VESTEL Televizyon

VESTEL Televizyon modelleri, markaları, LED TV, QLED, OLED, FHD ve UHD ekran TV'ler ve daha fazlası taksit fırsatlarıyla Vatan Bilgisayar'da!

VESTEL Tüketici Elektroniği kategorisinde Televizyon modellerinde 4 adet ürün bulundu.

 

Vestel TV

Vestel, 1984 yılında Manisa'da kurulmuştur. Tüketici elektroniği ve beyaz eşya alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Üretimini yaptığı ürünleri birçok ülkeye ihraç etmektedir. Vestel, Avrupa TV sektörünün önde gelen markalarından biridir. Televizyon en önemli haberleşme teknolojilerinin başında gelmektedir. Teknoloji sürekli gelişim göstermekte ve bu tüm ürünler ile birlikte televizyonları da kapsamaktadır. Televizyonların birçok özelliği bulunmaktadır, çözünürlük, tarama hızı, arayüz, monitör tipleri gibi. 3 boyutlu görüntü izlenebilecek televizyon modelleri bulunmaktadır. Bu özellik ile 3D ile uyumlu aksiyon filmleri veya spor müsabakalarını daha gerçekçi ve keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

Vestel, gelişen teknolojiye güçlü bir şekilde ayak uydurmayı başarmaktadır. Akıllı telefonlarda olduğu gibi uygulamalar, oyunlar ve internet erişimi televizyonlara entegre edilmektedir. Smart özelliğine sahip televizyonlar Youtube, Facebook, Instagram gibi uygulamalara erişmenize olanak sağlamaktadır.

Televizyon satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden birisi ekran boyudur. Kullanacağınız ortama uygun ekran büyüklüğünde bir televizyon seçmeniz yararınıza olacaktır. Vestel TV’ler 22 inç, 39 inç, 48 inç veya 65 inç olarak değişiklik göstermektedir. Günümüzde en çok tercih edilen ekran boyları, 48 inç ve 55 inç arasında değişiklik göstermektedir. En yüksek görüntü kalitesine sahip televizyon, ULTRA HD LED TV’dir. ULTRA HD, ekranda daha fazla pikselin olduğunu ifade eder. Yüksek piksel özelliğine sahip TV’ler görüntünün gerçekliğini ve kalitesini arıttırarak daha iyi performans vermesini sağlar.4K olarak bilinen bu özellikten, 4K yayın yapan kanallar aracılığıyla faydalanabilirsiniz. Televizyon ile oturulacak mesafenin iyi hesaplanması gerekmektedir. Uzak bir mesafeden, küçük ekranlı bir televizyon izlemeniz, görüntü kalitesinden yeterince faydalanamamanıza neden olacaktır ve gözlerinize zarar verecektir.

Vatan Bilgisayar, kaliteli ve güvenilir markaları sizlerle buluşturur. Yüksek çözünürlüğü, kalitesi, akıcılığıyla Vestel LED TV ve Vestel ULTRA HD LED TV’ler, uygun fiyatlar ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı