100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Özellik Filtreleme
Kelime ile Filtrele Bilgi
  Tüketici Elektroniği Televizyon SUHD LED TV modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

   ARADIĞINIZ KRİTERLERE
   UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

   ALIŞVERİŞE BAŞLA

   ÖZEL ÜRÜN

    SUHD TV

    Samsung SUHD TV'lerin öne çıkan özelliklerinden biri nano kristal teknolojisi farklı ışık renklerini boyutlarına göre düzenleyebilmesi. Böylece renkler ve ışık verimliliğini en saf haliyle iletebiliyor, daha fazla renk, daha gerçek detaylar ve yüksek kontrast ile yüksek görüntü kalitesi elde edilebiliyor. Diğer bir özellik olarak “re-mastering” görüntü iyileştirme motoru görüntülerin paraklık seviyelerini ölçerek fazla güç tüketimini azaltıyor, yüksek kontrast seviyeleri sunuyor. Parlaklık seviyesinin geleneksel televizyonların 25 katına çıkartabiliyor. Ayrıca “Hızlı Bağlantı” özelliği ile tek tuşla telefonunuzdaki ekran televizyon ekranına yansıtılabiliyor.

    Quantum dot ekrana sahip Süper Ultra HD televizyonlar yepyeni bir seyir zevki sunuyor. Quantum dot renkleri mükemmel şekilde işleyerek en iyi kırmızı, en iyi yeşil ve siyah rekleri aktarıyor. Ayrıca HDR teknolojisi ile de yüksek kontrast seviyesine çıkıyor. SUDH TV'ler ile izledikleriniz daha gerçekçi ve tüm detaylarıyla ön plana çıkıyor.

    360 derece tasarımlarıyla her açıdan mükemmel görünüm ve salonunuzda muhteşem uyum sağlar. Harika bir dekor haline gelir. SUHD TV'lere en uygun fiyatlarla sahip olup televizyon izleme deneyimini üst boyutlarda yaşamak için kampanyalarımızı takip edin. Çeşitli taksit seçenekleri, indirimler, kampanyalar Vatan Bilgisayar'da.