• Soket Tipi: Soket 1151 - 8. Nesil
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3866 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
PRIME Z370-P / 88540

ASUS PRIME Z370-P Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) USB3.1 RGB Anakart

8. nesil işlemci alacaksanız en makul anakart bu ama fitayı malum! ryzen+ yı beklemekte yarar var zira aradaki fiyat farkı amd nin anakartlarının daha ucuz olması ile kapatılacaktır.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS PRIME Z370-P Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000MHz(OC) USB3.1 RGB Anakart

ASUS PRIME Z370-P INTEL Z370 SOKET 1151-V.2 DDR4 4000MHZ(OC) USB3.1 RGB ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS PRIME Z370-P ANAKART


M.2 Isı Bloğu, DDR4 4000MHz, Çift M.2, Intel Optane belleklere hazır, HDMI, SATA 6Gb/s, USB 3.1 Gen 2 ile Intel LGA 1151 ATX anakart


En yeni Intel işlemcilere hazır: 8. Nesil Intel Core masaüstü CPU’lar için LGA 1151 soket


5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla, sistem bütününde ayar ile iyileştirilmiş hız aşırtma ve CPU/GPU’nın yoğun kullanıldığı işlemler için akıllı soğutma


ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek hız aşırtması için sinyal bütünlüğünü koruyan, devre yollarının dikkatli şekilde rotalanması


Endüstri lideri soğutma seçenekleri: Fan Xpert 4 yazılımı veya ödüllü ASUS UEFI ile fanlar ve sıvı pompaları için geniş kontroller


Yeni nesil bağlanılabilirlik: Intel Optane belleklere hazır ve çift M.2 desteği ile üstün esneklik


ASUS Aura Sync: Giderek büyümekte olan Aura özellikli donanımlarla kolayca kontrol edilebilen yerleşik RGB aydınlatma

 

PRIME

ASUS Prime Z370 Serisi anakartlar, ilk bilgisayarınız için gereken sağlam temeli sağlarken, beklentilerinizle artan tonlarca ekstrayla sunulur. En yeni 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere yerleştirilmiş iyiliklerle ASUS tasarım ve mühendisliğini birleştirdik, böylece içerisinde otomatik sistem ayarlama, geniş soğutma kontrolleri, sizi saran yerleşik ses ve ASUS Fan Genişleme Kartı için destek gibi endüstri lideri teknolojilerden yararlanabilirsiniz. ASUS Prime Z370 ile akıllıca ve basit şekilde kurun.

 

Belleğinizi daha hızlı kılın

ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü, bellek yollarını en iyi PCB katmanına yönlendirerek korur, T-Topoloji düzenimiz, zamanla eşleşmiş sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki yol uzunluklarını dengeleyerek sağlar. Bu geliştirmeler hız aşırtma ve gelişmiş kararlılık için daha fazla alan sunar, böylece DDR4-4000 ve ötesine tüm yuvalar doluyken bellek hızlarını mümkün tanır

 

5X Protection III

PRIME serisi anakartlar, en iyi malzemeler, mükemmel devre tasarımı, anakartınızın kalite ve uzun ömürlülüğünü garantilemek için standartlara kesin uyum için endüstri lideri 5X Protection III teknolojisini barındırır. Bu da bilgisayarınız için sıradışı kararlılık ve koruma demektir - dünyanın lider anakart markasının on yıllarca mühendislik tecrübesi sayesinde.

SafeSlot Core


Güçlendirilmiş PCIe yuvası hasarı önlere


SafeSlot Core, ASUS'a özgü PCIe yuvasıdır. Anakarta özel bir kancayla tutturulmuş ve güçlendirilmiş bir tasarım sunan Safeslot Core, standart genişleme yuvalarına göre 1.6 kat daha güçlü eğilme ve 1.3 kat daha fazla esneme direnci sunar.

 

LANGuard

Artırılmış çıkış. 2.5 kat daha fazla akım toleransı.

ASUS LANGuard, daha kararlı bağlantı ve daha iyi bir akış sağlamak için sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite anti-EMI yüzeye monte kapasitörler içeren, donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Buna ek olarak elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı malzemeler, statik elektriğe daha fazla tolerans sağlar ve akıma karşı daha gelişmiş bir koruma sunar.

 

Aşırı voltaj Koruması

Dünya standartlarında devre koruma güç tasarımı

Yonga setinizi, bağlantı girişlerinizi ve ses kodeklerini kararsız veya düşük güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek seviyeli voltajlardan kaynaklanan hasarlardan korumak için dahili voltaj regülatörlerine sahip özel devre tasarımı.

 

DIGI+ VRM

Kararlı güç için hassas kontrol

ASUS'a özel DIGI + VRM, gerçek zamanlı talepleri temel alarak işlemciye akıllı bir şekilde güç sağlar, böylece enerji israfını azaltır ve sistem kararlılığını geliştirir.

 

Paslanmaz Çelik Arka Girişler

Daha fazla dayanıklılık için 3 kat aşınma direnci

Krom oksit ile yapıştırılmış aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka I / O panelleri, sıradan panellere kıyasla üç kat fazla kullanım ömrüne sahiptir.

 

1000+

Uyumlu cihaz ve parça

Prime Z370-A serisinin üstün uyumluluğu, binlerce uyumlu bileşeni içeren geniş desteklenen cihaz listemiz ve bellek uyumluluğunu tanımlayan Onaylı Satıcı Listesi ile kanıtlanmaktadır. Bu, endişesiz PC oluşturma deneyimleri için daha fazla seçenek anlamına gelir.

Tam enerji verimliliği


Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile sistem geneli güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye çıkarır — kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatarak, sıradışı bir enerji tasarrufu senaryosu oluşturan akıllı bir ayar.

Hava veya sıvı için esnek soğutma kontrolleri


Prime Z370-P ile fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada soğutucular üzerinde geniş kontrole sahip olursunuz – hepsi de Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden. İster havayla ister sıvıyla soğutuyor olun, Auto-Tuning modu tüm parametreleri tek tıkla akıllı bir şekilde düzenler.i Aynı zamanda Extreme Quiet moduyla tüm fan hızlarını varsayılan minimumun altına düşürür – sisteminizi hafif işler yaparken fısıtlı seviyesinde tutar.

Tasarımdan Serin


Prime Z370-P bugüne kadarki en geniş soğutma kontrollerine sahiptir ve bu kontroller Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS yoluyla ayarlanabilir.


Her çıkış üç termal sensörün takibine ve tepki vermesine göre, Fan Xpert 4 üzerinden ayarlanabilir ve desteklenen ASUS grafik kartlarının sıcaklıklarını takip etmesi için bir sensör dahi belirleyebilirsiniz.


Sıvı soğutma kurulumları için özel ayarlanmış PWM/DC çıkışı.


Her yerleşik çıkış, PWM veya DC fanların otomatik belirlenmesini destekler.


Ayrılmış yerleşik devre, her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akıma karşı korur.

 

Ödüllü UEFI BIOS

En akıcı ve fare ile kontrol edilebilen grafik BIOS, daha da iyileştirildi. İster bir PC uzmanı ister tecrübeli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu bulmanıza hızlı ve kolay bir şekilde yardımcı olacak.

EZ Tuning Wizard


Sistem performansını artırmek için bir CPU hız aşırtması uygulayın veya daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için bir RAID kurulumu yapın.

My Favorites


Ayar seçeneklerini hızlıca keşfedin ve tercih edilen araçları listeye ekleyin.

M.2


Dahili M.2 ile 32Gbps'ye kadar hızlanın


X4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. İşletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir ve veriye hızlı erişim sağlar.

USB 3.1 Gen 1 ön panel bağlantısı


Geleceğe Dönük Bağlanılabilirlik


Ön paneldeki dört süper hızlı başlık ile USB 3.1 Gen 1'i ihtiyacınız olan yere doğru koyduk. Anında tak ve çalıştır bağlantısı olan USB 2.0'dan 10 kat daha hızlı veri aktarım hızını yaşayın ve ulaşılması zor arkadaki bağlantı noktalarının aranmasında geriye dönük gerilimlerden kaçının.

Sisteminizi Aydınlatın


PCIe yuvası ve iz yolları için LED aydınlatmalı kontrol


Dahili LED aydınlatma seçenekleri sisteminizi çeşitli göz alıcı stiller içinde aydınlatmaktadır.

VR'a hazır olmaktan çok öte


Artık oyuna dahilsiniz


Prime Z370-P sadece VR'a hazır değil – daha ötesine geçiyor. ASUS Beyond VR Ready işareti, Prime Z370-A'nın birçok sınıfının lideri parça ile test edildiğini, böylece üretkenliğinizin, oyununuzun ve eğlence ihtiyaçlarınızın maksimum performansa ayarlandığını garantiler. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurma ve ayarlamanın yeni bir yolunu açar.

 • Intel Z370 yonga seti

  Intel® Z370, 8. Nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen bir tek yonga setidir. Noktadan noktaya seri bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sağlar, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sunar. Ek olarak Z370, maksimumda 10 adet USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve daha hızlı veri aktarımı için 32Gbps'lik M.2 ve PCIe 3.0 hat hız desteği sunar. Intel Z370 aynı zamanda yerleşik grafikleri de destekleyerek, grafik performansının en yeni halini sunar.

 • 8. Nesil Intel LGA1151 Core işlemcilere hazır

  Bu anakart, yerleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setiyle yerleşik grafik çıkışı, çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve muhteşem performans için 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını destekleyen, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileri destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151 - 8. Nesil

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel® Z370

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3866 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

4000 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0VH0-M0EAY0

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 4 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(4) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 419,67 TL 1.259 TL
5 251,80 TL 1.259 TL
6 209,83 TL 1.259 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 209,83 TL 1.259 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 419,67 TL 1.259 TL
6 209,83 TL 1.259 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 629,50 TL 1.259 TL
3 419,67 TL 1.259 TL
4 314,75 TL 1.259 TL
5 251,80 TL 1.259 TL
6 209,83 TL 1.259 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 419,67 TL 1.259 TL
2 + 4 209,83 TL 1.259 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 251,80 TL 1.259 TL
3 + 3 209,83 TL 1.259 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.259 TL 1.259 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.259 TL 1.259 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 419,67 TL 1.259 TL
4 + 2 209,83 TL 1.259 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı