HUAWEI APPLE Tablet

Tablet fiyatları, ucuz android ve ios tablet modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen satın alın.

HUAWEI APPLE Bilgisayar kategorisinde Tablet modellerinde 97 adet ürün bulundu.

53013TTB

Huawei Matepad 1.8Ghz 6Gb 128Gb 11.5inch- Emuı Tablet

Web'e Özel
Sepette %3 İndirim 6.789 TL
6.999 TL
KARGO BEDAVA
(0)
MVX23TU/A

iPad Pro M4 256GB WIFI 13''Ultra Retina XDR Ekran iPadOS Tablet Space Black

Web'e Özel
Sepette %3 İndirim 53.058 TL
54.699 TL
KARGO BEDAVA
(0)
MV2D3TU/A

Ipad Air M2 256GB WIFI 13''Liquid Retina Ekran iPadOS Tablet SpaceGrey

Web'e Özel
Sepette %3 İndirim 35.404 TL
36.499 TL
KARGO BEDAVA

Tablet

Tablet parmak hareketlerini algılayabilen, dokunarak yönetebildiğimiz, fare ve klavye ile entegre edilebilen mobil bilgisayardır. 7 inç ve daha yüksek ekrana boyutuna sahiptirler. Tabletler ihtiyaca göre şekillenen interneti ve sağladığı depolama alanıyla verilerinizi kolayca yanınızda taşımanızı sağlamaktadır. İçeriğinde Linux, Windows işletim sistemleri bulunabilmektedir. Android, iOS gibi işletim sistemleri tabletlerde en yaygın olarak kullanılan işletim sistemleridir.

Tabletler kolay taşınabilir, hafif olması ile birlikte, ince tasarımı optimum görüntüleme deneyimi mevcuttur. Aynı zamanda wifi ve tarayıcılar sayesinde geniş ekranda internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Yanınızda adeta bir yardımcı asistan taşıyabileceksiniz. Uzun batarya ömrüyle ister oyun oynayabilir, isterseniz filmde izleyebilir, isterseniz e-posta okur veya işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

 Apple iPad modellerinin bazıları bilgisayarlardan dahi daha hızlı olduğu düşünülmektedir. 12.9 inç ekran boyutuna sahip ve grafik performansı oldukça yüksek iPad’ler bulunur. Samsung Galaxy tabletlerin bazı modellerinde 4*1.3 GHz işlemci bulunur, hafif yapıları ile birlikte, ince tasarımı, optimum görüntüleme deneyimi ve bir çok bilgisayar özelliğine sahip olmaktadır. 

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı