REALME XIAOMI VİVO Cep Telefonu

REALME XIAOMI VİVO Cep telefonu fiyatları, en ucuz akıllı telefon modelleri, aksesuarlarda efsane indirimler ve kampanyalar Vatan Bilgisayar'da, hemen satın al.

REALME XIAOMI VİVO Tüketici Elektroniği kategorisinde Cep Telefonu modellerinde 63 adet ürün bulundu.

Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
6 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
3 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
3 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
3 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
3 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
6 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
6 Taksit
YENİ ÜRÜN
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
10 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
3 Taksit
YENİ ÜRÜN
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
10 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
6 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
3 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
6 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
6 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
3 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
3 Taksit
Fibabanka
AlışGidiş Kredisi

Peşin Fiyatına
3 Taksit
 

Cep Telefonu

Tüm cep telefonu modelleri Vatan’da! iPhone 11, iPhone 12, iPhone 13, iPhone 14 ,iPhone 15, Galaxy A15, Galaxy A25 , Galaxy A35, Galaxy A55, Galaxy S23 FE, Galaxy S21 FE, Galaxy S23, Galaxy S3 Ultra, Galaxy S24 ve Galaxy S24 Ultra modellerini bu sayfada bulabilirsiniz.Gelişen ve sürekli yenilenen teknoloji sayesinde günümüz çağının göz ardı edilemez akıllı teknoloji ürünü olan cep telefonları, birçok marka tarafından birbirinden farklı dizayn ve donanım özelliklerinde üretilerek piyasa da yerini almıştır. En basit ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek cep telefonlarını bulabilirken, çok sayıda işlem yapabileceğiniz, hemen hemen tüm ihtiyaç ve isteklerinize cevap verebilecek akıllı cep telefonlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dünya üzerindeki gelişmelerin takip edilmesini kolaylaştırmak için gelişen teknoloji doğrultusunda cep telefonları da sürekli değişerek gelişmiştir. Çağın getirdiği yeniliklerle eş zamanlı olarak bir zorunluluk haline gelen akıllı cep telefonları, sadece temel özelliklere sahip olmakla kalmıyor. Geliştirilmiş teknoloji sayesinde akıllı cep telefonları için artık mini bir bilgisayar olduğunu da söyleyebiliriz. Aynı zamanda üstün kamera özelliklerinin de akıllı cep telefonlarına entegre edilmesi, fotoğraf makinesi ihtiyacınızı da neredeyse tamamen ortadan kaldırmış bulunuyor. Sadece bir akıllı cep telefonuna sahip olarak hem bilgisayarda yapabileceğiniz işlemleri yapabilir hem de fotoğraf makinesi ile çekebileceğiniz pozları yakalayabilirsiniz. Bu sayede vazgeçilmez bir teknoloji ürünü haline gelen akıllı cep telefonları, Apple, General Mobile, Huawei, Honor, InfinixOppo, OmixRealme, Samsung, Tecno, TCLVivo ve Xiaomi gibi birçok marka tarafından üretilmiştir. Akıllı cep telefonu ürünü ile birçok işi tek bir hareketle yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı açmadan akıllı cep telefonunuz ile mail atabilir, video, film içerikleri izleyebilir, internette araştırma yapabilir dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca günlük haberlere de rahatlıkla cep telefonunuzdan ulaşabilir, bankacılık işlemlerinizi bankaya gitmeden, vakit kaybetmeden tek tuş ile halledebilirsiniz. Son dönemlerde akıllı cep telefonlarının donanım ve teknik özelliklerine kazandırılan üstün özellikleri sayesinde, artık oyun oynamak içinde masaüstü bilgisayara ya da notebook bilgisayara ihtiyaç duymadan, cep telefonunuzda dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile mobil kullanım ve mobil oyunların kullanıcılarının sayısı çok artmıştır. Bu durumda telefon üreticileri de oyunlarda kullanıcıların yüksek performans alması için çalışmaya başlamıştır. Böylelikle yeni çıkan telefonlarda ekran yenileme hızı ve işlemci hızı gibi faktörler ön planda tutulmuş olarak göze çarpmaktadır.

Değişen dünya koşulları ve artan yüksek tempolu günlük hayatı ve iş hayatımızı son derece kolaylaştırarak konfor sağlayan akıllı cep telefonları, temel işlevi olan iletişim konusunda, arama yapma ve sms göndermenin dışında yüz yüze iletişimi desteklemesinin yanı sıra sosyal medya programlarını da barındırması sayesinde iletişimin tüm aşamalarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Klasik yapıda ve en temel cep telefonu özelliklerini taşıyan tuşlu cep telefonu ürünlerinden, son teknoloji kullanılarak tüm ihtiyaçlarımıza cevap veren dokunmatik özellikli akıllı cep telefonlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca akıllı cep telefonları, birçok marka ve modelde, farklı boyut ve ebatlarda, farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Bu sayede tamamen kendi zevkimize ve ihtiyaçlarımıza uygun çok sayıda dokunmatik cep telefonunu piyasa da bulabiliyoruz.

Akıllı cep telefonu modellerini bütçenize göre ayırarak, gruplayabilirsiniz. Yüksek fiyat segmentinde bulunan akıllı cep telefonları için, üstün donanım özelliğine sahip olduğunu ve amiral gemisi diyebileceğimiz cep telefonlarının yer aldığını görüyoruz. Bu segmentte yer alan akıllı cep telefonlarını, yüksek kalitede fotoğraf, video çekimleri, yüksek performanslı oyunlar, tasarım programları gibi ihtiyaçlar için tercih edebilirsiniz.

Cep Telefonu Markaları

Apple (iPhone), General Mobile, Huawei, Infinix LG, Oppo, Realme, Samsung, Tecno, Vestel, Vivo ve Xiaomi markaları tarafından üretilen akıllı cep telefonlarını www.vatanbilgisayar.com adresinden veya Vatan Bilgisayar mağazalarından satın alabilirsiniz.

Akıllı Telefon
Akıllı cep telefon dünyası hızla gelişerek yenilikleri de beraberinde getirmektedir. Nokia ile başlayan süreç Apple, Oppo, Samsung gibi diğer güçlü markaların devam ettirmesi ile yeni bir boyut kazandı. Eğer uzun süre kullanabileceğiniz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir telefona sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki belirttiğimiz özellikleri dikkate alarak telefon tercih etmenizi tavsiye ederiz.

RAM
Random Access Memory’nin kısaltması olan RAM’i bir telefonun uygulama yönlendirme ve veri için çalışma alanı olarak da tanımlayabiliriz. Bir program çalıştırmak için RAM’in bellekten yükleme yapıp çalışma alanı oluşturması gerekir. Yani telefonda yapılan işlemleri geçici olarak hafızasında tutarak telefonunuzun hızlı bir biçimde çalışmasını sağlar. Eğer oyun oynamayı çok seviyorsanız ve çok fazla uygulama indirip kullanıyorsanız RAM boyutunuzu da yüksek tercih etmenizi öneririz.

Depolama Alanı
Android telefonların birçoğu depolama alanını hafıza kartı ile artırılabilir özelliğe sahiptir. Micro SD kartlar ile telefonunuzun hafızası artırarak daha çok fotoğraf, video ve belgelerinizi telefonunuzda depolayabilirsiniz. Cep telefonunuza yüklediğiniz oyunlar ve uygulamalar telefonunuzun hafızasında oldukça fazla yer kaplar. Bu da cep telefonunuzun kullanım esnasında yavaşlamasına sebep olabilir. Bu nedenle yüksek depolama alanına sahip bir cep telefonu tercih etmeniz, ilerleyen sürelerde depolama sorunu yaşamanızı büyük oranda engelleyecektir. Eğer IOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu kullanıyorsanız, kolaylıkla ulaşabileceğiniz bulut depolama yani iCloud uygulamasını kullanarak, fotoğraf, video gibi çok yer kaplayan belgeleri iCloud hesabına aktarabilir, aktardığınız fotoğraf ve videoları telefonunuzdan silebilirsiniz. Bu sayede çok daha geniş bir depolama alanına sahip olur, dilediğiniz kadar fotoğraf ve video çekebilirsiniz.

Ekran

Akıllı telefon ekranları da günbegün gelişim göstererek renksiz ekranların çok daha fazla ötesine geçmiştir. Renkli ekranlar, kameralar, çekim modları, daha keskin ve derinlik sahibi geniş ekranlar bir cep telefonundan beklediğimiz ekran performansını üst seviyelere taşıyarak beklentilerimizi daha da artırdı. Telefon boyutu seçimi, cep telefonu kullanıcısının kullanım amacına ve kullanım şekline göre farklılık gösteren hususlardan bir tanesidir. Eğer akıllı telefonumun kullanımı kolay olsun avucumun içine sığsın diyorsanız 5.1 inçlik bir akıllı telefon tercih edebilirsiniz. E-postalarınıza bakmak sosyal medya hesaplarınızı kullanmak, belgelerinizi yönetmek, film veya video izlemek isliyorsanız 6,1 inç veya üstü akıllı telefonlar ihtiyaçlarınızı giderecektir. LCD ekran, OLED ekran, Amoled ve Super Amoled, Dynamic amoled  olmak üzere ekran teknolojisi giderek gelişmektedir.OLED ekran tercih ederseniz sizlere görüntü kalitesi ve güç tüketimi konusunda farklı öneriler ve çözümler sunacaktır. 4K çözünürlük desteği veren akıllı telefonlar çok tercih edilmekle birlikte, Full HD çözünürlüklü 2K olarak bilinen QHD çözünürlük desteği olan cihazları da tercih edebilirsiniz. Telefonunuzun ekranı sıklıkla temasta olduğunuz bir alan olduğu için dokunmatiğinin sezgisel olmasına dikkat etmenizde de fayda var. Ekranınızın camının canlı olması ve kolay çizilmemesi için Gorilla Glass ile üretilmesi ve Amoled kalitesinde olması da oldukça önem taşıyor. Çok daha kolay ve rahat kullanım için Gorilla Glass teknolojisini benimseyen ekranları tercih etmeniz fayda sağlayacaktır.

Kamera
Fotoğraf çekmeyi de çektirmeyi de çok seviyorsanız kamera sizler için önemli bir husus olmalı. Arka kameranın 13 ve 16mp çözünürlükten az, ön kameranın da 5mp çözünürlükten az olmamasına ayrıca 4K çekim yapabilmesi gibi teknik özelliklere dikkat etmek gerekiyor. Şuna dikkat çekmeliyiz ki bir kameranın megapikselinden çok o kamerada lens kullanılıp kullanılmadığı, lens markası, sensör kalitesi de önemlidir. Dolayısıyla orta segment bir telefonda da yüksek çözünürlüklü kamera ve yüksek kalitede sensör yer alabilir. Eğer almayı düşündüğünüz bir akıllı telefon varsa, o telefon ile çekilmiş fotoğraflara bakarak karar verebilir ya da en yakın Vatan Bilgisayar mağazamıza giderek istediğiniz akıllı telefonun kamerasıyla fotoğraf çekerek test edebilirsiniz. Çok fazla fotoğraf ve video çekmeyi seviyorsanız kameranın çözünürlüğüne, gece çekim modlarına, flaş özelliğine, hd video kayıt özelliğine, özçekim modlarına dikkat etmenizi de öneririz. Telefonlarda son zamanlarda kullanılan teknolojiler ile fotoğraf çekimleri de üst seviyeye taşındı. Neredeyse profesyonel kameralara rakip olacak kadar iyi hale geldi. Portre modu, Yapay zeka algılama, perde hızı, gibi bir çok mod ile birlikte profesyonel ve özgün çekimler yapabilmenize olanak sağlanmıştır.

5G (LTE) Desteği
Uzun süreli geçiş anlamına gelen, LTE (Long-Term Evolution) teknolojisi, Türkiye’de aktif olarak kullanılıyor.5G teknolojisi sayesinde artık mobil cihazlarınızdan internete girmek on kata kadar daha hızlı hale geldi. Yani 3G ile bir dosyayı indirmek süresi dakikaları buluyorsa 5G ile saniyeleri bulacak. Fakat SIM kartınız 5G’ye uyumlu değilse SIM kartınızı değiştirmeniz gerekecektir. 5G kullanmak istemezseniz de 3G kullanmaya devam edebilirsiniz. 5G’ye geçmek akıllı cep telefonu kullanıcıların tercihine kalmış bir seçenektir.

İşlemci
Android işletim sistemlerinde kullanılan üç tane işlemci vardır. Bunlar Qualcoom tarafından üretilen Snapdragon, Samsung tarafından üretilen Exynos ve MediaTek tarafından üretilen MTK işlemcilerdir. Huawei de kendisi için Kirin işlemcisini üretmiştir. Apple ise IOS tabanlı, her çıkardığı modelde kendi geliştirdiği işlemciyi kullanıyor. Bu sayede telefonların daha hızlı çalışması sağlanıyor. Farklı ve özgün işlemciler sayesinde çeşitlilik artıyor, kullanıcıya seçme fırsatı sunuluyor. Kullanıcılar kullanacağı amaca göre cihazları tercih ederken işlemci özelliği en üst sıralarda göze çarpıyor. 

İşletim Sistemine Göre Cep Telefonları
Cep telefonlarına en çok kullanılan işletim sistemleri iOS ve Android işletim sistemleridir. Apple tarafından geliştirilen iOS işletim sistemi kapalı sistem bir işletim sistemidir. Android ise Google tarafından geliştirilen ve bir çok telefon markasının kullandığı bir işletim sistemidir. Geliştirilebilir açık bir işletim sistemi olmasından dolayı sınırsız işlem yetkisi verir. Bu anlamda sürekli olarak gelişime açık bir işletim sistemi olduğunu söyleyebiliriz.

Android Akıllı Telefon
Android akıllı işletim sisteminden dolayı telefonlar açık bir eko sisteme sahiptir. Dışarıdan uygulama yüklenebilir, diğer cihazlarla kolaylıkla dosya veya veri transferi yapabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları, Google Play Store marketini kullanıyor. Android cep telefonlarında ekran ışığından ses seviyesine, depolamaya kadar her şeyi dilediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

IOS Akıllı Telefonlar
Kullanımı oldukça basit olan IOS telefonlar sizlere kullanım kolaylığı sağlıyor. Telefonunuzla ilgili en ince ayrıntıları dahi Ayarlar kategorisine girerek kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Telefonunuz kilitliyken bile ekranınızı sağa kaydırarak kamerasını açabilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Apple Store sizlere 500.000’den fazla uygulama sunar. IOS bilindiği üzere kapalı bir sistemdir. Sadece Apple cihazlar arasında veri alışverişi sağlayabilirsiniz. Apple markası, kullanım kolaylığının yanı sıra güvenliğe de son derece önem veriyor. Basit ara yüzü, kullanım kolaylığı ve sağladığı güvenlik konforu açısından, IOS akıllı cep telefonlarını tercih edebilirsiniz.

Tasarım
Akıllı cep telefonları, gün içerisinde sürekli bizimle olan, elimizden düşemeyen son teknoloji cihazlarıdır. Akıllı telefonlar tercihe göre sık sık değiştirilen cihazlar olmadığı için, sahip olduğunu akıllı cep telefonu, donanım ve teknik özelliklerinin yanı sıra tasarım konusunda da sizi mutlu etmelidir. Seçtiğiniz akıllı cep telefonunun, kullanım amacınıza uygun ekran boyutunda olmasına ek olarak tasarım yönünün de güçlü olması sizi tatmin edecektir. Kaliteli ve göz alıcı bir tasarım için telefon satın alırken hem tasarım çizgisine hem de kalitesine dikkat edebilirsiniz.

 

Akıllı cep telefonu için Aksesuarlar

İster Android ister IOS tabanlı olsun hemen hemen tüm akıllı cep telefonları için üretilen çok sayıda ve çeşitte aksesuar bulunuyor. Teknoloji ile birlikte geliştirilen cep telefonu aksesuarları artık bluetooth ya da hızlı şarj gibi özellikleri de içinde barındırıyor. Kablolu ve kablosuz olarak tercih seçeneği sunan şarj aletleri, birçok markalar tarafından üretilen ve farklı mAh değerlerine sahip powerbank ürünleri, akıllı cep telefonları ile birlikte kullanabileceğiniz aksesuarlardandır. Cep telefonları ile birlikte standart kablolu kulaklıkları, kablosuz kulaklıkları, kafa bantlı (Bluetooth özellikli) kulaklıkları da tercih edebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzla uyumlu olan akıllı saatler ve akıllı bileklikleri, telefonunuz ile eşleyebilir, telefonunuzdaki uygulamalara, saatiniz ya da bilekliğiniz ile erişebilirsiniz. Hatta akıllı saatiniz ile telefonunuzu cebinizden çıkarmadan birçok işlemi son derece pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm bu akıllı cep telefonu aksesuarlarına ek olarak, aracınızda telefonunuzu rahatça kullanabilmek için telefon tutucularını, telefon sabitleyicilerini, kablosuz şarj standlarını ve çakmaklık uyumlu şarj aletlerini de temin ederek, kullanabilirsiniz.

 

Taşınabilir Şarj Aleti

Akıllı cep telefonlarında son derece dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri batarya gücüdür. Gün içinde çok fazla kullanılan cep telefonunuzun bataryasının bitmesi durumunda, yanınızda şarj aleti taşımak yerine powerbank ürününü tercih edebilirsiniz. Önceden şarj ederek yanınıza aldığınız taşınabilir şarj aleti olan powerbank sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz zaman, priz aramadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Küçük ve hafif yapısı ile dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz powerbank ürünleri, Anker, Hama, Philips, Samsung, S-Link, X-Level ve Tuncmatik gibi markalar tarafından üretiliyor. İnce yapılı, küçük hacimli gibi farklı dizayn ve renge sahip taşınabilir bataryalardan, mAh değerine göre seçebilirsiniz. Dilerseniz LCD ekranlı powerbankleri ,dilerseniz slim yapılı powerbankleri dilerseniz de birden fazla USB çıkışına sahip powerbank ürünlerini seçebilirsiniz. Ayrıca gelişen teknoloji ile kabloyu da ortadan kaldıran kablosuz powerbank ürünlerini de tercih ederek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

 

Kulaklıklar

Akıllı cep telefonununuz ile birlikte kullanabileceğiniz, kablolu, kablosuz, kulak içi özellikli ve kafa bantlı kulaklıklar mevcuttur.

Kablosuz kullanıma uygun Bluetooth özellikli kafa bantlı ve kulak içi kulaklıkları, yürüyüş koşu gibi spor yaparken ya da kablosuz kullanım kolaylığından faydalanmak için, birbirinden şık tasarımlı kablosuz kulaklıkları tercih edebilirsiniz. Ya da daha iyi bir bağlantı için kabloya sahip kulaklıkları kullanabilirsiniz.

 

Giyilebilir Teknolojiler

Gelişen teknoloji sayesinde, akıllı cep telefonunuz ile entegre olarak çalışabilen akıllı saatleri ve akıllı bileklikleri, telefonunuz ile birlikte kullanabilirsiniz. Giyilebilir teknolojiler olan akıllı bileklikler ve akıllı saatler sayesinde cep telefonunuz ile birlikte birçok uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Cep Telefonu Kılıfları ve Koruyucu Ürünleri

Akıllı cep telefonunuzun fiziksel olarak güvenliğini sağlamak için kılıf ve ekran koruyucu ürünlerini kullanabilirsiniz. Neredeyse tüm akıllı cep telefonları için seçenek bulunan telefon kılıflarını, farklı renk, desen ve tasarımda bulabilirsiniz. Addison, Apple, Belkin, Cellularline, Hama, Huawei, Samsung, Trust ve Ttec gibi markalar tarafından üretilen kılıflar arasından aldığınız cep telefonuna en uygun modeli seçebilirsiniz.

Cep telefonunuzun ekranını korumak için ise Addison, Belkin, Cellularline, Blueo, X-Level gibi markalara ait ekran koruyucu ürününü temin edebilirsiniz.

 

Cep Telefonu Aksesuarı Seçimi

Cep telefonu aksesuarı seçerken, dikkat etmeniz gereken en önemli konu aldığınız akıllı cep telefonu ile uyumluluğudur. Örneğin bluetooth versiyonu gibi özellikler, aksesuar ürünlerinde oldukça önemlidir.

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Kampanyaları

Cep telefonları son yıllarda artık iletişim kurmak için kullanılan bir araç olmaktan çıkıp hayatımızda önemli bir yer kaplar hale gelmiştir. Maillere bakmak, sosyal medya hesaplarını takip etmek, fotoğraf, video, ses dosyaları göndermek, not tutmak, navigasyon, dijital takvim, farklı dillerde sözlük kullanımı, sipariş vermek ve siparişleri takip etmek, banka hesaplarını yönetmek, film izlemek veya haberleri takip etmek gibi günlük hayatımızdaki birçok ihtiyacımızı avucumuzun içindeki akıllı telefonlardan yapabiliyoruz. İnternetin hayatımıza girmesi ile akıllı telefonların gelişimi de aynı oranda artmıştır. Cep telefonu fiyatları siz kullanıcılarımızın tercihine ve ihtiyacına göre değişmektedir. Vatan Bilgisayar’da her bütçeye uygun akıllı telefon bulmak mümkündür.

İsterseniz günlük hayatınız için temel teknik özelliklere sahip bir cep telefonlarına, isterseniz ne bilgisayara ne de fotoğraf makinesine gerek bırakmayacak üstün donanım ve teknik özelliklere sahip akıllı cep telefonlarına vatanbilgisayar.com adresinden kolayca ulaşabilir, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Gece kampanyaları, webe veya mağazalara özel kampanyalar ile tüm cep telefonu modellerinde uygun fiyatlar Vatan Bilgisayar’da. Satın almak istediğiniz cep telefonu modelini bulmak için sayfanın sol tarafında bulunan cep telefonu kategorisi filtre videolarını veya cep telefonu rehberimizi kullanabilirsiniz. Veya mağazalar sayfalarımızdan konumunuzu paylaşarak size en yakın mağazamızı bulup, satış temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Outlet
Sitemizden duyurduğumuz outlet alanımızdan istediğiniz cep telefonlarına bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı