100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Hobi/Eğlence Ürünleri

Hobi eğlence ürünleri marka modelleri uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile eğlence ürünleri Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al.

Özellik Filtreleme
Kelime ile Filtrele Bilgi
Spor Aletleri Hobi/Eğlence Ürünleri modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

  ÖZEL ÜRÜN

   Hobi ve Eğlence Ürünleri

   Hobiler kişilerin ruhunu ve bedenini besleyen, kendini ifade edebilme yeteneğini geliştiren, ufkunu açan ve kişilerin yapmak zorunda hissetmedikleri aksine yaparken keyif aldıkları ve kendi seçimleri doğrultusunda gelişen aktivitelerdir. İnsanlar kendilerini keşfeder, belki hiç karşısına çıkmayan yetenekleriyle tanışır ve en önemlisi bu yetenekleri nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Hatta öyle ki bazı hobileri geliştirip kendi işi haline getiren insanlar vardır. Zamanı etkili ve doğru kullanmayı da öğreten hobiler, kişinin beceri ve keşif yeteneklerini geliştirir. Günlük hayatın stres ve yoğunluğundan kaçıp kendini bulmaya yardımcı olan hobiler, depresyon riskini azaltırlar. Bazı hobiler bedenle yapıldığı için bedensel yetenekleri de geliştirirler. Böylece hem zihinsel hem de bedensel olarak kişiye pek çok şey katan hobiler özgüven sağlamlaştırır. Aynı zamanda bir hobiyle uğraşırken kişi sonunda amacına ulaştığında tatmin duygusu açığa çıkar, böylece pozitif olarak etkilenir. İnsanlar hobileri zevk alarak yaptıkları için yoğun odaklanma yaşar ve monoton hayattan uzaklaşırlar. Bu durum kişiye konsantre olmayı öğretir ve günlük hayatta da bu yöntem kullanılabilir. Böylece kişi iş hayatında da sosyal hayatta da başarılı olur ve sorunlara farklı çözümler üretebilecek kapasiteye sahip olur. Artık çoğu işe alımlarda insanların hobilerine büyük önem verilmesinin sebebi de budur.

   Hobiler çocukların küçük yaşlardan itibaren kendilerini geliştirmelerini sağlar, özgüvenlerini artırır. Çocukların yararlı ve zararlı içerikleri daha iyi anlayabilmesine ve kendilerini zararlı içeriklerden uzaklaştırabilmesine yardımcı olur. Çocuklar hobiler sayesinde kendilerine hedef koymayı ve bu hedefe giderken karşısına zorluklar çıkabileceğini, çalıştığı takdirde bu zorlukları yenebileceğini, hayallerine ulaşması için çalışması gerektiğini yaşayarak öğrenirler. Aynı zamanda her zaman işlerin yolunda gitmeyeceğini  keşfeder, bunlara rağmen çabalamak gerektiğinin bilincinde olurlar. Sonuç olarak özgüvenli, kendinden emin ve kendini keşfetmeyi bilen çocuklar yetişir.

   Hobi/Eğlence ürünleri ise kişilerin yapmak istediği hobi seviyesi, tecrübesi, bedeni ve kondisyonuna bağlı olarak seçilmelidir. Kendine uygun olmayan ürünleri seçen kişi için hobi bir eğlence aktivitesi haline gelmez, günlük hayatındaki stres hobilerinde de baş gösterir ve hobilerden zevk alamaz.

   Outdoor Eğlence Ürünleri ise genellikle açık havada yapılan hobi ürünleridir. Outdoor ürünlerin seçimleri ise hava koşullarına, hobiyi yapılacak kişi özelliklerine ve kişinin derecesinin ne olduğuna bağlı olarak seçilmelidir.

   Frizbi esnek ve dayanıklı plastikten yapılan bir disk ile oynanan oyundur. Frizbiyi her yaştan ve her türlü bedene ve kondisyona sahip insan oynayabilir. Frizbi oyununun çeşitleri vardır. Bunlar Frizbi Golfü, Serbest Stil, Ultimate, Guts olarak sıralanabilir. Frizbi golfünde disk bir sopa ile fırlatılır ve başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar götürülmeye çalışılır. En yaratıcı hareketlerin yapıldığı stil olan ve zorluk, kıvraklık ve kondisyonun ön planda olan çeşidi serbest stil, tek kişilik veya takım halinde oynanabilir. Ultimate ise en hızlı ve hareketli çeşittir. Takımlar halinde oynanan bu oyun, diskin oyuncudan oyuncuya aktararak rakibin puan bölgesine taşınmasını amaçlar. Guts oyununda ise diğer çeşitler arasında en zor olandır. Elinde olan diski diğer oyuncuya tüm gücüyle fırlatan oyuncunun amacı rakibinin diski yakalayamamasıdır. Rakip diski yakalayamaz ise oyuncu puan kazanır, yakalar ise rakip puan kazanır.

   Tenis ise iki kişi ile oynanan bir oyundur. Kişiler ellerindeki topu raketler ile rakibin kortuna atmaya çalışır ve atarsa puan kazanır. Tenis her düzeyde, yaşta insanların oynayabileceği bir spordur.  Gerekse hesaplamada kullanılan matematiksel düşünceler ile gerekse fiziksel hareketler ile gündelik hayattan uzaklaşıp stres atan kişi oyun sonunda kendini daha rahat hisseder. Yetişkinler ve çocuklar için her düzeyde ve seviyede ürünleri bulunan tenis malzemeleri, kişinin yaşına, bedenine ve tecrübesine göre seçilmelidir.

   Stres topları ise kişinin yer yere yanında taşıyabileceği, günlük hayatta istediği her an kullanabileceği materyallerdir. Stres topu tansiyonun düzenlenmesine yardımcı olur, vücut dolaşımını destekler, eklemlerin rahatlamasını sağlar. Böylece kişi, kötü hissettiği veya odaklanmak istediği durumlarda bunu kullanabilir, hem ruhen hem bedenen  rahatlar.