Yeni Ürünler

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
SEAGATE (2)
TOSHIBA (2)
Fiyat Aralığı Bilgi
Bağlantı Özellikleri Bilgi
USB 2.0 (1)
USB 3.0 (3)
Boyut (inç) Bilgi
Disk Kapasitesi Bilgi
İşletim Sistemi Türü Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
OEM Ürünleri Harici Diskler modellerinde 4 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 
 

Harici Diskler

Harici Diskler bilgisayarınızda depolama yapan sabit diskler ile aynı işlevi gören taşınabilir bellek alanıdır. Harici Disk’ler, USB Bellek’lere benzer ancak daha yüksek depolama alanına sahiptirler. Bilgisayarınızda yeterli alan bulunmaması durumunda dosyalarınızı başka bir alana taşımanıza yardımcı olan aygıtlardır. Böylece dosyalarınızı her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. Harici Diskler; bilgisayar, televizyon ve oyun konsollarına da bağlanabilir.

Harici Disklerin birçok özelliği vardır. İşletim sistemlerine göre Harici Disk’ler üretilmektedir. Windows, Mac veya tüm işletim sistemleriyle uyumlu Harici Disk’ler bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre bir Harici Disk seçmeniz yararınıza olacaktır. Ethernet, USB 2.0, USB 3.0 Harici Disk’lerin bazı bağlantı özelliklerindendir. Ethernet bağlantı özelliği, modeminiz ile Harici Diskinizi birbirine bağladığınızda içerisindeki bilgilere erişmenizi sağlamaktadır. Bu özellik ile internetinizin olduğu her yerde Harici Diskinizdeki verileri görebilirsiniz. Harici Disk’ler ethernet bağlantısı özelliği ile zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda işlerinizdeki verimliliğin artmasını sağlar.

Harici Disk boyutları 2.5 inç ve 3.5 inç olarak değişiklik gösterebilir. 3.5 inç boyutundaki Harici Disklerin performansı daha yüksektir ama 2.5 inç boyutları küçük olduğundan daha rahat taşınabilmektedir. İhtiyacınıza uygun depolama alanına sahip bir Harici Disk seçmeniz gerekmektedir.1 TB, 4 TB, 8 TB, 16 TB gibi birçok depolama alanına sahip Harici Disk’leri sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak inceleyebilirsiniz.

Toshiba, WD, Seagate gibi birçok marka Harici Disk, uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.