• Ekran Kartı Chipset Marka: AMD®
 • Grafik İşlemci: Radeon RX 5600 XT
 • Çekirdek Hızı: 1560 Mhz
 • Çekirdek Hızı Maks.: 1640 MHz
 • Çekirdek Hücre Sayısı: 2304 Stream
 • Bellek Tipi: GDDR6
 • Bellek Kapasitesi: 6GB
 • Bellek Hızı: 14000 MHz
ROG-STRIX-RX5600XT-O6G / 105873

ASUS RADEON ROG STRIX RX 5600 XT GAMING OC 6GB GDDR6 192Bit DX12 AMD Ekran Kartı

3.918 TL
653 TL'den başlayan taksitlerle
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): siparişiniz ortalama 2 iş gününde kargoya teslim edilir.
Yarın teslim: 12:00'dan itibaren verilen siparişleriniz ertesi gün adresinize teslim edilir.
Mağazadan teslim: 1 saat içerisinde dilediğiniz mağazamızdan ürünü elden teslim alabilirsiniz.
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler
5 (Toplam Yorum: 5) Yorum Yap

Soğutması ve performansı harika sanırım 2060'ın önüne geçecek bir kart olmuş özellikle Strix 5600XT'ler arasında favorim tavsiye ederim.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS RADEON ROG STRIX RX 5600 XT GAMING OC 6GB GDDR6 192Bit DX12 AMD Ekran Kartı

ASUS RADEON ROG STRIX RX 5600 XT GAMING OC 6GB GDDR6 192BİT DX12 AMD EKRAN KARTI

ASUS ROG-STRIX-RX5600XT-O6G

 

ROG Strix Radeon™ RX 5600 XT 1080p oyunculukta yüksek performans sunuyor
 
OC Edition: Boost Hızı 1640 MHz'e kadar (OC Modu)/ 1620 MHz'e kadar (Gaming Modu). 14Gbps'e varan bellek hızı
 
Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
 
0 dB Teknolojisi yüksek performans gerektirmeyen oyunları sessiz bir şekilde oynamanızı sağlıyor.
 
2.7-Slot Tasarımı, üç adet güçlü Eksen Teknolojili fanlardan tam anlamıyla yararlanarak soğutma yüzeyi alanını genişletiyor.
 
Çift BIOS anahtarı, Sessiz ve Performans BIOS profilleri arasında geçiş yapmanızı sağlar.
 
Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 
Super Alloy Power II, üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor.
 
MaxContact Teknolojisi, daha gelişmiş termal aktarım için GPU yongasına 2 kat daha fazla temas ediyor.
 
Güçlendirilmiş Çerçeve ile PCB’nin bükülmesi ve yatay olarak eğilmesi engelleniyor.
 
ASUS FanConnect II, en uygun sistem soğutması için hibrit kontrollü 2 adet fan başlığı kullanıyor.

Uçuşa Geçin
 
ROG Strix Radeon™ RX 5600 XT 1080p oyunculuğunu domine etmek için donatılmıştır. PCB yüzeyindeki bileşenler Auto-Extreme Teknolojisi ile hassas bir şekilde lehimlendi ve GPU yongası ise MaxContact özelliği ve büyük bir soğutma bloğu ile soğutuluyor. Üst kısımdaki üç fan yeni Eksen Teknolojisi tasarımımızdan yararlanıyor. Bu fanlar bir önceki nesilde sektöre liderlik eden fanların da önüne geçiyor. Bu katmanlar arasında 0dB modu, güçlendirilmiş çerçeve, Super Alloy Power II bileşenleri ve daha birçok özellik yer alıyor.

Eksen Teknolojili Fan Tasarımı
 
Daha İyi, Daha Hızlı, Daha Güçlü
 
Üst seviye ROG ekran kartlarının yeni nesli için tasarlanan Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.

0dB Teknolojisi
 
Sessiz zeka
 
GPU çekirdek sıcaklığı 45 derecenin altına düştüğünde gelişmiş dahili kontrolcü fanları durdurur. Böylece oyun keyfini sessiz bir ortamda yaşayabilirsiniz. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.

2.7-slot Tasarımı
 
Isıyı dağıtın
 
Strix, büyüdükçe daha iyi olan geniş bir soğutma bloğu taşıyabilmek için 2.7-slot yer kaplıyor. Ekstra termal tavan boşluğu hız aşırtma potansiyelini artırıyor ve fanların hafif yükte daha düşük hızlarda çalışmasını sağlar.

Çift Bios
 
Akıllı seçim yapın
 
Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

 

Auto-Extreme Teknolojisi
 
Hassas Otomatik Üretim
 
Auto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Super Alloy Power II
 
Üst düzey güç bileşenleri
 
Değişen oyun ve uygulama iş yükleriyle başa çıkmak için RDNA mimarisi hızı anında değiştirebiliyor. Bu da hız arttığında oluşan akımın üstesinden gelebilen bir güç dağıtım devresine ihtiyaç doğuruyor. Strix, bir dizi birinci sınıf kapasitör, DrMOS güç aşamaları ve alaşım çekirdekli bobinlerle donatıldı ve bu sayede performansı en üst seviyeye taşıyor.

MaxContact Teknolojisi
 
Hassas üretim ısı dağıtıcısı
 
Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.

 

Güçlendirilmiş Çerçeve
 
Lider Mimari
 
PCB'nin bükülmesini ve yatay olarak eğilmesini önleyen metal bir parça.
 

 

Aura Sync
 
Rakipleri gölgede bırakın
 
Strix, ön muhafazasında ve arka plakada Aura RGB aydınlatmaya sahiptir. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.
 • Sabit

  Her zaman açık.

 •  

 • Nefes

  Artma ve azalma

 •  

 • Yanıp sönme

  Işık açılır ve kapanır

 •  

 • Renk döngüsü

  Gökkuşağı renkleri arasında geçiş yapar

 •  

 • Müzik efekti

  Müziğinizin temposuna göre yanıp söner

 •  

 • GPU sıcaklığı

  GPU iş yüküne göre renk değiştirir

 
Gizli Mod
 
Siz de bir ninja olun
 
Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ekran kartınıza kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.
FanConnect II
 
Daha akılı fan hızı
 
ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü bir 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

 

AMD Radeon FreeSync™
 
Sizi İçine Çeken Oyun Dinamikleri
 
Takılma ve yırtılmasız oyunları, birçok ASUS monitörde bulunan AMD Radeon FreeSync™1 ve FreeSync™ 2 HDR2 teknolojileriyle deneyimleyin.
 

 

GPU Tweak II
 
Takip Et ve Ayarla
 
ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
 

 

XSplit Gamecaster
 
Üst Düzey Yayıncılık
 
XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast
 
Gecikmesiz oyun keyfi
 
Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak içn wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantum Cloud
 
GPU'nun gücüyle kâr edin
 
Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!
AMD Radeon™ Yazılımı Adrenalin 2020 Sürümü
 
Kararlı Yazılım
 
En yeni Radeon™ Yazılımı Adrenalin 2020 Sürümü, yeni oyun sürümleri ve son derece özelleştirilebilir bir oyun deneyimi için optimize edilmiş en yeni sürücülerle ekran kartınızın potansiyelini tamamen ortaya koyuyor.

 

Radeon Anti-Lag
 
Her kare ve tıklamanın önemli olduğu zamanlarda AMD Radeon Anti-Lag, oyuncular ve rekabetçi eSports oyuncuları için en önemli araçtır ve sahip olunması gereken bir özelliktir. Radeon Anti-Lag, bir tuşa basmakla veya fareyi hareket ettirmekle bir oyuncunun arasındaki süreyi en aza indirerek ve bu cevabın ekranda görünmesini sağlar.

 

 

Akıllı Keskinleştirme Teknolojisi
 
Radeon Görüntü Keskinleştirme (RIS), en az performans etkisi ile canlı görünen görseller sunmak ve ayrıntıları akıllıca geliştirmek için tasarlanmış kontrast uyumlu bir keskinleştirme algoritmasıdır.

 

 

FidelityFX
 
FidelityFX, ek yükü azaltmak ve GPU'nuza uygun visseral deneyimleri serbest bırakmak için birden fazla efekti otomatik olarak daha az gölgelendirici geçişine daraltan yüksek kaliteli bir işlem sonrası oluşan efekt koleksiyonudur.

 


Radeon™ Boost
 
Yüksek Kare Hızlarına kaliteyi etkilemeden ulaşmak için çözünürlüğü dinamik olarak düşürerek oyunlarınızda performans artışı sağlayın.

 

Tamsayı Ekran Ölçeklemesi
 
Tamsayı Ekran Ölçeklemesi ile klasik oyunların nostaljisini modern yüksek çözünürlüklü ekranlarda yeniden yaşayın. IDS, net bir görsel deneyim sağlamak için her pikseli dört (veya daha fazla) kat kadar yükseltir.

 

Ekran Kartı Özellikleri

Ekran Kartı Chipset Marka

AMD®

  İzle

Grafik İşlemci

Radeon RX 5600 XT

Çekirdek Hızı

1560 Mhz

Çekirdek Hızı Maks.

1640 MHz

Çekirdek Hücre Sayısı

2304 Stream

Bellek Tipi

GDDR6

Bellek Kapasitesi

6GB

Bellek Hızı

14000 MHz

Bellek Arayüzü

192 Bit

HDMI

1

DisplayPort

3

Maks. Çözünürlük

7680 x 4320

HDCP Desteği

Var

Soğutma

Aktif

Soğutma Fan Sayısı

3

Güç Tüketimi

180 W

Direct X

12

VGA Slot

PCI Express 4.0

OpenGL

4.6

Boyutlar (cm)

30.37 x 13 x 5.39 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 5 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(5) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.306,00 TL 3.918 TL
5 783,60 TL 3.918 TL
6 653,00 TL 3.918 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.959,00 TL 3.918 TL
3 + 3 653,00 TL 3.918 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.306,00 TL 3.918 TL
2 + 4 653,00 TL 3.918 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.959,00 TL 3.918 TL
3 1.306,00 TL 3.918 TL
4 979,50 TL 3.918 TL
5 783,60 TL 3.918 TL
6 653,00 TL 3.918 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.306,00 TL 3.918 TL
2 + 4 653,00 TL 3.918 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 783,60 TL 3.918 TL
3 + 3 653,00 TL 3.918 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.918 TL 3.918 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.918 TL 3.918 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.306,00 TL 3.918 TL
4 + 2 653,00 TL 3.918 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı