ESKİ Telefonunuzu Alıyoruz

Yepyeni Telefonunuzu

Benzersiz Değişim Fırsatlarıyla Veriyoruz!

Geri Alım Detayları:

Verilen Telefon: Telefon Modelini Seçiniz

Satın Alacağınız Telefon: Telefon Modelini Seçiniz

 
 

Eski telefonunuzun geri alım liste fiyatı Telefon Modelini Seçiniz , geri alım kampanyasından faydalandığınız için yeni alacağınız telefonda ise ekstra Telefon Modelini Seçiniz indirim hakkı kazanacaksınız.

Mevcut fiyatlar web'e özel olup mağazada değişiklik gösterebilir.

Geri alım hizmetinden nasıl faydalanabilirim ?

 • 1

  Aşağıdaki şimdi başvur butonuna tıklayarak cihazınızın Markası, modeli ve durumu ile ilgili birkaç soruyu yanıtlamanız gerekmektedir.

 • 2

  Soruları yanıtladığınızda cihazınızın tahmini geri alım bedelini öğrenebileceksiniz. Ardından devam edip, bilgilerinizi girerek süreci tamamlayabilirsiniz.

 • 3

  Ön başvurudan sonra sistem sizi otomatik olarak web sitemize yönlendirecektir, bu aşamada istediğiniz yeni telefonunuzun siparişini verebilirsiniz.

 • 4

  Buyback başvurunuz olduğu için yeni sipariş ettiğiniz ürününüz tarafınıza gönderilirken, size ayrıca boş bir kutu gönderilecektir.

 • 5

  Eski cihazınızı bu kutunun içerisine koyup, Yurtiçi Kargo - 1010976980 gönderi koduyla Destek Bilişim firmasına ücretsiz kargolayabilirsiniz.

 • 6

  Cihazınız Destek Bilişim'e ulaştıktan sonra durumu incelenecektir. İnceleme sonrasında her şey beyanınıza uygun ise teklif bedeli hesabınıza havale yolu ile gönderilecektir.

 • 7

  İnceleme sonrasında, beyan edilenden farklı bir durumla karşılaşıldığında, tarafınıza yeni bir teklif iletilecektir. Yeni teklifi, kabul etme veya reddetme seçeneğiniz olacaktır. Reddederseniz, cihazınız ücretsiz olarak size iade edilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular ?


Şimdi Başvur

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı