SAMSUNG LG 70000 - 99999 TL OLED TV

OLED TV modelleri, OLED televizyon fiyatları ve OLED tv kampanyaları Vatan Bilgisayar'da! Fırsatları kaçırma, uygun fiyatlarla hemen satın al.

SAMSUNG LG Tüketici Elektroniği kategorisinde OLED TV modellerinde 4 adet ürün bulundu.

OLED TV

Led teknolojisinin geliştirilmesiyle ulaşılan günümüz teknolojisinin zirvesinde bulunan OLED panellerde; pikseller, aynı anda ışık ve renk üretmektedir, bu sayede harici bir ışık kaynağına ihtiyaç duymamaktadırlar. Bunun sonucunda gerçeğe çok yakın görüntüler vermekte olup aynı işi yalnızca piksel üzerinden sağlayarak yenileme hızını da oldukça kısaltmıştır.

OLED paneller, günümüz ekran teknolojileri içierisinde olabilecek maksimum karşıtlık değerlerini sunmaktadır. Ekrana gelmesi gereken görüntü siyah ise, ekranın o kısmında bulunan pikseller ışık vermeden kendini kapatabildiğinden gerçek siyaha çok yakın bir görüntü sunmaktadır.

Sayılı panel üreticilerinden olan LG nin geliştirdiği bu teknoloji o kadar benimsendi ki birkaç mobil cihazda dahi kullanıldı ve öyle görünüyor ki daha da yaygın olarak kullanılmaya devam edecektir.

Görüş açısıyla da günümüz teknolojisinin zirvesinde olan Oled TVler yalnızca üreticisi olan LG tarafından değil, Philips ve Sony markaları tarafından da tercih edilmektedir. Vatan bilgisayar tüm bu markaların Oled TV modellerini tüm Vatan Bilgisayar Mağazalarında ve vatanbilgisayar.com da sizlere sunmaktadır.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı