Üniversiteyi kazanan tüm gençlere Intel Core işlemcili ve Windows 10'lu bilgisayarlar...

500 TL indirim fırsatıyla Vatan'da!

 

Kampanya Şartları

Kampanya, 2021 YKS sonucunda Üniversiteye bu yıl yerleşenlere özeldir, kişi mağazaya gelerek ÖSYM 2021 YKS Yerleştirme Sonuçları ekranından Üniversiteye yerleştiğini ibraz etmeli ve sonuç ekran görüntüsünü Vatan Bilgisayar’a vermeyi kabul etmelidir.

Mağaza personeli tarafından kendisine verilecek bu kampanyaya özel “Açık Rıza Metni ve Aydınlatma Metnini” imzalamalıdır. Aşağıda yer alan Acer, Asus, Dell, Honor, HP, Huawei, Lenovo ve MSI markalı ürünlerde geçerlidir, tabloda belirtilen seçili model Notebook alımlarında 500 TL’lik indirim hakkı kazanacaktır.

Üniversiteyi kazanan öğrencinin kimlik bilgisi ile fatura ismi aynı olmalıdır. 08 - 26 Eylül 2021 tarihleri arasında Vatan Bilgisayar mağazalarında ve www.vatanbilgisayar.com da geçerli olup, ürün fiyatlarına KDV dahildir.

Katılımcının kampanyaya katılım sağladığı ürünü herhangi bir sebeple iade etmesi veya değiştirmesi halinde, katılımcının bu kampanya kapsamında kendisine notebook alımında sağlanan indirim bedelini de iade etmesi gerekmektedir.

Vatan Bilgisayar kampanyayı tek taraflı sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez. Her tüketici bu kampanyadan / fiyatlardan bir adet alabilir veya yararlanabilir. Seri sonu ve teşhir ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya toplam 7.000 adet stokla sınırlıdır. Tüzel kişiler ve mesleki/ticari amaçlarla alışveriş yapan gerçek kişiler kampanyadan yararlanamaz. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş bu kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Vatan Bilgisayar Mağazalarında.

Kampanyaya web üzerinden başvuru yapmak için [email protected] adresine ilgili ekran görüntüsünü (ÖSYM 2021 YKS Yerleştirme Sonuçları Ekranı ) sayfanın en üst kısmı dahil görünecek şekilde iletilmelidir. Ardından mail ile tarafınıza gönderilecek “Açık Rıza Metni ve Aydınlatma Metnini” onaylanmalıdır. Yukarıda bahsedilen şartlara uyulması halinde web sitesinde ilgili notebooklarda geçerli 500 TL indirim kodu mail yoluyla iletilecektir.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı