AXEN 32 inch Televizyon

AXEN Televizyon modelleri, markaları, LED TV, QLED, OLED, FHD ve UHD ekran TV'ler ve daha fazlası taksit fırsatlarıyla Vatan Bilgisayar'da!

AXEN Tüketici Elektroniği kategorisinde Televizyon modellerinde 2 adet ürün bulundu.

Kaliteli bir izleme keyfini avantajlı fiyatlar ile elde etmek isterseniz Axen marka televizyonlar seçenekleriniz arasında yer almalıdır. Şık ve yeni tasarıma sahip Axen televizyonlar, kullanılan donanımıyla smart özellikli ve smart olmayan televizyonları mevcuttur. İhtiyaç duyduğunuz özelliklere ve fiyat skalasına göre değişiklik gösteren Axen marka televizyonlarının, 32inç ekran boyutundan başlayarak 58inç ekran boyutuna kadar olan modellerini bulabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte, televizyon ürünleri de son derece gelişmiş teknik özellikler ile karşımıza çıkıyor. LED monitör tipini kullanan Axen marka televizyonlar, uydu alıcısını dahili olarak kendinde barındırıyor. Bu durum da ekstra olarak uydu alıcısı almanıza gerek kalmaz.

32inç ekran boyutundan başlayan dahili uydu alıcılı Axen televizyonlar, 81cm ekran boyuna sahiptir. Televizyonunuzu kullanacağınız alan oldukça küçük ise, 32inç ekran boyutuna,81cm ekran boyuna sahip dahili uydu alıcılı Axen televizyonlarını tercih edebilirsiniz.

Dahili uydu alıcısına sahip aynı zamanda smart özellikli Axen televizyonlar arasında 32inç ekran boyutuna ve 82cm ekran boyuna sahip televizyonlar da, küçük alana sahip olan ama smart televizyon kullanmak isteyen kullanıcılar için çözüm sunuyor. Smart özellikli ve küçük ebatlı bu Axen televizyonlar ile birden çok HDMI ve USB bağlantıyı da yapabilirsiniz.

HD, Ultra HD, Full HD ve 4K Ultra HD ekran çözünürlüğüne sahip smart televizyonlar üreten Axen, görüntü de sağladığı canlı renkler ve yüksek çözünürlük ile izlemek istediğiniz içerikleri, son derece keyifli bir şekilde izlemenize olanak tanır.

4K Ultra HD Axen televizyonlar da, izlemek istediğiniz dizi, film, spor, video gibi içerikleri, geniş ekranda ve çok daha canlı renklerle izleyebilirsiniz. Üstelik kullanılan HDR teknolojisi sayesinde görüntüdeki renkleri çok daha doğal bir şekilde izleyebilirsiniz. Dört çekirdekli işlemci ile yüksek performans ve hız elde ederek Axen televizyonunuzu, son derece hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Teknolojiye dost teknik özellikleri e donanımları sayesinde kablosuz olarak klavye ve mouse ürünleri ile birlikte Axen dahili uydu alıcılı smart televizyonunuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca kablo gibi herhangi bir aracı aygıt kullanmadan da bağlanabilir, tv ekranına görüntü yansıtabilirsiniz. Popüler kullanıma sahip Netflix ve Youtube gibi uygulamaları da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı