TUNCMATIK LOGITECH SKROSS WACOM SONY JWIN Grafik Tabletler

TUNCMATIK LOGITECH SKROSS WACOM SONY JWIN Wacom grafik tablet modelleri ve grafik tablet kalemleri uygun fiyatlar uygun taksit seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da

TUNCMATIK LOGITECH SKROSS WACOM SONY JWIN Aksesuar Ürünleri kategorisinde Grafik Tabletler modellerinde 3 adet ürün bulundu.

 

Grafik Tabletler

Bilgisayarınızda çizim yapmak bir müddet sonra yorucu olabilir. Grafik tabletlerle mouse ya da klavye kullanmadan çizimlerinizi yapabilirsiniz. Tasarımcılar, inşaat mühendisleri, mimarlar ve bilgisayar programcıları için uygun bir tablettir. Genellikle çizim, karakter tasarımı, 3D tasarım için kullanılır. Stylus olarak adlandırılan kalemi oldukça hassas ve ayrıntılı çizimler yapabilmenizi sağlar. Grafik tabletlerin kullanımı zamanla edindiğiniz tecrübelerle zevkli ve basit bir hal alacak. Dilediğiniz gibi çizim yapabilir, aylık yıllık rapor veya grafikler hazırlayabilirsiniz.

Grafik tablet alırken yüksek basınç hassasiyetinin olmasına dikkat edilmelidir. Kalemlerdeki basınç hassasiyeti; çizgi kalınlığı ve harmanlama kontrolleri için çok önemlidir. Raporlama hızı grafik tablet ve bilgisayar arasındaki iletişim hızını belirleyen önemli bir faktördür. Çözünürlüğü yüksek bir grafik tablet, hareketleri algılayacak ve noktaların sayısını artıracaktır. Grafik tablet boyutları A7 ile A3 arasındadır. Gündelik hayatta kullandığımız kâğıt boyutları ile birebirdir. A6 boyutundaki grafik tabletler evde kullanım veya basit photoshop uygulamaları için uygundur. Yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. A4 boyutundaki grafik tabletler en çok tercih edilen boyuttur.

 

www.vatanbilgisayar.com adresimizde bulunan ‘’Grafik Tabletler’’ kategorisinden WACOM marka grafik tabletlerimizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve grafik tabletleri deneyimleyebilmek için en yakın Vatan Bilgisayar mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı