Fibabanka İle Taksit Seçenekleri Sıkça Sorulan Sorular

1.Nasıl sipariş verebilirim? Süreç ne olacak?

Satın alacağınız ürünü sepetinize ekledikten sonra sepetin son adımı olan “ödeme” adımında “Fibabanka Kredisi ile Öde” bölümünü seçerek satın alacağınız ürünü kaç taksitle ve toplam ne kadar geri ödeme ile satın alacağınızı görebileceksiniz. Ardından siparişi onayla butonuna tıkladığınızda banka sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada istenen bilgileri de doldurduktan sonra adresinize banka tarafından kurye yönlendirilecek. Kredi evraklarınızı imzaladığınızda siparişiniz onaylanacak ve satın aldığınız ürün adresinize Vatan Bilgisayar tarafından kargolanacaktır.

2.Sipariş verdim. Banka onaylamış ama sizin sistemde iptal görünüyor. Neden? Ne yapmam lazım?

Banka tarafından onay bilgisi değişikliğinin iletilmesi ve sistemimize yansıması zaman alabiliyor. Maksimum 24 saat içerisinde kredinizin durumu güncellenecektir.

3.Sipariş verdim ama kurye ne zaman gelecek? Ne kadar sürecek gelmesi?

Kredi evrakları, banka tarafından adresinize kurye aracılığı ile yönlendirilmektedir. Kuryenin adresinize yönlendirilmesi sipariş tarihinden itibaren ortalama 4 iş günüdür.

4.Kuryenin geleceği adresi değiştirmek istiyorum. Ne yapmam lazım?

Bunun için fibabanka müşteri hizmetlerini (444 88 88) aramanız gerekmektedir.

5.Kredim onaylanmış ama vazgeçtim. İptal etsem nasıl süreç işleyecek?

Tarafımızdan siparişiniz iptal edildikten sonra , fibabank tarafından bizlere ödenen tutar aynı şekilde fibabankaya iade edilir ve banka tarafından da krediniz kapatılır. Onaylanmış kredinin iptali tarafımızdan ortalama 3 işgünü içerisinde tamamlanır.

6.Sipariş verdim. Değiştirmek istiyorum.

Siparişinizde ürün doğrultusunda bir sözleşme düzenlenmekte ve mail olarak sizlere gönderilmektedir. Sipariş tamamlandıktan sonra sözleşmenizde değişiklik yapamadığımız için üründe değişiklik işlemleri de sağlanamamaktadır.

 

 

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı