HP

Notebook, monitör, yazıcı ve notebook çantası gibi ürettiği elektronik ürünlere tamamlayıcı olarak aksesuarlar ürünlerini de unutmayan HP markası, masaüstü bilgisayar ürünlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Çok fonksiyonlu teknik özellikler ile bezenerek üretilmiş HP bilgisayarlar, HP Elite ve HP Pavilion gibi serileri ile kullanımınıza sunmuştur. Sağlamlığı ve kullanım kolaylığı ile HP, ürettiği tüketici elektroniği ürünlerinde HP Mouse ve HP klavye de üreterek, ihtiyaçlarınızı tamamlamaya çalışmıştır. Ekran ve görüntü kısmında da ürettiği monitör ürünleri ile karşımıza çıkıyor. HP markası, yazıcı ürünleri için ürettiği HP kartuşları, aksesuar olarak ürettiği AUX kabloları, kulaklık ürünlerinde HP Pavilion Gaming kulaklık ve HP Pavilion USB kulaklık ürünleri gibi, geniş bir ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.


Notebook
Kaliteli donanımı ve teknik özellik açısından üst düzey seviyede olan HP notebook ürünleri, tasarım yönünün kuvveti ve sağlam yapısı ile tercih edilmektedir. Her yeni modelinde bir üst seviyeyi hedefleyen HP markası, HP laptop ürününün yanında kullanımınıza sunduğu HP klavye ve HP mouse ürünleri ile kolay kullanım imkanı sunar. HP notebook ürünlerinde çok çeşitli ürün yapısı sunması, istediğiniz tasarımda ve ihtiyacınız olan donanım özelliklerine sahip ayrıca bütçenize uygun laptop ürününü vatanbilgisayar.com üzerinden bulabilirsiniz.
6MB işlemci ön belleğine sahip, 4 çekirdek işlemci sayısı ve 8gb ram özelliğine ek olarak 256gb SSD varlığı ile tercih edebileceğiniz HP Elite Dragonfly Core Pro notebook ürününü ve DDR4 ram tipindeki ve 16GB ram özellikli gaming serisine ait HP Pavilion 15-CX0039NT Gaming oyuncu laptobunu sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Monitör

Laptop ürününün yanı sıra masaüstü bilgisayar da üreten HP markası, görüntü olarak yakaladığı başarıyı monitör ürünlerinde de göstererek, sizi yormayan, kullanımda kolaylık sağlayan ve görüntünün sınırlarını zorlayan HP 9SV94AA gibi monitör ürünleri üreterek, çok daha iyi izleme kalitesi sunar.
Son derece ince yapılı tasarımı, aliminyum bileşenli tasarımı ve ultra geniş izleme açısı ile son derece keyifli kullanım imkanı sunan HP 2XN62AA 27F 27” Full HD IPS Monitör ürününü, 5 ms tepkime süresine sahip, FreeSync teknolojisini kullanarak üretilen ve kullanımınıza sunulan HP 2XN60AA 24f 5MS Full HD IPS monitör ürününü vatanbilgisayar.com üzerinden inceleyebilir, en kolay şekilde satın alarak kaliteli görüntüler yakalayabilirsiniz.

 

Yazıcı

Her ofisin her öğrencinin zorunlu ihtiyacı, baskı ve dökümanlarınızı arşivleyebileceğiniz, dijitalde olanı somut hale çeviren ve baskı teknolojisini kullanan HP yazıcı ürünleri, birbirinden farklı teknik özellikleri ve hizmet eden donanımı ile kullanımınıza sunulmuştur. HP yazıcı ürünleri, fonksiyon olarak dilerseniz basit kullanıma uygun özelliklere sahip bir HP yazıcı ürünü tercih edebilirken dilerseniz de fotokopi işlemi, tarama işlemi, faks işlemi gibi birden çok işi yapabilen, sizi yormayan bir HP yazıcıyı seçebilirsiniz. Ofis içinde kullanıma uygun olacak, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yapıdaki HP Officejet Pro Fotokopi, Tarayıcı, Faks Wifi yazıcı ürününü vatanbilgisayar.com üzerinden temin edebilirsiniz. HP yazıcıların ayırt edici özelliklerinden biri de Wifi özelliğine sahip olmasıdır. Wifi özellikli HP yazıcı tercih etmeniz size kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı