Sıkça Sorulan Sorular

 1. Siparişimin durumu nasıl görebilirim?
 2. Siparişinizi üye olarak verdiyseniz; üyelik girişi sağladıktan sonra siparişlerim sayfasından güncel durumunu takip edebilirsiniz. Eğer üye olmadan sipariş verdiyseniz; sipariş aşamaları hareket sağladıkça tarafınıza sms olarak iletilecektir.

 3. Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
 4. Siparişiniz hazırlık sürecinde iken web sitemizden siparişlerim sekmesinden iptal talebi iletebilirsiniz. Siparişiniz hazırlandı ise yada kargoya verildi ise 08502225656 (1) arayarak ya da 05378511812 numaralı whatsapp hattımıza yazarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Siparişiniz hazırlık sürecinde mi, faturası kesildi mi, kargoya verildi mi gibi bilgileri siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

 5. Siparişim kargoya verildiğinde sms/mail ile bilgi verilecek mi?
 6. Siparişiniz kargo çıkışı sağlandığında sms ve mail yolu ile bilgilendirme gelecektir.

 7. Siparişim kaç gün içerisinde kargoya verilecek?
 8. Siparişleriniz ortalama 1-2 iş gününde kargoya verilmektedir. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle bu süreçte 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

 9. Siparişim ne zaman ulaşır?
 10. Siparişiniz ortalama 3-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle bu süreçte kargo yoğunluğuna bağlı olarak gecikme yaşanabilmektedir.

 11. Web sitesinde aynı gün teslim olarak bilgi yer almaktadır. Sipariş versem aynı gün gelir mi?
 12. Web sitemize üye olarak sipariş verilmesi halinde ürün ve adres uygunluğunuz var ise sepet teslimat aşamasında “aynı gün teslim/yarın teslim” seçenekleri sunulmaktadır.  Saat 12:00’dan önce sipariş verilir, aynı gün teslim sunulur ve bu seçenek seçim yapılır ise aynı gün teslim edilmektedir. Sipariş 12:00’dan sonra verilir ise sepet teslimat aşamasında yarın teslim sunulur ve bu seçenek seçilerek sipariş verilir ise ürününüz ertesi gün teslim edilir. (Aynı gün veya yarın teslimat hizmeti sadece İstanbul, Ankara ve İzmir illerinden verilen siparişlerde geçerlidir.)

 13. Siparişimi tamamladım ama yanlış renk/yanlış model almışım değişim yapmak istiyorum. Siparişim henüz hazırlık aşamasında ne yapmam lazım?
 14. Sipariş tamamlandıktan sonra adınıza sözleşme düzenlenmektedir. Bu sözleşme üzerinde değişiklik yapılamadığından dolayı üründe de değişiklik yapılamamaktadır. Siparişinizi iptal ederek tekrar sipariş vermeniz gerekir.

 15. Havale ile sipariş verdim. Ödemesini yaptım, siparişim ne zaman gönderilecek?
 16. Havale siparişlerinde ödeme yapılırken açıklama kısmına “sipariş numarası” yazılması gerekmektedir. Bu durumda ödemeleriniz gün içerisinde kontrol edilerek siparişiniz onaylanarak en kısa sürede tarafınıza gönderimi sağlanmaktadır. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmadıysanız, sipariş numaranızı da belirterek ödemeye ait dekontunuzu 05378511812 numaralı whatsapp hattımıza gönderdiğiniz taktirde ödemeniz gün içerisinde kontrol edilerek siparişiniz onaylanacak ve en kısa sürede gönderimi sağlanacaktır.

 17. Havale ile yapılan siparişlerde aynı gün teslimat geçerli mi?
 18. Havale ile yapılan alışverişlerde aynı gün teslim seçeneği bulunmamaktadır.

 19. Sipariş verirken iki kart ile parçalı ödeme nasıl yaparım?
 20. Parçalı ödeme yaparak satın almak istiyorsanız 0850 222 56 60 numaralı çağrı merkezimizi arayarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizden iki kart ile alışveriş yapılamamaktadır. Tek kart ile sipariş verebilirsiniz.

 21. Mağazadan Teslim seçeneği ile sipariş verebiliyor muyum?
 22. Mağazalarımız covid-19 virüsü nedeniyle kapalı durumdadır. Bu sebeple sadece kargo ile teslimat sağlanmaktadır.

 23. Siparişimin kargo hareketlerini nasıl görebilirim?
 24. Size iletilen kargo takip numarası ile Kargo firmasının web sitesinden takip edebilirsiniz. Tüm bu bilgilere siparişlerim sayfasından ulaşabilirsiniz.

 25. Siparişim kargoya verilmiş. Kargo kaç günde teslim edilir?
 26. Kargoya verildikten sonra ortalama 2. iş gününde adresinize teslimat sağlanmadır. Fakat adresinize teslimat işlemleri kargo firmasının dağıtım güzergahına bağlı olarak değişmektedir. Kargo firması dağıtım yapacağı gün tarafınıza sms ile bilgi vermektedir.

 27. Kargomu adreste bulunan farklı bir kişi teslim alabilir mi?
 28. Evet. Aynı adreste farklı bir kişiye teslimat yapılabilir.

 29. Kargomu kargo şubesinden alabilir miyiz?
 30. Kargo firması şubeden teslim işlemlerini covid-19 virüsü nedeniyle durdurmuştur. Adresinize teslimat sağlanacaktır.

 31. Kargo paketi hasarlı gelir ise ne yapmam lazım?
 32. Siparişinizi teslim almadan geri göndermeniz ve 08502225656 (1) arayarak bilgi vermeniz halinde yeni ürün çıkışı sağlanacaktır.

 1. Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
 2. Siparişiniz hazırlık sürecinde iken web sitemizden siparişlerim sekmesinden iptal talebi iletebilirsiniz. Siparişiniz hazırlandı ise yada kargoya verildi ise 08502225656 (1) arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz.

 3. 14 günlük cayma hakkımdan faydalanmak için ne yapmam gerekmektedir?
 4. Siparişinizin teslim tarihi itibariyle 14 günlük cayma hakkı bulunmaktadır. Siparişiniz cayma hakkı içerisinde ise Adresinize UPS kargoyu çağırıp, geri gönderim yapabilirsiniz. UPS gönderi kodumuz 1F176A’dır. Ürünü eksiksiz bir şekilde teslim etmenizi rica ederiz. Cep telefonu, notebook, televizyon, tablet, oyun konsolu gibi ürünlerinde “kurulum sağlandıktan” sonra cayma hakkında faydalanılamamaktadır. Kişisel bakım ürünleri, dijital içerikler , sarf malzemesi bulunan ürünlerde cayma hakkından faydalanılamamaktadır.

 5. 14 günlük cayma hakkı kapsamı dışında olan durumlar nelerdir?
 6. Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.

  Cayma süresi içinde malın işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanılmaması sebebiyle değişiklik ve bozulmanın meydana gelmiş olması halinde,

  Satın alınan elektronik ürünlerde? sim kart takılması, Wifi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde, Ürünün (ayıplı olması haricinde) açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler. Örneğin kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler (kulak içi veya kulak üstü kulaklık, epilasyon cihazları, kişisel bakım ürünleri ve benzeri ürünlerle bu ürünlerin sarf malzemeleri, gıda, kişisel eşyalar ve benzeri maddelerle beraber kullanılan ya da bu tip maddelere temas eden ev aletleri gibi ürünlerde cayma hakkının kullanılması mümkün değildir.

  Ticari veya mesleki amaçlarla hareket eden tüzel kişi ve / veya kişiler cayma hakkından ve cayma hakkından doğan hiçbir haktan faydalanamaz.

 7. İadem Ne Zaman Gerçekleşir?
 8. İade talebinizi bildirdikten sonra siparişiniz kargoya verilmediyse ortalama 2 iş günü içerisinde bankaya iadeniz bildirilmektedir. Siparişiniz kargodaysa kargodaki ürünün tarafımıza teslim edilmesi beklenmektedir. Teslim edildikten sonra iade işlemleriniz başlatılacaktır. Ortalama 5 iş günü içerisinde iadeler sonuçlanmaktadır.

 9. Taksitli Alışveriş Yaptım. İadem taksitli olarak mı iade olacak?
 10. Taksitli alışverişlerinizde bankanıza siparişinizin tüm tutarını iade olarak iletmekteyiz. Banka bu işlemi size taksitli bir şekilde iadesini gerçekleştirebilir.

  Fibabanka Alışveriş Kredisi

 1. Nasıl sipariş verebilirim? Süreç ne olacak?
 2. Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize Vatan Bilgisayar tarafından kargolanacaktır. Fibabanka müşterisiyseniz evrak işlemlerini online olarak tamamlayabilirsiniz.

 3. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Neden? Ne yapmam lazım?
 4. Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.

 5. Sipariş verdim ama kurye ne zaman gelecek? Ne kadar sürecek gelmesi?
 6. Kredi evrakları, banka tarafından adresinize kurye aracılığı ile yönlendirilmektedir. Kuryenin adresinize yönlendirilmesi sipariş tarihinden itibaren ortalama 4 iş günüdür.

 7. Kuryenin geleceği adresi değiştirmek istiyorum. Ne yapmam lazım?
 8. Bunun için Fibabanka müşteri hizmetlerini (444 88 88) aramanız gerekmektedir.

 9. Kredim onaylanmış ama vazgeçtim. İptal etsem nasıl süreç işleyecek?
 10. Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra, Fibabanka tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Fibabankaya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.

 11. Sipariş verdim. Değiştirmek istiyorum.
 12. Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.

  Akbank Alışveriş Kredisi

 1. Nasıl sipariş verebilirim? Süreç ne olacak?
 2. Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Alışveriş Kredisi” bölümünden Akbank’ı seçerek siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Akbank Direkt hesabınıza giriş yapıp istenilen bilgileri doldurarak işleminizi tamamlayacaksınız.

 3. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Neden? Ne yapmam lazım?
 4. Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.

 5. Kredim onaylanmış ama vazgeçtim. İptal etsem nasıl süreç işleyecek?
 6. Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra , Akbank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Akbank’a iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.

 7. Sipariş verdim. Değiştirmek istiyorum.
 8. Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.

  Yapıkredi Alışveriş Kredisi

 1. Nasıl sipariş verebilirim? Süreç ne olacak?
 2. Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Alışveriş Kredisi” bölümünden Yapıkredi’yi seçerek, siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Yapıkredi hesabınıza giriş yapıp istenilen bilgileri doldurarak işleminizi tamamlayacaksınız.

 3. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Neden? Ne yapmam lazım?
 4. Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.

 5. Kredim onaylanmış ama vazgeçtim. İptal etsem nasıl süreç işleyecek?
 6. Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra ,Yapıkredi tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Yapıkredi’ye iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.

 7. Sipariş verdim. Değiştirmek istiyorum.
 8. Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.

  Garanti Alışveriş Kredisi

 1. Nasıl sipariş verebilirim? Süreç ne olacak?
 2. Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Alışveriş Kredisi” bölümünden Garanti Bankasını seçerek, siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Garanti internet hesabınıza giriş yapıp istenilen bilgileri doldurarak işleminizi tamamlayacaksınız.

 3. Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Neden? Ne yapmam lazım?
 4. Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.

 5. Kredim onaylanmış ama vazgeçtim. İptal etsem nasıl süreç işleyecek?
 6. Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra ,Garanti Bankası tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde Garanti Bankasına iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.

 7. Sipariş verdim. Değiştirmek istiyorum.
 8. Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.

 1. Mağazalarınız ne zaman hizmet vermeye başlayacak?
 2. Mağazalarımızın covid-19 virüsü nedeniyle kapanmış olup 16 Mayıs 2021 itibari ile açılacaktır.

 3. Mağazanızdan ürün almıştım. Faturasını kaybettim. Ne yapmam lazım?
 4. Mağazalarımızdan satın alınan ürünlerde fatura sahibi kimlik ibrazı ile mağazalarımızdan talepte bulunması gerekmektedir. Mağazalarımız şuan kapalı olduğundan ve  kişisel verileri koruma kanunu gereği mail olarak gönderim yapamadığımız için mağazalarımız açıldığında destek alabilirsiniz.

 5. Mağazanızdan aldığım ürünü servise göndermek istiyorum. Ne yapmam lazım?
 6. Mağazalarımız şu an için kapalı olduğundan servise gönderim işlemleri tarafımızdan yapılamamaktadır. Ürün markalarının yetkili servisleri çalışmakta olup markaların çağrı merkezi ile görüşme sağlayarak bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı