Tost ve Waffle Yapma Makineleri

Mutfak Ürünleri kategorisinde Tost ve Waffle Yapma Makineleri modellerinde 3 adet ürün bulundu.

Tost Makineleri

En pratik ve hızlı atıştırmalıklar için tost yapımında kullanacağınız tost makineleri, Arnica, Arzum, Delonghi, Fakir, Grundig, Korkmaz ve Tefal markaları tarafından üretilen tost makinelerini piyasada rahatlıkla bulabilirsiniz. Birbirinden farklı dizaynda ve tasarımda üretilen tost makineleri, birçok teknik özelliğe de sahiptir. Tost makinelerini, güç - watt özelliği, ızgara özelliği gibi teknik özelliklerine göre gruplamak mümkündür.

Yağ toplama haznesi, yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen ve 180 derece açılabilen plakalar sayesinde tost yapma işlemi oldukça kolaylaşıyor. Tercih ettiğiniz tost makineleri, ısıya dayanıklı ergonomik tutma sapına sahip ise ile elinizi yanmaktan korur. Isıyı isteğinize ve yapacağınız yiyeceğe göre ayarlayabilmek için kademeli ısı düğmelerini kullanabilirsiniz. Ayrıca kablo sarma bölümü ile tost makinenizin elektriğini sağlayan kabloları korunaklı halde saklayabilirsiniz. Tost makinelerinde olası kazalar önlemek amacıyla termostat ve ikaz ışığı özelliği kullanılmakta. Bu ikaz ışığı ile tost makinenizi kontrol edebilirsiniz.

Kilit sistemi, dört kademeli ayarlanabilir ısı düğmesi gibi ekstra özellikleri ile tost makinelerinde sadece tost değil aynı zamanda köfte, sucuk gibi yiyecekler için ızgara olarak da kullanabilirsiniz. Kompakt tasarımı ile oldukça pratik kullanıma sahip tost makineleri, yanmaz ızgaraya sahiptir. Yapışmaz granit efektli PTFE kaplama ile tost makinesinin yüzeyine yiyeceklerinizin yapışması önlenir.

Birbirinden farklı tost tasarımda ve teknik özelliklerdeki tost makinelerini vatanbilgisayar.com üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı