Üniversite öğrencilerine Intel Core işlemcili ve Windows 10'lu bilgisayarlar...

500 TL indirim fırsatıyla Vatan'da!

 

Kampanya Şartları

Kampanya Üniversite Öğrencilerine özeldir, kişi mağazaya gelerek üniversite öğrencisi olduğunu kanıtlayan öğrenci belgesi ibraz etmeli ve Vatan Bilgisayar’a bir örneğini vermeyi kabul etmelidir.

Mağaza personeli tarafından kendisine verilecek bu kampanyaya özel “Açık Rıza Metni ve Aydınlatma Metnini” imzalamalıdır. Seçili ürünlerde geçerlidir, tabloda belirtilen seçili model Notebook alımlarında 500 TL’lik indirim hakkı kazanacaktır.

Üniversite öğrencisinin Öğrenci kimlik bilgisi ile fatura ismi aynı olmalıdır. 19 Kasım - 30 Kasım 2021 tarihleri arasında Vatan Bilgisayar mağazalarında ve www.vatanbilgisayar.com da geçerli olup, ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Katılımcının kampanyaya katılım sağladığı ürünü herhangi bir sebeple iade etmesi veya değiştirmesi halinde, katılımcının bu kampanya kapsamında kendisine notebook alımında sağlanan indirim bedelini de iade etmesi gerekmektedir.

Vatan Bilgisayar kampanyayı tek taraflı sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez. Her tüketici bu kampanyadan / fiyatlardan bir adet alabilir veya yararlanabilir. Seri sonu ve teşhir ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya toplam 2.000 adet stokla sınırlıdır. Tüzel kişiler ve mesleki/ticari amaçlarla alışveriş yapan gerçek kişiler kampanyadan yararlanamaz. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş bu kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Vatan Bilgisayar Mağazalarında.

Kampanyaya web üzerinden başvuru yapmak için [email protected] adresine üniversite öğrenci kimliği örneği (TC kimlik numarası görünecek şekilde) iletilmelidir. Ardından mail ile tarafınıza gönderilecek “Açık Rıza Metni ve Aydınlatma Metnini” onaylanmalıdır. Yukarıda bahsedilen şartlara uyulması halinde web sitesinde ilgili notebooklarda geçerli 500 TL indirim kodu mail yoluyla iletilecektir.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı