• Bağlantı Teknolojisi: Adsl
 • Bağlantı Teknolojisi: Adsl2
 • Bağlantı Teknolojisi: Adsl2+
 • Bağlantı Hızı (Mbps): 300
 • Bağlantı Özellikleri: 2x USB
 • Bağlantı Özellikleri: Ethernet
 • Bağlantı Özellikleri: USB
 • Bağlantı Özellikleri: Wireless
DSL-N55U / 65729

ASUS DSL-N55U 300MBPS DUAL-BANT 3G DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4 PORT ADSL2+ MODEM

Dual-Band Wireless-N600 Gigabit ADSL Modem Router Çift İşlemcili Ev Eğlence Merkezi

967 TL
161 TL'den başlayan taksitlerle
4 (Toplam Yorum: 7) Yorum Yap

Modem in en can alıcı kısmı kasası,kibar.hafif, şık ve ince, ürünün üzeri sanki carbon folyo kaplanmış. zaten geçen yıl tasarım ödülü (Reddot design award 2012) almış. modemin ön kısmında 9 adet mavi led ışığı bulunmakta. ürünün arka kısmında 4 adet gigabit ethernet girişi (1 ghz hız)bir adet açma kapama düğmesi, wifi açma kapama düğmesi, bir reset tuşu, bir adaptör girişi, bir dsl (line) giriş, 2 adet usb 2.0 giriş bulunmaktadır. (harddisk, yazıcı vb. bağlamanız için) tüm cihazlardan paylaşım yapabiliyorsunuz. herhangi cihazdan herhangi bir dosyayı ağ üzerinden buraya bağlı bir hardiske kablosuz olarak atabiliyorsunuz. çeşitli cihazlara ftp, samba ve upnp av sürücüleri üzerinden bağlanabiliyorsunuz. 5 dbi 3 adet anten bulunmakta. ve çekim gücü diğer kullandığım modemlere göre gerçekten çok iyi.3-4 bina ötesi çekim gücü 2 çubuk. usb girişlerinden 3g veya 4g modemlerinizi paylaştırabiliyorsunuz. en önemli özeliiği aynı anda 5 ghz ve 2.4 ghz üzerinden yayın yapması. ve de airadar özelliği Asus un geliştirmiş olduğu teknolojiyle her yöne daha güçlü sinyal gönderip daha iyi bir kablosuz bağlantı sağlaması. toplamda yaklaşık 300+300Mbps hız elde edebiliyorsunuz.hd müzik ve filmleri takılmadan izleyebiliyorsunuz. genelde şimdi yeni nesil cihazlar 5 ghz destekliyor. (örneğin yeni almış olduğum android cep telefonum.) etrafta 5 ghz yayın yapan cihaz olmadığı için hızlı ve akıcı olarak veri transferi yapıp internete bağlanabiliyorum. ayrıca cihaz,gelecekte kullanılacak yeni nesil Internet Protokol Version 6 yı desteklemektedir. cihazda çift işlemci var. biri adsl için biri ise wifi için kullanılmakta. adsl için 128 mb ddr2 ram bulunmakta. wifi için 2 mb sdram kullanılmış. çift işlemcili olmasına rağmen üründe ciddi ısınma sorunu yaşamadım. elektrik adaptörü çok küçük, şık ve üstünde bir mavi ışık kullanılmış. elektrik olup olmadığını anlayorsunuz.kutusundan bir splitter, bir adet ethernet kablosu ve bir adet telefon kablosu çıkmakta. modemin ara yüzü de gerçekten çok iyi tasarlanmış. her şeyi elinizin altında hissediyorsunuz. ağa kaç cihaz bağlı . hepsini görebiliyorsunuz. DLNA desteği de bulunmakta. son çıkan modemlerde de görebileceğiniz. Güvenli wifi ağ bağlantısı yapacağınız WPS (Wi-Fi Protected Setup)özelliğide bulunmaktadır. ilginç bulduğum özelliklerden biri de güncel yazılımı kendisi buluyor. yüklüyor. ve kuruyor. yani internette cihaza ilişkin güncel yazılım aramakla uğraşmıyorsunuz. kısaca birçok modem kullanan biri olarak gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir ürün.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS DSL-N55U 300MBPS DUAL-BANT 3G DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4 PORT ADSL2+ MODEM

ASUS DSL-N55U 300MBPS DUAL-BANT 3G DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4 PORT ADSL2+ MODEM


DSL-N55U Annex A
Dual-Band Wireless-N600 Gigabit ADSL Modem Router
*Kolay kurulum, network uygulama kontrolü ve sinyal durumunu takip etmek için ASUSWRT Dashboard arayüzü
 
600 Mbps bant genişliği sağlayan Dual-band Wi-Fi
 
4 adet Gigabit Ethernet girişi ile geniş kablolu ağ performansı
 
Çift İşlemcili Ev Eğlence Merkezi
ASUS’un ilk N600 dual-band Wi-Fi ADSL router modeli olan DSL-N55U, şık tasarım, gelişmiş özellikler ve kolay kurulumun yanında eviniz için üstün kablosuz ve kablolu ağ sağlıyor.
Üzerindeki iki adet USB 2.0 girişi ile DSL-N55U, 3G/4G USB adaptörleri ile bağlantı paylaşımı, ağ üzerinden yazıcı ve tarayıcı fonksiyonları ve harici bir depolama cihazı ile yüksek hızlı NAS (Network Attached Storage) işlevlerini yerine getirebiliyor. DLNA sertifikalı olan ürün ayrıca medya sunucusu ve eğlence merkezi olarak da kullanılabiliyor. DSL-N55U üzerinden PS3, iPhone ya da Eee Pad gibi herhangi bir cihazdaki müzik ve video dosyalarınızı oynatabilirsiniz.
Kablolu ağ için ise dört adet Gigabit Ethernet portu mükemmel bir kapasite sağlıyor. 300.000 adet veri oturumuna destek veren DSL-N55U diğer router modellerine göre 20 kat daha fazla network kapasitesine sahip. Yoğun yük altındayken veri iletim hızını koruyan ürün, yapılması kolay QoS ayarları ile VoIP görüşmeleri ya da oyunlar gibi önemli veri trafiklerinin büyük boyutlu dosya indirmelerinden etkilenmemesini sağlıyor.

İki Cihaz Bir Arada – ADSL Modem ve Wi-Fi Router

En yeni network teknolojilerinin kullanıldığı DSL-N55U’da ADSL modem ve Wi-Fi router modları için iki adet bağımsız işlemci bulunuyor. Bu sayede hem kablolu, hem de kablosuz bağlantıda yüksek hız elde ediliyor. Ürün kablosuz kapsama alanını genişletmek için güçlü bir Wi-Fi anteniyle beraber geliyor.

Kesintisiz Eğlence İçin Dual-Band Bağlantı

DSL-N55U’nun toplamda 600 Mbps’e kadar hız sağlayabilen eş zamanlı olarak çalışabilen 2,4Ghz ve 5GHz bantları toplam kablosuz bant genişliğinizi artırırken, Wi-Fi sinyallerinin karışmasını da engelliyor. İnternet’te dolaşmak veya dosya indirmek gibi temel işlemler 2,4Ghz bandında yapılırken, eş zamanlı olarak çalışan yüksek hızlı 5GHz bandı ise HD video streaming gibi görevler için kullanılıyor. Bu sayede hız her zaman uygun bir seviyede kalıp, akıcı ve kesintisiz bir bağlantı deneyimi yaşanıyor

AiRadar ile En İyi Kablosuz Kapsama Alanı

ASUS AiRadar teknolojisi kablosuz cihazlar üzerinden yapılan bağlantıları akıllı bir şekilde güçlendiriyor. Her yöne dağılan güçlendirilmiş sinyaller sayesinde veri iletimi daha iyi bir seviyeye geliyor

Tablet, Akıllı Telefon ve Bilgisayarınızda 3 Adımla Kolay Kurulum

DSL-N55U’nun kurulumu çok kolay. Router’ınızı bağlayıp, çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken ilk şey dizüstü bilgisayar ya da tablet gibi Wi-Fi bağlantılı cihazınız üzerinden İnternet tarayıcınızı açmak. Açılan sayfaya İnternet servis sağlayıcınızdan alacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Hepsi bu kadar! Network kurulumu yapmak artık hiç olmadığı kadar kolay.

Sizin için Ağınızı en iyi duruma getirir

Sürekli oyun oynuyor veya canlı yayın yapıyorsanız DSL-N55U sizin için bant genişliğini otomatik ayarlar.

30 Saniyede Online Olun

Akıllı ağ tespit teknolojisi sayesinde DSL-N55U’yu fişe takıp, kurulumu tamamlamanız sadece 30 saniye sürüyor. Diğer router modellerindeki uzun ve zorlu kurulum süreçleriyle kıyaslandığında ASUS kullanıcılarına yüksek bağlantı hızlarının yanı sıra inanılmaz derecede kolay bir kullanım sunuyor.

Çok Amaçlı: 3G/4G ve WAN

İsteğinize bağlı olarak, 3G/4G USB dongle kullanarak İnternet’e girebilirsiniz. DSL bağlantınızda bir sorun olduğunda 3G/4G üzerinden bağlı kalmaya devam edebilirsiniz.

Faydalı Özellikler, Kolay Yönetim

ASUSWRT Dashboard arayüzü ağ kurulum, izleme ve kontrol uygulamalarını bir araya getiriyor. Tamamen yeni olan bu arayüz tek bir noktadan ağ üzerindeki tüm cihazları takip edip, yönetmenizi sağlıyor.

Misafir Network Erişimi ile Güvenli Wi-Fi Ağı

DSL-N55U, 2,4GHz bandında üç, 5GHz bandında da üç adet ayrı ağa destek vererek kullanıcıları izinsiz erişim ve virüs saldırılarından korur. Ebeveyn kontrolü ile de çocuklarınızın bilgisayara erişim zamanlarını ayarlayabilirsiniz.

VPN Sunucusu Desteği

İstediğiniz her yerden verilerinize ulaşmak ve İnternet’te dolaşmak için kolaylıkla bir VPN sunucusu kurabilirsiniz. MPEE şifreleme sayesinde veri iletimi güvenli bir şekilde sağlanıyor.

Çok Fonksiyonlu USB Girişleri

Çeşitli cihazlara, FTP’lere, Samba, UPnP AV sürücülerine bağlanabilen ve DLNA desteği sunan DSL-N55U, üzerindeki iki adet USB girişi ile paylaşım yapmayı kolaylaştırıyor. HTTP, FTP ve P2P dosyalarını router’a bağlı bir USB depolama cihazına tüm gün boyunca indirebilirsiniz, hem de bir PC’ye bile ihtiyaç duymadan. Buna ek olarak, USB girişleri ağ üzerinde çalışan yazıcı ve dosya sunucusu bağlantıları da sağlayarak, aynı anda birçok iş yapabiliyor.

300.000 Adet Veri Oturumu İle Online Çoklu İşlem

300.000 adet veri oturumuna destek veren DSL-N55U diğer router modellerine göre 20 kat daha fazla network kapasitesine sahip.
 
ASUS haber vermekesizin ürün özelliklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Özellikler ülke ve model bazlı olarak farklılık gösterebilir.
Ürün rengi, ek donanım ve yazılım ülke ve bölgelere göre değişiklik gösterebilir.
Diğer adlar ve markalar ilgili hak sahiplerine aittir.


Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Teknolojisi

Adsl

Bağlantı Teknolojisi

Adsl2

Bağlantı Teknolojisi

Adsl2+

Bağlantı Hızı (Mbps)

300

Bağlantı Özellikleri

2x USB

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Ethernet

Bağlantı Özellikleri

USB

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Wireless

Arayüz

Port Sayısı

4

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 7 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(7) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 322,33 TL 967 TL
5 193,40 TL 967 TL
6 161,17 TL 967 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 483,50 TL 967 TL
3 322,33 TL 967 TL
5 + 1 161,17 TL 967 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 322,33 TL 967 TL
2 + 4 161,17 TL 967 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 483,50 TL 967 TL
3 322,33 TL 967 TL
4 241,75 TL 967 TL
5 193,40 TL 967 TL
6 161,17 TL 967 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 322,33 TL 967 TL
2 + 4 161,17 TL 967 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 193,40 TL 967 TL
3 + 3 161,17 TL 967 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 967 TL 967 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 967 TL 967 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 322,33 TL 967 TL
4 + 2 161,17 TL 967 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı