Yeni Ürünler

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
CANON (2)
Fiyat Aralığı Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
3 inch (1)
Fotoğraf Hassasiyeti Bilgi
ISO Hassasiyeti Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Tüketici Elektroniği Fotoğraf Makinesi modellerinde 2 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 
 

Fotoğraf Makinesi

Eski çağlardan günümüze kadar çevremizde gördüğümüz en ufak ayrıntıyı kaydederek gelecekteki nesile aktarma isteği doğrultusunda fotoğraf makinesi icat edilmiştir. 1800’lü yıllarda Fransız Joseph Nicephore Niepce, çektiği ilk görüntü ile fotoğraf makinesi icadının somut adımını atmıştır. Fotoğraf makinelerinde, artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital fotoğraf makinelerine kadar uzanan bir noktadayız. Hatta fotoğraf makineleri cebimizdeki ufacık telefonların içine kadar girdi. İnternetin çıkması, sosyal medyanın aktif bir şekilde kullanılmaya başlanması, reklamcılığın ve pazarlamanın gelişimi ile artık hayatımızda fotoğraf makinesinin önemini arttı. Fotoğraf makineleri ile yapılan fotoğraf çekimleri hayatımızın her alanında kullanılır hale geldi. Günümüzde kullanım amacınıza göre her bütçeye uygun fotoğraf makineleri bulabilirsiniz.

 

Kompakt fotoğraf makineleri genellikle en çok tercih edilen modellerdir. Taşınabilir küçük boyutu ile günlük kullanım için oldukça uygun bir fotoğraf makinesidir. Pratik çekim modları hiçbir anı kaçırmadan fotoğrafını çekebilmenizi sağlar. Led ekranında çektiğiniz fotoğrafları anında görebilirsiniz. Dijital zoom, video çekimi, flash gibi birçok özelliği bulunur. SLR (Single Lens Reflex) fotoğraf makineleri profesyonel çekimler için kullanılır. En önemli özelliği lenslerinin değiştirilebilir olmasıdır. Hatta flaş bile takabilirsiniz. DSLR (Dijital Single Lens Reflex ) fotoğraf makinelerinde ek olarak video çekebilme özelliği bulunmaktadır. SLR fotoğraf makinesinin daha da geliştirilmiş halidir. Fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflar hafıza kartına yazılır ve çektiğiniz fotoğrafları anında görebilirsiniz.

 

www.vatanbilgisayar.com adresimizin ‘’Fotoğraf Makinesi’’ kategorisini ziyaret ederek CANON, NIKON, SAMSUNG, SONY marka fotoğraf makinelerimizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve ürünleri deneyimlemek için en yakın ''Vatan Bilgisayar'' mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.