100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

FRISBY Mouse

FRISBY Kablolu kablosuz notebook bilgisayar mouse modelleri, en ucuz mouse fiyatları ve özel taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
RAZER (6)
A4 TECH (8)
APPLE (1)
ASUS (11)
EVEREST (20)
FRISBY (7)
HP (22)
INCA (24)
LOGITECH (52)
MICROSOFT (13)
RAMPAGE (14)
TRUST (33)
Fiyat Aralığı Bilgi
Bağlantı Özellikleri Bilgi
USB (7)
Mouse Tipi Bilgi
Kablolu (4)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
7 ÜRÜN
Markalar
  FRISBY OEM Ürünleri Mouse modellerinde 7 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 
  ÖZEL ÜRÜN
    

   Mouse

   Mouse klavyenin yanında yardımcı olarak kullanılan, imleci yönlendirme tıklama özellikleri avuç içinde kullanılan aygıttır. Genelde 2 veya 3 tuşlu modelleri kullanılmaktadır. Ancak ek tuşları bulunan farelerde bulunmaktadır ve ek tuşlara çeşitli görevler tanımlanabilmektedir. Mekanik fareler yuvarlak bir topa sahiptir. Ancak lazerli farelerin artmasıyla artık kullanılmamaktadır. Farelerin DPI yüksekliğine göre algılama hızları artmaktadır.

   Mouse’lar kablolu ve kablosuz olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Kablolu fareler, bilgisayarın USB portuna takılmaktadır. Kablolu fareler pil ile çalışmaz. Bilgisayardan aldığı enerji ile çalışmaktadır. Kablolu fare satın alırken kablo uzunluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Uzun kabloya sahip bir mouse tercih etmeniz bilgisayarınız ile fareniz arasında daha fazla mesafe olmasını sağlayacaktır. Kablosuz fareler ise pil ile çalışır ve kablo kirliliğini ortadan kaldırır. Kullanılması için farenin USB alıcısını, bilgisayarınıza takmanız yeterlidir.

   Gaming mouse oyun severler için tasarlanmıştır. Üzerinde 5 veya 6 tuş bulunabilmektedir. Örneğin; oyun içerisinde 10 kere basmanız gereken bir tuşa, komut vererek 1 kere basmanız yeterlidir. Böylece oyun içerisindeki performansınız artar ve daha hızlı hareket edebilirsiniz.

   Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki mouse’ları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Asus, Apple, HP, Logitech ve birçok marka mouse Vatan Bilgisayar’da.