100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

INCA Network Ürünleri

INCA markaları modelleri en uygun en ucuz fiyatlar taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
TENDA (24)
TP-Link (58)
ASUS (25)
EDIMAX (2)
EVEREST (11)
INCA (7)
LINKSYS (9)
ZYXEL (44)
Fiyat Aralığı Bilgi
Bağlantı Hızı (Mbps) Bilgi
10/100 (1)
150 (1)
300 (6)
Port Sayısı Bilgi
2 (1)
Yok (2)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
7 ÜRÜN
Markalar
INCA Network Ürünleri modellerinde 7 adet kayıt bulundu.
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 
ÖZEL ÜRÜN
   

  Network Ürünleri

  Network, insanların ortak bir şekilde çalışmasını sağlar. Sunucu, ağ, yazılım, yazıcı, bilgisayar, modem gibi haberleşme aygıtlarının ekonomik ve verimli bir şekilde birçok kişi tarafından kullanmasını sağlamaktadır.

  Network ürünlerinden birisi olan modemler, kablolu ve kablosuz olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Kablosuz modemler ev ve işyerlerinde, cihazların kablosuz olarak internete bağlanmasına olanak sağlar. Kablolu modemlerde ise aynı işlemler kablo aracılığı ile sağlanmaktadır. Switch interneti tüm cihazlara eşit olarak dağıtır. Bu sayede birden çok cihaz aynı internete uzak mesafeden bağlanabilir. IP kameralarda network ürünlerindendir. Herhangi bir donanıma ihtiyaç olmadan aldığı görüntüyü o ağ üzerindeki cihazlara aktarır.

  Networklar düşük maliyet ile kullanıcıların haberleşmesini sağlar. Örneğin; bir network üzerinde bulunan yazıcı, o networkta bağlı cihazlar tarafından kullanılabilir.

  Vatan Bilgisayar kaliteli markaları sizlerle buluşturur. Airties, Asus, Everest gibi birçok marka Network ürünleri uygun fiyatlar ile ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.