3.1

  İzle

Onboard

4 x USB 2.0

  İzle

Onboard

PS/2 (Klavye/fare yuvası)

Onboard

VGA

Onboard

HDMI

  İzle

Onboard

Ethernet (10/100/1000)

Yapı

ATX

İşlemci Özellikleri

İşlemci Serisi

Core i3 - 8. Nesil

İşlemci Serisi

Core i5 - 8. Nesil

İşlemci Serisi

Core i7 - 8. Nesil

İşlemci Soket Tipi

Soket 1151 - 8./9. Nesil

Ram Özellikleri

RAM Tipi

DDR4

HDD Özellikleri

HDD I/O

SATA III

  İzle

HDD I/O

m.2 Sata

  İzle

Grafik Kart

VGA Slot

PCI Express 3.0

  İzle

Özellikleri

Hafıza Bus Hızı

2666 MHz

Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Anakart

MB Chipseti

Intel ® B360

MB Ram Slot sayısı

4

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(3) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 245,67 TL 737 TL
5 147,40 TL 737 TL
6 122,83 TL 737 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 368,50 TL 737 TL
3 245,67 TL 737 TL
5 147,40 TL 737 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 245,67 TL 737 TL
2 + 4 122,83 TL 737 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 122,83 TL 737 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 245,67 TL 737 TL
2 + 4 122,83 TL 737 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 147,40 TL 737 TL
3 + 3 122,83 TL 737 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 737 TL 737 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 737 TL 737 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 245,67 TL 737 TL
4 + 2 122,83 TL 737 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı