En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

KING Saç Sekillendirme Setleri

KING En kaliteli saç düzleştirici ve şekillendirme setleri için doğru adres Vatan Bilgisayar. Saç düzleştirici, saç maşası ve şekillendirme setlerini en uygun fiyatlarla almak için hemen tıklayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
REMINGTON (12)
ARZUM (14)
BRAUN (2)
FAKIR (4)
GRUNDIG (5)
PHILIPS (8)
ROWENTA (7)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
KING Küçük Ev Aletleri Kişisel Bakım Ürünleri Saç Sekillendirme Setleri modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

  ÖZEL ÜRÜN
    

   Saç Şekillendirme Setleri

   Saç şekillendirmesetleri, evinizde saçlarınızı istediğiniz şekle getirmenize yardımcı olur. Düz bir saça sahip olmak için saç düzleştirici tercih edebilirsiniz. Saç düzleştiriciler elektrik ile çalışmaktadır. Saçı ısınan iki plak arasında çekerek düzleştirmenize yardımcı olur. Sıcaklık artması saçın düzleşmesini kolaylaştırır. Buna istinaden ısı ayarına sahip bir cihaz seçmeniz yararınıza olacaktır. Hassas saç tellerine sahip iseniz düşük ısı ayarında da kullanmanıza olanak sağlar. Yüksek ısı için watt (güç) özelliği yüksek bir ürün tercih edebilirsiniz. Farklı saç şekillendirme başlıklarınıza sahip cihazlar ile bukle ve kalın dalgalar yapabilirsiniz. Uzun saçlı bayanlar saç düzleştirici satın alırken geniş plaklara sahip bir ürün tercih etmelidir. İyonizer saç düzleştiriciler kolay elektriklenen saçlar için tasarlanmıştır. İyonizer sistemli saç düzleştiriciler, saçların elektriklenmesini oldukça engellemektedir. Otomatik kapanma ve duraklama özelliği bulunan saç düzleştiriciler olası tehlikelere karşı güvenlik sağlayabilmektedir. Ufak bir yapıda olduklarından kolayca seyahat esnasında taşıyabilirsiniz.

   Arzum, Braun, Fakir, King, Philips, Rowenta, gibi birçok marka saç şekillendirme seti uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.