5000 - 9999 TL Microsoft Office

Microsoft Office fiyatı, online indirilebilir Office 365, Office 2016 ve diğer Microsoft Office programları uygun fiyatlar ve çeşitli kampanyalarla Vatan Bilgisayar'da! Satın al.

Yazılım kategorisinde Microsoft Office modellerinde 2 adet ürün bulundu.

Ofis Uygulamaları

Ofis Uygulamaları Word, Excel, Outlook gibi ev ve iş yerlerinde sürekli kullanabileceğimiz makale yazmak, hesap yapmak ve sunum hazırlıkları için kullanabileceğiniz programların tamamını kapsayan uygulamalardır. MS Office'in en yoğun kullanılan parçaları Word ve Excel'dir. Word; metin editörüdür, yazılarınızı farklı kaydet seçeneği ile HTML olarak da kaydedebilirsiniz. Excel; tablo, grafik ve formüller yardımıyla hesaplamalar yapabileceğiniz uygulamadır. Bunun yanında ofis uygulamalarının içindeki Access ile veritabanı yönetimi, PowerPoint ile görsel sunumlar, Outlook ile de mailleşme, randevu ve hatırlatma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sadece bu uygulamalarla sınırlı kalmayan Microsoft Office uygulamaları OneNote, Publisher, SharePoint parçaları ile birçok işleminizi gerçekleştirmek için hazırdır. Windows ve Mac işletim sistemleriyle uyumlu çalışan ofis uygulamaları genellikle işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Office'in elektronik lisans ve kutulu satış paketleri bulunmaktadır. Office Ev ve İş, Office Ev ve Öğrenci, Office Premium gibi paketleri uygun fiyatlarla satın almak için Vatan Bilgisayar'ı ziyaret edebilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı