PHILIPS GRUNDIG Saç Kurutma Makineleri

PHILIPS GRUNDIG Saç kurutma makinesi modelleri ve fiyatları en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da' En iyi saç kurutma makinesi ve taksit seçenekleri için tıklayınız!

PHILIPS GRUNDIG Kişisel Bakım Ürünleri kategorisinde Saç Kurutma Makineleri modellerinde 8 adet ürün bulundu.

Saç Kurutma Makineleri

Birçok marka tarafından üretilen saç kurutma makineleri, kişisel bakım ürünleri arasından en çok ihtiyaç duyulan elektronik ürünlerden biridir. Kadın, erkek, çocuk, yaşlı demeden tüm yaş grupları için kullanıma uygun olan elektrikli saç kurutma makinelerini, kullanım amacınıza ve saç yapınıza göre tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda farklı boyut ve tasarım özelliklerinde üretilen saç kurutma makineleri, tüm ihtiyaç ve isteklerinize hitap edecek şekilde üretilmiştir. Bazı saç kurutma makinelerinde ek başlık olarak, saçlarınıza bukleli şekil vermeye yardımcı olacak difüzör başlık bulunuyor. Çoğu saç kurutma makinesinde, sıcak hava üfleme özelliğinin yanı sıra, soğuk hava üfleme özelliği de mevcuttur. Aynı zamanda üflenen havanın kademesini ayarlayabileceğiniz saç kurutma makinelerini, istediğiniz üfleme hızına göre ayarlayabilirsiniz. Tüm bu özellikler sayesinde, kontrol tamamen sizin elinizde.

Saçlarınızı düzleştirmek için kullanabileceğiniz daraltıcı başlık sayesinde, kuaför yardımı almadan rahatlıkla fön çekebilirsiniz. Ayrıca daraltıcı başlığı kullanarak seçtiğiniz bölgelerde hassas şekillendirme işlemi yapabilirsiniz. Saçınıza uygulayacağınız işlemlerin çok daha hızlı ve kalıcı olması için saç kurutma makinenizin güç, watt değerinin yüksek olması önemlidir.

Saç kurutma makinelerinin içine dahil edilen negatif yüklü iyonlar sayesinde, saçınızda elektriklenmeyi önleyebilirsiniz. Ekstra hızlı turbo kurutma özelliği ile ıslak saçlarınızı en kısa sürede kurutabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra kızılötesi ısı yayma özelliğine sahip seramik parça ile saç telinde aşırı kuruluk engellenir ve saçlarınızı içten kurutur.

Arzum, Braun, Fakir, Goldmaster, Grundig, Philips, Remington, Rowenta gibi markaların ürettiği elektrikli saç kurutma makinelerine vatanbilgisayar.com web sitesinden ya da mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı