Airfryer

Airfryer fiyatları ve bir çok markada airfryer modelleri en uygun ödeme seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da! Hemen satın alın, kaçırmayın!

Mutfak Ürünleri kategorisinde Airfryer modellerinde 41 adet ürün bulundu.

Airfryer

Son zamanlarda dikkatleri üzerinde toplayan Airfryer ürünleri, fritözlerin üst segment modeli olarak karşımıza çıkıyor. Arzum, Electrolux, Fakir, Kenwood, King, Philips, Tefal, Xiaomi gibi birçok marka tarafından farklı özellik ve tasarımlarda üretilen Airfryer ürünleri, bir fritöz olmaktan çok fazlası.

Günlük hayatınızı oldukça kolaylaştıran Airfryer ürünleri temelde, farklı iç hacim kapasitesi, markası, teknik ve donanım özelliklerine göre sınıflandırılabilir. Kişi sayısına, bütçenize ve istediğiniz özelliklere göre size en uygun olan Airfryer ürününü seçebilirsiniz.

Airfryer ürünleri, otomatik kapanma, sıcak tutma, dijital yada çevirmeli düğme kullanımı, hazır sinyali, gelişmiş hızlı ısınma, Wifi bağlantısı ve normalden çok daha az yağ kullanarak pişirme gibi özellikleri sayesinde, özellikle ev kullanımı için sıklıkla tercih ediliyor. Kendinden hazır programlardan yapacağınız yemeğinize uygun olanı seçerek ve çok az yağ tüketerek yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca birçok tarifinde bulunduğu Airfryer uygulamasından da yardım alabilirsiniz. Fritözlerde olduğu gibi sadece kızartmayla sınırlı kalmadan, buz çözme, yoğurt yapma, kurabiye kek gibi hamur işlerini yapmak içinde Airfryer ürünlerini kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise malzemelerinizi hazırlayıp istediğiniz programı seçmeniz olacaktır.

Mutfağınızın yıldızı olmaya hazırlanan Airfryer ürünleri, minimum yağ kullanarak birçok tarifi uygulamanıza imkan tanıyor. Ayrıca yemeğinizi pişirdikten sonra, Airfryer ürününüzün yapışmaz kaplama ve çıkarılabilir sepeti sayesinde bulaşık makinesinde rahatça yıkayabilirsiniz. Marka, teknik özellik ve tasarım özelliklerine göre geniş bir fiyat skalasına sahip olan Airfryer modelleri arasında bütçenize en uygun olanını, vatanbilgisayar.com üzerinden ve Vatan Bilgisayar mağazalarından rahatlıkla seçerek temin edebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı