En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

ADDISON Çantalar ve Kılıflar

ADDISON Notebook çantaları, telefon kılıfları, tablet kılıfları, fotoğraf makinesi çantaları ve daha fazla çanta ve kılıflar sadece Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ADDISON (253)
APPLE (22)
BELKIN (11)
HAMA (3)
HP (27)
HUAWEI (20)
SAMSUNG (52)
TARGUS (57)
THULE (2)
TRUST (56)
TTEC (47)
TUCANO (24)
Fiyat Aralığı Bilgi
Uyumlu Olduğu Marka Bilgi
Apple (26)
Samsung (12)
Uyumlu Olduğu Model Bilgi
Çanta Boyu (inç) Bilgi
13 (2)
13-14 (2)
15.6 (8)
15.6-16 (2)
17 (1)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
253 ÜRÜN
Markalar
ADDISON Aksesuar Ürünleri Çantalar ve Kılıflar modellerinde 253 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/13  Ürün Sayısı:253 
ÖZEL ÜRÜN
     

    Çanta ve Kılıflar

    Korucuyu kılıflar elektronik ürününüzü dış etkenlerden gelebilecek darbelere, yağmura, toza karşı korur. Tabletleriniz, telefonlarınız, diskleriniz için www.vatanbilgisayar.com adresimizdeki ‘’Çantalar ve Kılıflar’’ kategorimizi ziyaret ederek farklı çeşitlerde kılıflarımızı inceleyebilirsiniz.

    Notebook çantaları; notebookunuzu bir yerden başka bir yere taşırken zarar görmemesi için tasarlanmıştır. Elde ve sırtta taşımak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kendi tarzınıza veya kullandığınız yere göre spor, klasik, modern çanta tasarımları mevcuttur.

    Notebook çantası alırken notebookunuzun ölçüsüne göre çanta tercih etmelisiniz. Notebook çantanızın darbelere, yağmura karşı dayanıklı olması da en önemli faktörlerden biridir. Elde taşınan bir notebook çantası almayı düşünüyorsanız çanta kulpları, sırt çantası şeklinde bir notebook çantası almayı düşünüyorsanız çanta askıları sağlam olmalıdır. Notebook aksesuarlarınızı çantanın içine sığdırabilmeniz için notebook çantasının içinin genişliğine, aksesuarlar için farklı bölümlerinin olmasına dikkat ediniz.