ESKİ Telefonunuzu Alıyoruz

Yepyeni Telefonunuzu

Benzersiz Değişim Fırsatlarıyla Veriyoruz!

Geri Alım Detayları:

Göndereceğiniz Telefon: Telefon Modelini Seçiniz

Satın Alacağınız Telefon: Telefon Modelini Seçiniz

 
 

Eski telefonunuza verilen teklif Telefon Modelini Seçiniz , geri alım kampanyasından faydalandığınız için yeni alacağınız telefonda ise ekstra Telefon Modelini Seçiniz Ek destek ödemesi hakkı kazanacaksınız.

Mevcut fiyatlar web'e özel olup mağazada değişiklik gösterebilir.

Geri alım bedeli 1.000 TL altında olan ürünler, ek destek kampanyasına dahil değildir.

Geri alım kampanyasından nasıl faydalanabilirim ?

 • 1

  Aşağıdaki şimdi başvur butonuna tıklayarak cihazınızın markası, modeli ve durumu ile ilgili birkaç soruyu yanıtlamanız gerekmektedir.

 • 2

  Soruları yanıtladığınızda cihazınızın tahmini geri alım bedelini öğrenebileceksiniz. Ardından devam edip, bilgilerinizi girerek süreci tamamlayabilirsiniz.

 • 3

  Ön başvurudan sonra sistem sizi otomatik olarak web sitemize yönlendirecektir, bu aşamada istediğiniz yeni telefonunuzun siparişini verebilirsiniz.

 • 4

  Sipariş işlemi tamamlandıktan sonra anlaşmalı kargo kodu ve firma bilgisi tarafınıza SMS olarak gönderilecektir.

 • 5

  Eski telefonunuzu gönderirken, boş bir kutu ile geri göndermeniz gerekmektedir. Telefonun aksesuarlarını göndermenize gerek yoktur.

 • 6

  Cihazının firmaya ulaştıktan sonra incelemesi yapılacaktır. İncelemeden sonra gönderdiğiniz cihaz beyanınıza uygunsa, Size verilen teklif bedeli hesabınıza havale yolu ile gönderilecektir.

 • 7

  İnceleme sonrasında, beyan edilenden farklı bir durumla karşılaşıldığında, tarafınıza yeni bir teklif iletilecektir. Yeni teklifi, kabul etme veya reddetme seçeneğiniz olacaktır. Reddederseniz, cihazınız ücretsiz olarak size iade edilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular ?

Kampanya; Vatan Bilgisayar mağazalarında ve www.vatanbilgisayar.com'da geçerlidir. Kampanya toplam 1000 adet stokla sınırlıdır . Geri alım bedeli, telefon çalışır durumda olması şartına bağlı olup, hasar ve *fiziksel değerlendirme durumuna göre değişiklik gösterebilir. *Kırık, çatlak, çizik, kılcal çizik, boya dökülmesi, gölge, sarılık, pembelik, piksel kaybı, beyaz veya siyah leke olmamalı. Home tuşunda deforme/ iz olmamalı. Touch ID ve Face ID çalışmalı (Apple için, sıfırlanıp tekrar tanımlama yapılması gerekmektedir,). Tüm fonksiyonlar çalışmalı (Şebeke kontrolü, Bluetooth, wi-fi, mikrofon, ön-arka kamera vb gibi). Geri alım, belirli markaların belirli modellerinde yapılmaktadır. Markanın buyback kampanya indirimi liste fiyatları (vatanbilgisayar.com ve Vatan Bilgisayar Mağazalarında) üzerinden yapılmakta olup başka kampanyalarla birleştirilemez. Geri alım bedeli karşılığı sadece yeni telefon alınabilir. Başka ürün grupları alımında geçerli değildir. Vatan Bilgisayar kampanyayı tek taraflı sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez. Her tüketici bu kampanyadan / fiyatlardan bir adet alabilir veya yararlanabilir. Tüzel kişiler ve mesleki/ticari amaçlarla alışveriş yapan gerçek kişiler kampanyadan yararlanamaz. Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş kampanya koşullarında ve cihaz fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylar; Vatan Bilgisayar mağazalarında.  


Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı