En iyi çalışmalarınız için bilgisayarınızla birlikte
Office’i satın alın.

Bilgisayarın yanında ek satın alım gerektiren Office, modern çalışma yöntemlerine en uygun ürünleri bir araya getirerek en iyi çalışmalarınızı oluşturmanıza yardımcı olur.

Ev

Office 365 - Ev

6 kullanıcıya kadar ekstra Office uygulamaları ve kişi başına 1 TB bulut depolama alanıyla sizin ve aileniz için tüm cihazlarda tek bir çözüm.

Office 365 - Bireysel

1 kullanıcıya yönelik ekstra Office uygulamaları ve 1 TB bulut depolama alanıyla tüm cihazlarınızda tek bir çözüm.

Office Ev ve Öğrenci 2019

Evde veya okulda kullanılmak üzere bir PC ya da Mac’te klasik Office uygulamalarının yüklü olmasını isteyen aileler ve öğrenciler için.

İş

Office 365 İş Ekstra

Her zaman güncel Office uygulamaları ve ekstra iş hizmetleri ile dilediğiniz yerden çalışarak işinizi büyütün.

Office Ev ve İş 2019

Evde veya işte kullanılmak üzere bir PC ya da Mac’te klasik Office uygulamalarının ve e-postanın yüklü olmasını isteyen işletmeler için.

Office 365 - Ev

Office 365 - Bireysel

Ortak Özellikler

  • Uygulamaların Ekstra sürümleri
  • Word, Excel, PowerPoint ve Outlook’un yanı sıra yalnızca PC için Publisher ve Access
  • Ek OneNote özelliklerine erişim
  • Kullanıcı başına aylık 60 Skype dakikası
  • Birden çok PC veya Mac bilgisayar, tablet ve telefona (Windows, iOS ve Android* dahil) uygun kullanım
  • Belgeler üzerinde diğer kullanıcılarla çevrimiçi işbirliği
  • Microsoft uzmanlarıyla sohbet yoluyla veya telefonla teknik destek

Office 365 - Ev

6 Kullanıcı

Ekstra Office uygulamaları, PC veya Mac üzerinde toplam 6 kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Her Kullanıcıya 1TB Depolama

Kişi başına 1 TB OneDrive bulut depolama alanı ile siz ve aileniz çalışmalarını kolaylıkla saklar.

Office 365 - Bireysel

1 Kullanıcı

Ekstra Office uygulamaları, PC veya Mac üzerinde 1 kullanıcı tarafından kullanılabilir.

1TB Depolama

1TB OneDrive bulut depolama alanı ile çalışmalarınızı saklayarak birlikte çalıştığınız kişilerle paylaşabilir ve işbirliği yapabilirsiniz.

Office Ev ve Öğrenci 2019

Office Ev ve Öğrenci 2019

Office Ev ve Öğrenci 2019, Windows 10 için Word, Excel ve PowerPoint dahil olmak üzere klasik Office uygulamaları isteyen öğrenciler ve aileler içindir. Evde veya okulda kullanmak üzere bir PC veya Mac'e yüklenen tek seferlik bir satın almadır.

Office 365 İş Ekstra

Ekstra Özellikler

Ekstra özelliklerle işinizi büyütün. Bildiğiniz ve güvendiğiniz Office araçları ekstra özelliklerle daha iyi hale geldi. Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi uygulamaların en güncel sürümleri ve özellikleri ile üretkenliği artırın, en iyi çalışmanızı oluşturun.

Her cihazda kullanım

Sevdiğiniz Office uygulamalarıyla her yerde sorunsuzca çalışın. İster PC veya Mac, ister telefon veya tablet kullanıyor olun, alışkın olduğunuz Office uygulamalarının son sürümlerini dilediğiniz zaman iOS, Android™ ya da Windows cihazlarınızda kullanın. Ekibinizin gittiği her yere gidebilen esnek araçlar ile işbirliği yapın, paylaşın ve iletişim kurun. Neredeyse her yerden istediğiniz gibi çalışın.

Office 365 İş Ekstra'ya dahil diğer uygulamalar

Daha fazla bilgiye sayfanın altındaki videolardan ulaşabilirsiniz.
Office 2019

Office Ev ve İş 2019

Windows 10 için Word, Excel, PowerPoint ve Outlook dahil olmak üzere klasik Office uygulamaları ve e-posta isteyen işletmeler içindir. Evde veya işte kullanılmak üzere 1 PC veya Mac'e yüklenen tek seferlik bir satın almadır.

PowerPoint Yeni Özellikler

Ekstra özelliklerle yenilenmiş PowerPoint, birkaç tıklama ile istediğiniz konu ve alanda sizin için kusursuz sunular oluşturur.

Word Yeni Özellikler

Güncel sürümde yer alan Akıllı Arama özelliğiyle Word, metnin içerisinde istediğiniz kelime üzerine sizin için araştırma yapar ve detaylı bilgi verir.

Excel Yeni Özellikler

Önemli işleriniz için ihtiyaç duyduğunuz formülleri artık kendiniz yazmanıza gerek yok. Akıllı teknolojinin yardımıyla Excel, formülleri sizin için tek tıklama ile oluşturur.

Bilgisayarın vazgeçilmezi Office 365’e siz de sahip olun.

Hayatınızı kolaylaştıran Office 365 ürünleri ile en iyi çalışmalarınızı oluşturmanın tam zamanı.

Belge oluşturabileceğiniz, iletişim kurabileceğiniz, işbirliği yapabileceğiniz ve harika işler başarabileceğiniz Office 365 dünyasında size en uygun ürünü satın alın, her zaman güncel uygulamalarla istediğiniz yerden çalışın ve başarıyı deneyimleyin.

Mac için Office 2011 ve 2008’in yanı sıra Office365, Office 2016, 2013, 2010 ve 2007 kullanan kişiler, belgelerinizi açıp görüntüleyebilir, ancak eski sürümleri kullananların uyumluluk paketi yüklemesi gerekebilir.

Oluşturduğunuz veya başkalarından kopyaladığınız belgeler tamamen size aittir ve bunları PC veya Mac’inize yerel olarak kaydedebilir ve/veya OneDrive gibi bir bulut hizmeti aracılığıyla çevrimiçi olarak saklayabilirsiniz. Aboneliğiniz süresi dolduğunda Office uygulamalarınız salt okunur moda geçer. Bu durumda belgeleri görüntüleme veya yazdırmaya devam edebilirsiniz, ancak düzenleyemez veya yeni belge oluşturamazsınız.

Support.office.com/tr-tr adresine göz atarak Office 365 aboneliğinizi yenileyip iptal edebileceğinizi ya da otomatik yenilemeyi nasıl açıp kapatabileceğinizi öğrenin. Faturalandırma seçeneklerini değiştirmek veya otomatik yenilemeyi açmak ya da kapatmak dahil olmak üzere Office 365 aboneliğinizi yönetmek için Microsoft Hesabı sayfanızdaki Hizmetler ve abonelikler bölümünü ziyaret edin.

Office365 Ev aboneliğinizi paylaşmak için Microsoft Hesabı sayfanızdaki Hizmetler ve abonelikler bölümüne gidin. Aboneliğinizi ayarlamak için kullandığınız Microsoft Hesabı’nda oturum açtığınızdan emin olun ve buradan Office 365’i Paylaş’ı açın

Office 365 İş Ekstra, en fazla 300 kullanıcıyı destekler.

Verileriniz sizindir. Office 365 aboneliğinizi iptal etmeye karar verirseniz, verilerinizi (ekip sitelerindeki e-posta adresiniz ve belgeleriniz gibi) indirebilir ve başka bir konuma kaydedebilirsiniz. Aboneliğinizi iptal etmeden önce verilerinizi kaydedin. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra Office 365 hesabınızla ilişkili veriler 90 gün boyunca sınırlı işleve sahip bir hesapta yöneticileriniz tarafından erişebilir olacaktır.

Etki tabanlı e-posta adresleri oluşturmak için sahip olduğunuz etki alanı Office 365’e ekleyebilirsiniz. www.microsoft.com/tr-tr/solution-providers/ adresinden tüm Microsoft uzmanlarının yer aldığı listeyi bulabilirsiniz.

Microsoft uzmanları, Office 365’e geçmenize veya işletmeniz içi özel çözümler geliştirmenize yardımcı olabilecek eğitimli BT ve geliştirme şirketleridir. Microsoft Pinpoint’ten tüm Microsoft uzmanlarımızın yer aldığı listeyi bulabilirsiniz.

Tüm Office 365 planlarını yüklemek ve etkinleştirmek ve abonelik hesabınızı yönetmek için internet erişimi gereklidir. E-posta, toplantı, BT yönetimi ve diğer hizmetler dahil olmak üzere Office 365 bulut üretkenliği hizmetlerine erişmek için internet bağlantısı gereklidir. Office 365 İş Ekstra ve Office 365 Kurumsal E3 gibi çoğu Office 365 planında Office’in masaüstü sürümü de bulunur. Office uygulamalarının masaüstü sürümüne sahip olmanın avantajlarından biri, çevrimdışı çalışabilmeniz ve internete bağlandığınızda, tüm çalışmalarınızın otomatik olarak eşitleneceğinden emin olmanızdır. Böylece, belgelerinizi güncel olması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Office’in masaüstü sürümü de internete bağlandığınızda otomatik olarak güncelleştirilir ve yükselttirilir, böylece çalışmanıza yardımcı olacak en yeni araçlara sahip olursunuz.

“Bulut”, kuruluşunuz dışında barındırılan web tabanlı bilgi işlem hizmetlerini tanımlamanın kolay bir yoludur. Bulut tabanlı hizmetler kullandığınızda BT altyapınız, evinizde veya işyerinizde (bina içi) sizin yönettiğiniz bir sunucuda bulunmak yerine mülkiyetinizin dışında (bina dışında) bulunur ve üçüncü taraflarca yönetilir (barındırılır). Örneğin, Office 365 ile bilgi depolama, hesaplama ve yazılımlar, Microsoft’un sunucularında bulunur ve uzaktan yönetilir. Web tabanlı e-postadan mobil bankacılık ve çevrimiçi fotoğraf depolamaya kadar, her gün kullandığınız birçok hizmet bulutun bir parçasıdır. Bu altyapı çevrimiçi olarak veya “bulutta” yer aldığı için masaüstü, PC veya Mac, dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon ya da internet bağlantısı olan başka bir cihaz kullanarak neredeyse her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Desteklenen dillerin tam listesi için support.office.com/tr-tr/ adresine göz atın.

Microsoft çok dilli bireyler, aileler ve işletmeler için basit ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır. Ek görüntü, yardım veya yazım denetleme araçları eklemek için Office 2019’u yükledikten sonra dil donatı paketleri yükleyebilirsiniz.

Office 2019’u yüklemek istediğiniz PC’ de veya Mac’te account.microsoft.com/services adresini ziyaret edin. Satın almak için kullandığınız veya ürünle ilişkilendirdiğiniz Microsoft hesabıyla oturum açın ve ardından Office’i yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin. İlk kez Office yüklüyor ve satın alma sürecini tamamlamayıp hesabınızı ayarlamadıysanız, setup.office.com adresini ziyaret edin.

Office 2019, bir Windows 10 bilgisayara veya Mac’e yüklenebilir.

Evet

Çoğu durumda, Office’in indirme hızı internet bağlantınızın hızına bağlıdır. En iyi indirme deneyimi için geniş bant bir internet bağlantısı tavsiye edilir.

Office uygulamalarının simgeleri, siz Office’i yüklerken oluşturulur. Şu konumda yüklü olan simgelere tıklayarak uygulamaları başlatabilirsiniz.
Windows 10: Başlat menüsü.
İpucu: Ayrıca kolay erişim için Başlat ekranınıza veya masaüstü görev çubuğunuza bir uygulama kısayolu sabitleyebilirsiniz.
Mac: Başlatma Çubuğu’nda ve Finder’daki Uygulamalar klasöründe bulunan uygulama simgelerine tıklayarak uygulamaları başlatabilirsiniz.

Size uygun sürümün hangisi olduğuna karar vermek için support.office.com/tr-tr/adresine göz atın.

10,1 inç veya daha küçük ekrana sahip en sevdiğiniz tablet ve telefonlarda temel Office deneyimini ücretsiz edinin. Office 365’te kullanılabilen ekstra mobil cihaz özellikler hakkında daha fazla bilgi için Office Kaynakları sayfasını ziyaret edin.

Office 2019, özellik güncelleştirmeleri için uygun değildir; ancak güvenlik güncelleştirmelerini düzenli olarak alır. En son Office özelliklerine sahip olmak sizin için önemliyse, Office 365’e abone olmanızı tavsiye ediyoruz. Office 365 müşterileri, kullanılabilir olduğunda Office uygulamalarının en yeni özelliklerini edinir.

Office 365 Yardım ve Kurulum Videoları

Microsoft Office 365'i Bilgisayarıma Nasıl Kurarım?

Microsoft Office 365’i iPhone’uma Nasıl Kurarım?

Microsoft OneDrive nasıl kullanılır?

Microsoft Office 365 İş Ekstra Aktivasyonu

Microsoft Office 365 İş Ekstra Uygulamalarının YüklenmesiOffice Özellikleri

Microsoft PowerPoint 3B Özelliği Nasıl Kullanılır?

Mürekkep Özelliğiyle Matematik Formülleri Nasıl Hesaplanır?

Microsoft Bookings’in Özellikleri

Microsoft Exchange’in Özellikleri

Microsoft Outlook Customer Manager ile Müşteri İlişkileri Yönetimi

Microsoft SharePoint’in Özellikleri

Skype Kurumsal’ın Özellikleri

Microsoft Teams’in Özellikleri