Bu Geceye Özel Notebooklarda %18 Kdv Kadar İndirim!

Bu Geceye Özel Notebooklarda %18 Kdv Kadar İndirim!

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

SYMANTEC Anti Virüs Yazılımları

SYMANTEC Kaspersky, mcafee, symantec, trendmicro ve daha fazla güvenlik yedekleme antivirüs yazılımları hepsi Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
1 ÜRÜN
Markalar
SYMANTEC Yazılım Anti Virüs Yazılımları modellerinde 1 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
ÖZEL ÜRÜN
   

  Güvenlik Yazılımları

  Güvenlik Yazılımları mobil cihazlar ve bilgisayarları virüslere karşı koruması için yazılan programlardır. Cihazların temizleme ve kurtarma işlemlerini sağlarlar. Sisteme zarar verecek virüsleri bulup, karantina altına alarak veya silerek düzenli ve sağlıklı çalışma prensiplerine sahip olmanızı sağlar. Güvenlik yazılımları antivirüs olarak da bilinir. Etkili bir güvenlik yazılımına sahip olmak için güncel yazılıma sahip ve yüksek kalitelide antivürüs programı tercih etmeniz gerekmektedir.

  Bilgisayar virüsleri birer programdır. Virüs programı, kendini diğer dosyaların içerisinde gizler. Bilgisayarın çalışma şeklini değiştirir ve erişilmesini istemediğiniz dosyaların başkalarının ulaşmasına neden olur. Özellikle banka işlemlerini bilgisayar üzerinden sağlayan kullanıcılar için antivirüs programları büyük önem arz etmektedir.

  Virüs programı satın alırken gelişmiş özelliklere sahip olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sürekli yeni virüsler çıktığından, satın alacağınız virüs programının güncel olması gerekir. Sağlam alt yapıya sahip ve güvenilir bir program olması gerekmektedir.

  Vatan Bilgisayar güvenilir ve kaliteli markaları sizlerle buluşturur. Kaspersky, Mcafee, Symantec ve birçok marka güvenlik yazılımı, uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.