Lenovo

Lenovo markası, ürettiği notebook, laptop, dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, tablet ve monitör gibi birçok tüketici elektroniği üretmiştir. Lenovo markası,  kullanıma sunduğu tüm elektronik ürünler de, sade çizgileri benimseyerek, şık ve ince yapılı tasarım ile ürettiği ürünlerde kullanıcı tarafından beğeni toplamıştır. Her yeni üründe yeni bir tasarım yeni bir ince işçilik ve donanım katan Lenovo, gerek laptop ürünlerinde gerekse monitör ürünlerinde başarıyı yakalamıştır. Örneğin notebook ürünlerinde Yoga serisi, son derece yenilikçi bir düzenek ile serbest yapılı ve serbest hareket etmeye olanak veren laptop ürünü gibi yenilikçi fikirleri hayata geçirmiştir. Bu sayede dikkatleri üzerine çekerek adından bir kez daha söz ettirmiştir.

 

Notebook

Lenovo, özellikle ürünleri arasından sıklıkla tercih edilen laptop ürünlerinde yer alan, parmak izi okuyucusunu kullanarak sağladığı güvenlik sistemi, döner yapılı düzenek, ultra hafif kasa yapısı, güçlü donanımsal özellikler gibi, yenilikler ile yeni bir yer edinmiş ve kullanıcılar tarafından tercih edilmiştir. Lenovo markası tarafından üretilen Lenovo laptop ürünlerinde, yoga serisi, ideapad serisi, gaming serisi, legion serisi ürünleri ile istediğiniz özelliklere göre ve bütçenize de uygun notebook ürünlerini vatanbilgisayar.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Lenovo markasına ait Thinkpad serisine ait Lenovo Thinkpad X270 notebook ürününü, Ideapad serisine ait Lenovo Ideapad 3 core i5 laptop ürününü ve Yoga serisinde üretilen Lenovo Yoga C740 notebook ürününü sitemiz üzerinden inceleyerek size en uygun ürünü bulabilir, kolaylıkla temin edebilirsiniz.


Tablet
Büyük yapılı ve ağırlığı ile her yere taşınamayan masaüstü bilgisayarların yerini alan hafif yapılı ve taşınabilir özellikli dizüstü bilgisayarların da yerini ultra hafif ve neredeyse bir el boyutunda olan tabletler almıştır. Lenovo markası, ürettiği masaüstü bilgisayarların yanında kullanıcının en hafif en kolay kullanım ihtiyacından doğan boşluğunu ön görmüş ve Lenovo tabletleri piyasaya sürmüştür. Diğer ürünlerinde de olduğu gibi şık tasarımlı ve ince düzeneği baz alarak ürettiği Lenovo tablet ürünlerini, donanım özellikleri olarak kullanıcıyı tatmin edecek seviyede geliştirmiştir. Dolby Audio teknolojisinin yer aldığı, 7 inç ekran boyutuna sahip, iki adet kamarası ile selfie çekimlerinizi destekleyecek Lenovo Tab 7 tablet ürününü aynı zamanda Cortex A53 işlemci teknolojisini kullanarak üretilen, dokunmatik ekran özellikli, Dolby audio özellikli Lenovo Tab M10 MTK Helio tableti vatanbilgisayar.com üzerinden temin edebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı