• Soket Tipi: Soket 1151
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2666 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3333 (OC) MHz
FIRSAT ÜRÜNÜ
MAXIMUS VIII HERO / 78497

ASUS MAXIMUS VIII HERO Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3800MHz(O.C) HDMI&DP Anakart

ram almak için laraya, anakart almak için konyaaltınamı gitmem gerekiyor anlamadım stoklarınız neden bukadar az okadar tekel baayiisi gibi cogalmıssınız stokda ürün yok te allahım anakart , işlemci , ram alacaz dükkan dükkan gezelim 40 derece sıcakda sen sabır ver.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS MAXIMUS VIII HERO Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3800MHz(O.C) HDMI&DP Anakart

ASUS MAXIMUS VIII HERO INTEL Z170 SOKET 1151 DDR4 3800MHZ(O.C) HDMI&DP ANAKART

ASUS MAXIMUS VIII HERO

 

Üst Düzey Oyuncu Masaüstü Bilgisayarlar İçin Özel Hazırlanmış ve Optimize Edilmiş Anakart

 

6. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket.

 
Çift DDR4 3733 (OC) desteği.

 
En İyi Oyun Performansı – Oto-ayar, 2. nesil T-Topolojisi ve OC Tasarımı ile 5-Yönlü Optimizasyon

 
Oyun için En İyi Ses – sezgisel Sonic Studio II ile SupremeFX 2015 yeniden icat edildi.

 
Oyun için En İyi Ağ – sınıfının en iyisi Intel® Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst teknolojisi.

 
Oyun için En İyi Koruma – özenle seçilmiş kaliteli üst düzey malzemelerle maksimum dayanıklılık.

 
ROG size dahasını veriyor – daha fazla oyun odaklı yazılım, hem de hepsi ücretsiz!

 

SUPREMEFX 2015


Güçlendirilmiş ses, içerde ve dışarda


Özel kalkanlı tasarım, özenle seçilmiş profesyone, ultra düşük jitter'lı clock, Nichicon kapasitörler, 2Vrms kulaklık amfisi ve 32-600 ohm arası herhangi bir kulaklığı otomatik algılayup optimize eden Sonic SenseAmp gibi özellikleriyle ROG, size en iyi oyun ses giriş ve çıkışlarını sağlar. SupremeFX 2015 aynı zamanda mükemmel eğlence deneyimi için farklı ses efektlerini uygulamanız için sezgisel Sonic Studio II ile, takım iletişiminde tamamen netlik için Perfrect Noise gürültü engelleme teknolojisini de bünyesinde barındırır.

Tek tıkla sanal surround özelliği, 7.1 kanalı, stereo kulaklıklarda bile verebilir. Reverb, Bas Artırma, Ekolayzır, Ses Netliği ve Akıllı EQ gibi beş mükemmel ses kontrolünü de sunarak duyduğunuzun her sesin muhteşem olmasını garantiler.

Casting Enhancer akış ve kayıt ses kalitesini arttırır, gürültüden oluşan istenmeyen sesleri azaltır ve ses yüksekliğini stabilize eder. Oyun içi sesler ve müzikteki tüm zengin detayları ortaya çıkarır ve bas efektini yükseltir.

Perfect Voice, oyun içi sohbet sırasında gelen ve giden tüm iletişimdeki gürültüleri azaltır ve böylelikle her takım arkadaşı rahatça duyulur.

TEK TIKLA HIZ AŞIRTMA VE SOĞUTMA, TAMAM!


Performans, etkinlik, dijital güç, fan kontrolü ve hatta ağ ile 
ses ayarları size özel ayarlanacak.


Karmaşık ayarları tek tıkla yapmak için 5-Yönlü Optimizasyon - anlık ve kontrol edilebilen performans artışı! Özel teknolojimiz, dinamik olarak gerçek zamanlı kullanımınıza göre sisteminizi optimize eder, böylelikle muhteşem CPU performansı, enerji tasrrufu, ultra kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar, kullandığınız uygulamalar için ayarlanmış ağ ve ses ayarları sunar. Kısacası 5-Yönlü Optimizasyon, bilgisayarınızın oyun, eğlence, çalışma ve diğer her şey için en mükemmel durumda olmasını sağlar!


 • Oyunlar yüksek performans, öncelik tanınmış bant genişliği ve canlı seslerle daha akıcı ve hızlı çalışır.

 • Fanlar normal kullanımda fısıltı kadar sessiz çalışırken, oyun esnasında en üst seviye soğutma performansı sunar.

 • Ağır yük altında bile akıcı çalışması gereken uygulamalarda takılma yaşamazsınız.

 • Enerji tasarrufuyla birlikte paranız cebinizde kalır.

CPU performans artışı


PC'nizin ful performansını ASUS AI Suite 3 yazılımyla açığa çıkarın. TurboV İşlemci Ünitesi (TPU) hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş takip sunar. Bu da size CPU ve GPU frekanslarını ve oranlarını optimize performans içiin ayarlama imkanı tanır*.

 

*Grafik kartınızın QVL'ine bakınız

Tam enerji verimi


Energy Processing Unit (EPU) ile gerçek zamanlı, sistemin tamamında güç tasarrufu deneyimleyeceksiniz. EPU, PC'nizin ihtiyaçlarını belirleyerek güç tüketimini buna göre ayarlar - otomatik olarak. Aynı şekilde CPU watt tüketimini de ayarlayarak, siz PC'nizin başında değilken güç tasarrufu sağlar. Bu şekilde kullanılmayan ekstra giriş çıkış kontrolörlerini kapatır ve grafik kartınızın güç seviyesini düşürür. Böylelikle PC sadece gerektiği kadar güç harcar.

Fan Xpert 3


Termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod tespiti ile Fan Xpert 3, her fanın en iyi soğutma-düşük gürültü dengesini sağlamasını garantiler!


 

Hassas Dijital Güç Kontrolü


Güç kontrolü, anakart tasarımlarının olmazsa olmazıdır. ASUS DIGI+ Güç Kontrolü, hız aşırtma potansiyelini arttıran, sistem kararlılığını yükselten, süper esneklik ve hassas kontrol ile güç verimliliğini üst seviyeye çıkaran, Intel® IMVP8 standartıyla uyumlu bir yenilik, endüstri lideri teknolojidir.

Favori uygulama ve oyunlarınızı otomatik kolaylıkla hızlandırın


Sıkı bir oyuncu ya da uzman kullanıcı olun, ASUS'a özel Turbo App'a her gün ihtiyaç duyacaksınız Sezgisel ayar paneliyle CPU hız aşırtma, fan ayarı, ağ veri önceliği ve ses ayarı optimizasyonu gibi birçok donanımsal ayara ulaşın!

OC TASARIMI- ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ Taban saat frekansı 400MHz*'e ve üzerine çıkan 6. nesil Intel® işlemcilere özel tasarlanmış taban frekans jeneratörü (BCLK). Bu özel çözüm, ASUS TurboV Processing Unit (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü iyileştirir - bu şekilde performansı sıradışı noktalara getirebileceksiniz.

 

  ASUS Pro Clock'ın Avantajları

  Düşük açılma süresi
   Yüksek hız aşırtmalardaki aşırı durumlarda daha düşük jitter
   Ağır yüklü hız aşırtmalarda arttırılmış kararlılık
 

DDR4 HIZ AŞIRTMA GÜCÜ İkinci nesil ASUS T-Topolojisi, DDR4 bellek hız aşırtmasında yeni rekorlara ulaşıyor: DDR4-3733MHz'nin üstünde, hem de tüm bellek yuvaları doluyken. Düşük crosstalk ve çiftleme gürültüsü için özelleştirilmiş bir tasarıma sahip olan ikinci nesil T-Topolojisi, sinyal iletiminin zamanla örtüştüğünü garantiler ve gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumluluk sağlar.


 

ÖDÜLLÜ UEFI BIOS


En akıcı ve fare kontrollü BIOS, artık daha da iyi. PC uzmanı ya da yıllanmış bir hız aşırtıcı olun, EZ ve Advanced modlarda size yardımcı olacak her şeyi bulabileceksiniz.

 

EZ Flash 3

En güncel BIOS sürümünü internet üzerinden ve BIOS'tan çıkmadan yapın.

SMART


Depolama cihazlarınızın S.M.A.R.T günlüklerini kontrol edin.

Kolay Ayar Sihirbazı - Hız aşırtma ve RAID


Donanımınızı seçin ve sistem performansını ayarlamak için farklı senaryolar uygulayın ya da RAID kurulumunuzu daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için hızlandırın!

Sık Kullanılanlar


Ayarlama seçenekleri ve tercih edilen ayarları hızlıca bulun.

EXTREME ENGİNE DİGİ+

En iyi güç, dijital olarak kontrol edilendir


ROG'un en sevilen özelliklerinden dijital güç kontrolcüsü, şimdi Texas Instruments NexFET™ MOSFET'leri, MicroFine alaşımlı choke'ları ve Digi+ PWM kontrolcüsü ve 10K siyah metalik kapasitörleriyle çok daha iyi güç sunuyor.


 

RAMCACHE


Oyun yüklemelerinizi hızlandırın


Benzersiz şekilde akıllı olan bu teknolojiyle birlikte favori oyunlarınız ve uygulamalarınız inanılmaz yüksek hızlarda başlar. RAMCache milisaniyeleri mikro saniyelere çevirerek oyun yükleme süresini inanılmaz seviyelere taşır!

INTEL GİGABİT ETHERNET


Daha fazla çıkış, daha az CPU kullanımı ve muhteşem oyun deneyimleri


ROG, daha hızlı ve akıcı oyun için en yeni Intel Ethernet (I-219V) barındırır. Intel'in LAN'ının CPU kullanımını azaltma ve yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlama gibi avantajları bulunuyor. Böylelikle işlemcinin iş yükü azalır ve oyununuza daha çok güç sağlanır.


 

LANGUARD


Arttırılmış çıkış. En iyi akım koruması


Sinyal çiftleme teknolojisi ve üst kalite yüzeye monte ile daha kararlı bağlantılar ve daha iyi çıkışla birlikte, elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı parçalar (ESD Guards) ile 1.9 kat daha fazla statik elektrik toleransı ve 2.5 kat (15 kV'ye kadar) daha fazla akım koruması.

GAMEFİRST III


Gecikmeyi yok edin, akıcı oynayın


ASUS'a özgü GameFirst III, oyunla ilgili veri paketlerine öncelik verir ve oyunlara daha fazla bant genişliği sağlar. Böylece gecikmeli oynanışı, akıştaki takılmaları ve dosya paylaşımındaki yavaşlamayı engeller - böylelikle her zaman en önde olursunuz. Optimizasyon, Oyun, Medya Yayını ya da Dosya Paylaşımı ayarlarından birini seçin ve ağınızın hızını izleyin!


Cpu yerleştirme aracı


Soket pin hasarından koruma

TrueVolt USB


USB güç kaynağıyla, tüm USB yuvalarında 5V güç vererek, güç dalgalanlmaları azaltılır.

Q-connector


Tüm ön panel kablolarını ayırır

Q-Slot


1 klips le grafik kartınızı değiştirin ya da güvene alın.


Q-DIMM


1 taraflı klips ile süper basit, süper güvenli bellek mobülleri.

DRAM Aşırı Akım Koruması


Yenilenebilir sigorta, bağlantı yuvaları ve DRAM'i aşırı akım ve kısa devre hasarına karşı korur

Arka Plakalar


Ek soğutma, koruma ve dayanıklılık sağlamak için.

ESD Korumaları


2x daha iyi elektrostatik koruma. ESD Korumaları, PS2, USB, ses ve LAN yuvalarını korur


Paslanmaz Çelik Arka Plaka


3x daha uzun ömür sağlar - referansa göre.

Siyah nikel kaplamalı Q-Shield


Elinizi kesilme yaralanmalardan koruyun

AYDINLATMA KONTROLÜ


Kasanızı aydınlatın


 Kasanızda favori LED efektinizle çoklu renkli bir tarz yaratabilir, işlemci sıcaklığınıza göre veya çalan müziğe göre ışıklandırmayı değiştirebilirsiniz.

OVERWOLF


Oyunda kalın


İnternette gezin, e-postalarınıza bakın, anlık mesaj atın, oyununuzu yayınlayın veya kaydedin, hem de oynarken! Tüm bunları rahatsız etmeyen ve ROG renkleriyle uyumlu bir arayüzde yapın. Çok yakında Overwolf'ün uygulama mağazasında!


Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel Z170

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3333 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3500 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3733 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3800 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0M90-M0MAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 6 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(6) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 816,67 TL 2.450 TL
5 490,00 TL 2.450 TL
6 408,33 TL 2.450 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.225,00 TL 2.450 TL
3 + 3 408,33 TL 2.450 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 816,67 TL 2.450 TL
2 + 4 408,33 TL 2.450 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.225,00 TL 2.450 TL
3 816,67 TL 2.450 TL
4 612,50 TL 2.450 TL
5 490,00 TL 2.450 TL
6 408,33 TL 2.450 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 816,67 TL 2.450 TL
2 + 4 408,33 TL 2.450 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 490,00 TL 2.450 TL
3 + 3 408,33 TL 2.450 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.450 TL 2.450 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.450 TL 2.450 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 816,67 TL 2.450 TL
4 + 2 408,33 TL 2.450 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı