100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

TEFAL Su Isıtıcı

TEFAL Su ısıtıcı fiyatları ve modelleri en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi su ısıtıcı, kettle ve taksit seçenekleri için tıklayınız!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (3)
ARZUM (4)
FAKIR (3)
PHILIPS (3)
TEFAL (1)
Fiyat Aralığı Bilgi
Su Isıtıcı Kapasitesi Bilgi
Güç Bilgi
2400 W (1)
Su Isıtıcı Tipi Bilgi
Cam (1)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
1 ÜRÜN
Markalar
  TEFAL Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Su Isıtıcı modellerinde 1 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
  ÖZEL ÜRÜN
    

   Su Isıtıcı

   Su ısıtıcılar kahve, çay veya yemek hazırlarken ihtiyacımız olan sıcak suyu hızlı bir şekilde temin etmemizi sağlayan mutfak ürünlerindendir. Su ısıtıcıların zaman kazandırması tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biridir.

   Su ısıtıcı satın alırken teknik özellikleri ve az enerji harcaması büyük önem arz etmektedir. Kaliteli bir su ısıtıcı kısa zamanda dibinde kireç oluşturmayacaktır. Su ısıtıcıların çelik ve plastik olarak üretilen çeşitleri bulunmaktadır. Çelik su ısıtıcılar, plastik olanlara göre daha dayanıklı ve sağlıklıdır. Plastik su ısıtıcılar erime gibi problemlerle karşılaşmanıza neden olabilir. Su ısıtıcıların; 1 litre, 2 litre, 5 litre gibi birçok çeşidi bulunur. Küçük bir aile için ufak boyutta bir su ısıtıcı yeterli olabilir. Bu nedenle kullanım amacına uygun bir ürün seçmeniz yararınıza olacaktır. Su ısıtıcılar elektrik ile çalıştığından güvenliği ön planda tutulmalıdır. Kapağı açıkken çalışmayan, kaynama derecesine geldiğinde otomatik olarak kendini kapatan veya susuz kaldığında otomatik olarak kapanan cihazlar güvenli kullanım için önemli özelliklerdendir. Plastik su ısıtıcıların erime riski olduğundan güvenlik açısından tehlike oluşturabilir.

   Camlı su ısıtıcılar sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ancak çatlama gibi problemler doğurabilmektedir. Cam veya çelik olarak üretilen su ısıtıcıların temizliği, plastik su ısıtıcılara göre daha kısa sürede sağlanabiliyor. Kablo gizleme yeri bulunan su ısıtıcılar, mutfağınızın daha düzenli görünmesini sağlayabilir.

   Sağlığınız için kaliteli ve güvenilir marka su ısıtıcı tercih etmelisiniz. Arnica, Arzum, King, Korkmaz, Philips, Sinbo gibi birçok marka su ısıtıcı, uygun fiyatlar ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.