Kampanya Koşulları

Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “OCAK 2024 PARA YÜKLÜ KART KAZANMA FIRSATI KAMPANYASI” (‘Kampanya’) kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya Koşulları belgesinde (‘Belge’) ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmektedir. Belge’deki ve diğer alanlardan duyurulacak şartlar topluca ‘Koşullar’ olarak adlandırılacaktır. Kampanya’dan yararlanmak isteyenler, işbu Koşullar’ı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
Kampanya, 03.01.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olup stoğu bulunan Samsung marka seçili Televizyonlar (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu ürünlerden satın alan tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, aşağıdaki tabloda belirtilen ve model bazında değişen miktarlarda TL yüklü Para Yüklü Kart almaya hak kazanacaklardır.

 

3 Ocak 2024 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Vatan Online Mağaza www.vatanbilgisayar.com, yapılan satın alımlarda geçerlidir.

Tablo: Modele Göre Sağlanacak Para yüklü kartı Bedelleri ve TV Model Listesi
  TV Model Kodu Hediye Para Kart
QE98QN990CTXTK TL 50.000
QE85QN900CTXTK TL 18.000
QE75QN900CTXTK TL 11.250
QE75QN800CTXTK TL 8.000
QE65QN800CTXTK TL 5.750
QE75QN700CTXTK TL 5.500
QE65QN700CTXTK TL 4.000
QE55QN700CTXTK TL 3.000
QE98Q80CATXTK TL 16.000
QE85QN90CATXTK TL 8.000
QE75QN90CATXTK TL 5.500
QE85QN85CATXTK TL 5.750
QE65QN90CATXTK TL 4.000
QE75QN85CATXTK TL 4.250
QE55QN90CATXTK TL 3.000
QE65QN85CATXTK TL 3.250
QE55QN85CATXTK TL 2.250
QE85LS03BGUXTK TL 5.000
QE75LS03BGUXTK TL 3.750
QE65LS03BGUXTK TL 2.750
QE55LS03BGUXTK TL 2.000
QE55LS01BGUXTK TL 2.000
QE43LS05BGUXTK TL 1.600
SP-LSP9TTAXTK TL 25.000
SP-LFF3CLAXXTK TL 2.000
 
 1. Para Yüklü Kart/ların gönderilmesi ve içerisine para yüklemesinin yapılabilmesi için Katılımcı’nın kampanya sayfası https://www.samsung.com/tr/offer/para-yuklu-kart-kampanyasi- ocak-2024/ üzerinden başvurusunu 14.03.2024 tarihine kadar tamamlaması gerekmektedir.
 2. Katılımcı’nın bu sayfada yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması, Ürün faturasının ve servis kurulum fişinin renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı formdaki ilgili alana yüklemesi gerekmektedir. Formda istenen bilgiler isim, soyisim, ve açık adres bilgileridir. Formu dolduran Katılımcı’ya, başvurusunun incelemeye alındığına ilişkin bir bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Katılımcı’nın eksik veya yanlış bilgi girdiğinin tespit edildiği durumlarda, yine bir bilgilendirme SMS’i gönderilerek, düzeltmenin nasıl yapılacağı belirtilecektir.
 3. Kampanya sayfası üzerinden başvuru yapan kişinin, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir. Para Yüklü Kart/ların gönderileceği adresin Katılımcı’ya ait olması gerekmektedir.
 4. İncelemenin tamamlanmasının ardından, tüm Koşullar’ı yerine getirdiği tespit edilen Katılımcı’ya içi boş Para Yüklü Kart/ların kargo ile gönderimi yapılarak, SMS yoluyla bilgi verilecektir. Koşullar’ı yerine getirmediği tespit edilen başvuru sahiplerine ise, Para Yüklü Kart/lara hak kazanamadıkları bilgisi SMS ile iletilecektir.
 5. Para Yüklü Kart/lar içerisine yükleme, başvuru tarihini takip eden 3 hafta içerisinde yapılacak olup, bu süre başvuru yoğunluğuna göre +/- 1 hafta değişiklik gösterebilir.
 6. Kart içerisine para yüklemesi yapıldığında, başvuru sayfasında kullanılan cep telefonu numarasına, yükleme yapıldığına dair bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
 7. Kampanya katılımında sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı Katılımcı’nın sorumluluğundadır. Girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Koşullar’a uygun olmaması durumunda, Katılımcılar Kampanya’dan faydalanamayacaktır.
 8. Para Yüklü Kart bedeline tüm vergiler dahildir. Para Yüklü Kart’ın vergilendirilebilir kazanç oluşturduğu durumlarda tüm vergi yükümlülükleri münhasıran Katılımcı’nın sorumluluğundadır, Samsung’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 9. Para Yüklü Kart/lar ATM’lerden nakit çekim işlemine kapalıdır.
 10. Para Yüklü Kart içerisindeki tutar, kartın aktifleştirildiği tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılabilir. 31. gün kartın içerisindeki tüm bakiye sıfırlanacaktır. Kart içerisindeki bakiyenin kullanım tarihinin sona ermesine 5 gün kala Katılımcı’ya SMS ile bir hatırlatma gönderilecektir. Para Yüklü kartın üzerinde yer alan son kullanma tarihinin, kart içerisine yüklenen bakiye ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Kart üzerindeki tarih, resmi olarak kartın geçerlilik süresini belirtmektedir.
 11. Kampanya kapsamında hakedişin 2.750 TL’nin (ikibinyediyüzelliTürklirası) üzerinde olması halinde, ilgili bakiyenin Katılımcı tarafından kullanılabilmesi için Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği (Sıra No: 5) madde 2.2.9 uyarınca kimlik tespiti süreçlerinin İninal Mobil Uygulaması üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Aşağıdaki linklerden İninal Mobil Uygulaması indirilebilir:
 12. Ürün teslimatı, satışı gerçekleştiren 3. parti tarafından; Para Yüklü Kart teslimatı ise, Samsung Online Mağaza, Beymen Online Mağaza, Media Markt Online Mağaza, Vatan Online Mağaza ve Teknosa Online Mağaza dışındaki satın alımlarda kurulum yapacak olan yetkili servis tarafından gerçekleştirilecek olup ürün teslimatı ve Para Yüklü Kart teslimatına ilişkin Samsung’un sorumluluğu bulunmamaktadır.
 13. Samsung Online Mağaza, Beymen Online Mağaza, Media Markt Online Mağaza, Vatan Online Mağaza ve Teknosa Online Mağaza alışverişlerinde Para Yüklü Kart teslimatı Katılımcı’nın başvurusunun onaylanmasının ardından kargo yoluyla yapılacaktır.
 14. Para Yüklü Kart şifresi kart numarasının son 4 hanesidir.
 15. Kampanya’ya dahil olan Ürünler’de iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir). Ürün’ün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda, Katılımcı’ya teslim edilen Para Yüklü Kartlar’ın da bakiyesi eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. (Para Yüklü Kart içerisinde yer alan bakiyenin kısmen veya tamamen Katılımcı tarafından kullanılmış olması durumunda; ilgili tutar TV bedelinden mahsup edilerek kalan tutar iade edilecektir.)
 16. Para Yüklü Kart bedelinin indirim veya nakdi olarak verilmesi talep edilemez.
 17. Para Yüklü Kartlar’ın kullanım yerlerinin belirlenmesinden, kart özelliklerinden ve kullanımı ile ilgili yaşanabilecek her türlü sorundan yalnızca Para Yüklü Kart şirketi olan İninal Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş sorumlu olup, Samsung’un hiçbir yetkisi veya sorumluluğu bulunmamaktadır.
 18. Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı veya veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemleri geri çevirme yetkisine sahiptir. Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Koşullar’a uygun olması durumunda, Kampanyadan faydalanabilecektir.
 19. Tavsiye edilen satış fiyatları, indirimli satış fiyatları ve stok adetleri değişiklik gösterebilir. Satış kanalları Ürün satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Kampanya kapsamındaki ürün adetleri ve renkleri stoklarla sınırlıdır.
 20. Tacir olması fark etmeksizin, bir Katılımcı tek faturada en fazla 3 adet TV için Para Yüklü Kart hak edişinden yararlanabilecektir.
 21. Her telefon numarası ile yalnızca 1 kez kayıt yapılabilir.
 22. Katılımcı tarafından verilen adres ve iletişim bilgilerinin eksik ya da hatalı olmasından veya güncel olmamasından kaynaklanabilecek sorunlardan Samsung sorumlu değildir.
 23. Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
 24. Stok yetersizliği vb. sebeplerden ötürü ileri teslim tarihli olarak satın alınan TV’ler için Kampanya başvuru tarihleri uzatılmayacak olup, Ürün tesliminin TV son kurulum tarihine yetişmemesi durumunda sorumluluk/karar yetkisi tamamen Katılımcı’da bulunmakta ve Samsung’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 25. Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.
 26. Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Koşullar’da herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı saklıdır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. Güncel Koşullar’ı takip etmek Katılımcı’nın sorumluluğundadır.
 27. Katılımcılar, Kampanya’ya katılarak, bilgilerinin ve kişisel verilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) ve Aydınlatma Metni’ne uygun olarak Kampanya’nın yürütülmesi amacı ile elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması konusunda bilgilendirilmiştir.
 28. Kampanya’yla ilgili detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve web sitesi üzerinden ulaşılabilecektir.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı