GOLDMASTER KORKMAZ TEFAL FAKIR 3000 - 4999 TL Çay Makineleri

GOLDMASTER KORKMAZ TEFAL FAKIR Çay makinesi modelleri uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al.

GOLDMASTER KORKMAZ TEFAL FAKIR Mutfak Ürünleri kategorisinde Çay Makineleri modellerinde 4 adet ürün bulundu.

Çay Makineleri

Özellikle çay severler tarafından vazgeçilmez elektrikli mutfak aletlerinden biri olan çay makineleri, Arnica, Arzum, Fakir, Goldmaster, Grundig, Korkmaz, Philips, Tefal gibi markalar tarafından üretilen ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay ve konforlu olan çay makineleri, kettle sistemi ile aynı şekilde çalışır.

Çay makineleri, kaynama noktasındaki suyun ısısını sabit tutar, bu sayede çayınız her an kullanıma hazırdır. Açma kapama düğmesi ile aktif olan çay makineleri, klasik çaydanlık dizaynına benzer bir tasarıma sahiptir. Fakat kettle çalışma mekanizmasına sahip olmasının yanı sıra içinde yeteri miktarda su olmaması durumunda güvenliği sağlamak adına otomatik olarak kapanmaktadır. Bu sayede oluşabilecek büyük tehlikelere karşı bu şekilde bir önlem alınmıştır. Çay makinelerinde, kırılmaya dayanıklı demlik, sıcak tutma fonksiyonu, paslanmaz çelik çay filtresi, ışıklı açma ve kapama özelliği, gizli rezistans özelliği, otomatik kapanma özelliği gibi fonksiyonları içinde barındırır.

Çaycı ürünleri, alt ve üst kısım halinde, iki kısımdan oluşur. Kablosuz kullanıma uygun olan çay makineleri, bu özelliği ile son derece kolay servis imkanı tanıyor. Ayrıca 360 derece tam dönebilen tabanı sayesinde geniş açılı bir kullanım sunar.

Çay makinesini çay yapmak için iki parça halinde kullanabildiğiniz gibi, sadece sıcak suya ihtiyaç duyduğunuzda, su ısıtma haznesinin sahip olduğu kapak sayesinde kettle olarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede çay makinesi aldığınız takdirde ayrıca bir kettle ürününü de almanıza gerek kalmayacaktır.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı