• Kurulum Gerekli Mi?: Evet
 • Hoparlör Gücü: 60 W
 • Çözünürlük: 4K Ultra HD
 • Ekran Boyutu: 55 inch
 • Ekran Boyu (cm): 139
 • Çözünürlük (Piksel): 3840 x 2160
 • Tarama Hızı: 100Hz
 • Wi-Fi: Var
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
XR55A95KAEP / 135307

SONY XR55A95K 55inc 139 cm 4K UHD Google Smart OLED TV,Uydu Alıcılı

47.999 TL
Ekran Boyutu
Bu ürün tükendi. Yukarıdaki diğer seçenekleri satın alabilirsiniz.

Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Ekran Boyutu:
Monitör Tipi:
Çözünürlük (Piksel):
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

SONY XR55A95K 55İNC 139 CM 4K UHD GOOGLE SMART OLED TV,UYDU ALICILI ÖZELLİKLERİ

SONY XR55A95K 55inc 139 cm 4K UHD Google Smart OLED TV,Uydu Alıcılı

SONY XR55A95K 4K UHD GOOGLE SMART OLED TV

 

En parlak, en geniş OLED renklerimiz

 

Bilişsel Zeka ile yeni nesil görüntü ve ses

Cognitive Processor XR™ ile görüntüyü ve sesi bir üst seviyeye çıkarın. Sony BRAVIA XR™ TV’lerdeki devrim yaratan işlemcimiz, inanılmayacak kadar gerçekçi bir deneyim için içerikleri insanların gördüğü ve duyduğu şekilde üretir. İnsan gözünün nasıl odaklandığını anlar, görüntüleri çapraz analiz ederek gerçekçi bir derinlik, olağanüstü kontrast ve muhteşem derecede canlı renkler sağlar.
 

En geniş renk paletimiz, doğal ve parlak

Yeni OLED(QD-OLED) panel, Cognitive Processor XR™ sayesinde en geniş renk paletimizi sağlar. Bu eşsiz işlemci, insanların güzel bulduğu doğal tonlar üretir ve tüm parlaklık seviyelerinde ekranı tutarlı, canlı renkler ve gerçekçi dokularla doldurur.

 

Saf siyahlar ve daha parlak renklerle gerçekçi derinliğin keyfini çıkarın

XR OLED Contrast Pro ile OLED(QD-OLED) panelimizi birleştiren bu TV, alışıldık OLED TV’lere göre %200’e kadar daha yüksek renk parlaklığı sunar, saf siyahlar ve en parlak renklerle sahnelere hayat verir. Cognitive Processor XR™ desteğiyle, görüntüleri aynen gözlerinizin odaklandığı gibi iyileştirir; böylece göz kamaştıran ışıklarda veya derin gölgelerde tek bir ayrıntıyı dahi kaçırmazsınız.

 

Ekran hoparlördür, görüntü ve ses uyum içindedir

Acoustic Surface Audio+™, özel aktüatörler kullanarak ekranı çok kanallı bir hoparlöre dönüştürür. Gerçekten sürükleyici bir deneyim için tam uyum içindeki görüntü ve sesle, ekrandakine hassasiyetle uyan sesler duyarsınız.
 

BRAVIA CAM ile yeni TV deneyimlerini keşfedin

BRAVIA CAM ile her zaman evin en iyi koltuğunda oturursunuz. Oturduğunuz yeri algılar, görüntüyü ve sesi buna göre optimize eder. Ayrıca hareketle kontrol, görüntülü sohbet ve başka eğlenceli, yeni deneyimler de keşfedilmeyi bekliyor.
 

Sesli aramayla görmek istediğinizi söylemeniz yeter

Sesli aramayla yeni favorilerinizi daha hızlı bulun. Adını söyleyerek doğrudan bir programa veya filme geçin ya da örneğin “aksiyon filmleri bul” diyerek sesle arama yapın. Başlamak için kumandanın ses düğmesine basın.
 

Çift Stil - yaşam tarzınıza uyacak şekilde tasarlandı

Bu TV, iki farklı stilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Tek Parça tasarımıyla Ön konum stili, mümkün olan en sürükleyici izleme deneyimini sunar; Arka konum stili ise odada optimum uyumu yakalamak için TV’yi duvara yaklaştırır.
 
Güvenlik için TV’nin, TV’den daha geniş ve daha derin bir rafa veya kaideye yerleştirilmesi gerekir.
 

Yenileyin, geri dönüştürün, azaltın; çevre için tasarlandı

BRAVIA XR TV’ler çevreci konseptiyle sürükleyici deneyim için tasarlandı. TV ve ambalajlarımızda geri dönüştürülmemiş plastik kullanımını azaltmaya kararlıyız. A95K arka kapağında %85’e varan geri dönüşüm oranıyla, Sony’nin geliştirdiği SORPLAS™ kullanıldı. Eşsiz arka ışık kontrol teknolojimiz, BRAVIA CAM ve sensörlerimiz, yüksek görüntü kalitesi sağlar ve güç tüketimini azaltır.
 

İnsan gözüne güzel görünen, en geniş renk aralığımız

Kendinden aydınlatmalı milyonlarca bağımsız piksel içeren bu yeni OLED(QD-OLED) TV, yepyeni bir izleme deneyimi için daha önce görülmemiş sayıda renk sunar. Cognitive Processor XR™ ile birlikte kullanıldığında her rengin doygunluğu, tonu ve parlaklığı muhteşem detaylarla sunulur, genellikle sadece gerçek hayatta görebileceğiniz ince tonlar ve farklar ortaya çıkar.
 

Gerçekçi derinlik için en parlak renkler ve saf siyahlar

XR OLED Contrast Pro, en parlak renklerle gerçek kontrastın keyfini çıkarabilmeniz için OLED(QD-OLED) panelimize güç sağlar. Sıcaklık sensörü ve ısıyı dağıtmak için ısı dağıtma plakası olan bu OLED TV, Cognitive Processor XR™ işlemcimizi kullanarak ekran sıcaklığını algılar ve ışığı hassasiyetle kontrol ederek geleneksel OLED TV’lere göre %200’e kadar daha fazla renk parlaklığı sunar.

 

Kaybolan doku yeniden oluşturulur, içerik 4K’ya yükseltilir

XR 4K Yükseltmeyle her türlü içerik veya kaynakta 4K kalitesine yakın eğlencenin keyfine varın. Cognitive Processor XR™ işlemcimiz büyük miktarda veriye erişir, kaybolan doku ve ayrıntıları gerçekçi görüntü için akıllı teknolojiyle yeniden üretir.
 

Akıcı, hızlı aksiyon için akıllı hareket işleme

Cognitive Processor XR™ destekli XR OLED Motion, ardışık karelerdeki önemli görsel unsurları algılayıp çapraz analiz ederek bulanıklıkla mücadele eder. Hızlı hareket eden sekanslarda dahi akıcı ve net aksiyon için, orijinal karelerin arasına oluşturduğu ekstra kareleri ekler.
 

Mümkün olan her açıdan güzel renkler 

TV’yi yandan izlemek hiç bu kadar memnun edici olmamıştı. A95K’daki kendinden aydınlatmalı yeni nesil OLED(QD-OLED) panelimiz parlaklığı sabit tutar. Tüm izleme açılarında renklerin tutarlılığı ve sadakati korunur.
 

Daha az parlama ve yansıma, sürükleyici izleme

Özellikle derinlik ve ayrıntının gizli kaldığı karanlık sahnelerde, parlama ve yansıma görüntünün net görülmesini zorlaştırır. Oldukça düşük yansımalı açık hava ışığıyla OLED(QD-OLED) panel, bu efekti azaltarak hemen hemen her aydınlatma koşulunda inanılmaz parlaklık, renk ve kontrast sunar. Sahneye dalın ve dikkatiniz dağılmadan sürükleyici izlemenin keyfine varın.
 

Ekran hoparlördür, güçlü ses görüntülere uyar

Acoustic Surface Audio+™ ile ses doğrudan ekrandan gelir. Büyük aktüatörler titreşerek ekranın tamamını bir hoparlöre dönüştürür ve görüntüyle birlikte hareket eden güçlü akustikler üretir; böylece olağanüstü derecede net ve doğal diyalogla daha gerçekçi bir müzik duyarsınız. Sol ve sağ subwoofer’lar, evde gerçekten sürükleyici bir sinema sesi için bası yükseltir.
 

Daha güçlü, daha gerçekçi müzikler

A95K’daki kusursuz yuvarlak şeklinde tasarlanmış iki büyük aktüatör, izlediğiniz her şeyde daha güçlü ve gerçekçi ses sunar. Aktüatörler ekranı titreterek ekrandakine uyan, gerçekten ilgi çekici bir ses deneyimi için açıkça tanımlanmış orta ve yüksek frekanslar üretir.
 

Tüm eğlence içerikleriniz 3D surround sese yükseltilir

BRAVIA XR™ ile izlediğiniz her şeye gerçek surround ses eklenir. XR Surround, sadece TV hoparlörlerini kullanarak yanlardan ve dikey olarak sanal surround ses üretir; böylece tavan içi veya yukarı dönük hoparlörler olmadan 3D ses deneyimi yaşayabilirsiniz. BRAVIA XR™ TV’lerimiz Dolby Atmos® ile de uyumludur.
 

En iyi kullanım Sony ses ekipmanlarıyladır

Yeni BRAVIA XR TV’lerimiz, Sony ses ekipmanlarıyla birlikte, daha da ileri giderek size olağanüstü XR görüntü ve ses kalitesiyle rakipsiz bir görsel-işitsel deneyim sunar.
 
Akustik Merkez Senkronizasyonu
Bir BRAVIA XR TV’yi bir Sony sound bar’a bağladığınızda, sound bar, daha net ve dolgun vokaller için merkez hoparlör kanalını güçlendirir. Böylece gerçekten sürükleyici bir deneyim için ses ekrandaki aksiyona hassasiyetle uyum sağlar.
 
360 Spatial Sound Personalizer için hazır
Konumsal surround ses için SRS-NS7 takılabilir hoparlörümüzü BRAVIA XR™ ile birleştirerek Dolby Atmos® deneyimini kendinize uyarlayın. Belirli Sony kulaklıklarla, Kablosuz Verici WLA-NS7 (ayrı satılır) kullanarak da 360 Spatial Sound ile simüle surround’un keyfini çıkarın.
 

Voice Zoom™ 2, insan sesini daha net diyalog için geliştirir

Ses seviyesini yükseltmeden, TV diyaloğunu daha net duyun. Konuşmanın duyulması zor olsa dahi Voice Zoom 2, ses tipini algılar, analiz eder ve netliğini iyileştirir. 
 

Nerede olursanız olun, optimum izleme deneyimi 

BRAVIA XR TV’nizi birlikte verilen BRAVIA CAM ile bağlayın ve daha önce yaşamadığınız bir TV deneyimi yaşayın. BRAVIA CAM, odanın neresinde olduğunuzu ve TV’den ne kadar uzak olduğunuzu algılar, ardından sesi ve görüntüyü tam isteyeceğiniz gibi ayarlar. Yani diyaloglar da dahil olmak üzere ses, daha net ve daha etkileyici olur ve görüntü parlaklığı izleme ortamınıza göre uyarlanır.

 

Her görüntü odadaki konumunuza göre optimize edilir

BRAVIA CAM, TV’nizle aranızdaki mesafeyi algılar ve odanın neresinde olursanız olun, her zaman ideal görüntü kalitesini elde etmeniz için TV parlaklığını ayarlar. TV’deki ışık ve renk sensörü, mümkün olan en iyi izleme deneyimi için görüntüleri aydınlatma koşullarına göre optimize eder.
 

Her yerden ideal ses deneyimi

BRAVIA CAM, yandan izliyor olsanız dahi, sizi ve konumunuzu takip edip optimum akustik için sol ve sağ ses dengesini ayarlar. Odanın neresinde olursanız olun, TV’nin tam önünde oturuyormuşsunuz gibi, aynı ses kalitesini elde edersiniz.
 

Nerede olursanız olun, sesleri net duyun

BRAVIA CAM, izleme mesafenizi algılayarak diyalogları net bir şekilde duymanız için Voice Zoom ayarını otomatik olarak yapabilir. TV diyaloğunun ses seviyesi, TV’den uzaklaştığınızda yükselir, yaklaştığınızda düşer.
 

BRAVIA CAM ile yeni TV deneyimlerini keşfedin

Hareketle kontrol, görüntülü sohbet ve daha birçok özellik de dahil olmak üzere, BRAVIA CAM ile bir dizi yeni ve eğlenceli TV deneyimi keşfedin.
 
Yakınlık Uyarısı
Yakınlık Uyarısı, çocuğunuz için önerilen bir izleme mesafesi ayarlamanızı sağlar ve TV’ye fazla yaklaştığında sizi uyarır.
 
Hareketle Kontrol
Hareketle Kontrol, uzaktan kumanda gerekmeden, basit hareketlerle kanal değiştirmenizi ve ses seviyesini ayarlamanızı sağlar.
 
Otomatik Güç Tasarrufu Modu
Otomatik Güç Tasarrufu Modu, siz TV’nin karşısında değilken ekranı otomatik olarak karartarak güç tüketimini optimize eder.
 

Arkadaşlarınızla ve ailenizle büyük ekranda sohbet edin

Arkadaşlarınızla ve ailenizle büyük ekranda hasret giderin. TV’nizi BRAVIA CAM ile eşleştirerek eğlenceyi katlayın.
 

Kolayca bağlanır, kolayca kapatılır

Birlikte verilen BRAVIA CAM’i BRAVIA TV’nize çabucak ve kolayca takabilirsiniz. Daha fazla gizlilik isterseniz BRAVIA CAM’in üstündeki kamera kapağı anahtarını kullanarak kamera kapağını kapatın.
 

İzlemek istediğiniz her şey tek bir yerde

Favori içeriklerinize ve hizmetlerinize kolayca erişin. 700.000+ film ve TV dizisi bölümünü tek bir yerde görün. Google TV, tüm uygulama ve aboneliklerinizdeki favori içeriklerinizi size getiriyor ve tam size göre düzenliyor.
 

Size özel

Abonelikleriniz ve size açık içerik içinden yeni filmler ve programlar keşfedin. Hatta çocukların uygunsuz şeyler izlemesini engellemek için onları yaşlarına uygun içeriğe yönlendiren özel bir Çocuk Profili de mevcut. Favori çocuk temaları seçin, TV izleme sürelerine sınır koyun ve hatta yatma vakitlerini ayarlayın.
 

Akıllı telefondaki favori içeriklerinizi büyütün

iOS veya Android cihazlarınızdaki favori videolarınızın, fotoğraflarınızın, oyunlarınızın ve daha birçok şeyin keyfini büyük ekranda hızla ve kolayca çıkarın.

Birinci sınıf sade kumanda, karanlıkta dahi kolay kullanılır

Gündüz veya gece TV'nizi zahmetsizce kontrol etmeniz için kumandamızı yeniden tasarladık. Yeni birinci sınıf kumandamız, basitleştirilmiş düğmeler ve arka ışıkla kolayca kullanılır; karanlıkta dahi her şeyi açıkça görebilirsiniz. Kompakt boyutta tasarlanan güzel ve incelikli görünüme sahip bu alüminyum kumanda elde rahat tutulur.

Kaybolan kumandanızı sesinizle kolayca bulun

Kumandanız minderler arasında bir daha hiç kaybolmasın. Bulucu işleviyle tek yapmanız gereken “OK Google, kumandamı bul” demek veya TV’nizin yanındaki düğmeye basıp kayıp kumandanızı etkinleştirmek. Kumandanız ses çıkarır ve yanıp söner, böylece onu hemen bulabilirsiniz.
 

Kolay silinir, hep temiz kalır

Daha basık düğmeler ve özel poliüretan kaplamalı düz bir yüzeyle tasarlanan kumandamız, kolayca silinir ve temiz kalır. Tüm düğmeler, özel olarak antibakteriyel malzemeyle kaplanmıştır.
 

Tüm cihazları tek bir akıllı uzaktan kumandayla kontrol edin

Tüm bağlı cihazlarınızı akıllı kumandamızla kontrol edebilirsiniz. Talep üzerine video hizmetlerine tek düğmeyle erişim, programları ve filmleri saniyeler içinde odanıza getirir.
 

Çift Stil - yaşam tarzınıza uyacak şekilde tasarlandı

Bu TV, iki farklı stilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Tek Parça tasarımıyla Ön konum stili, dikkatiniz dağılmadan, mümkün olan en sürükleyici deneyim için ekrana odaklanmanızı sağlar. Arka konum stili, odanızla ideal uyumu yakalaması için TV’nizi duvara iyice yaklaştırmanızı sağlar.
 
Gerçek görünüm, TV boyutuna bağlı olarak değişebilir. Güvenlik için bu TV’nin, TV standından daha geniş bir rafa veya kaideye yerleştirilmesi gerekir.
 
Metal Cilalı Yüzeyle sürükleyici izleme deneyimi
Birinci sınıf metal çerçeve son derece ince olduğu için, gözleriniz doğal olarak etrafındakilere değil, görüntüye odaklanır.
 
Karışıklık yaratmayan, her yönden güzellik
Kablo tutucular kabloları düzenli bir şekilde saklar, böylece televizyonunuz karışıklıktan kurtulur ve önden, yanlardan ve arkadan güzel görünür.
 

Oluşturucunun hayalindeki gibi, stüdyo kalitesinde eğlence

Bir dizi gelişmiş Oluşturucu Kalibrasyonlu Mod, IMAX Enhanced ve Dolby Vision® dahil, oluşturucuların hayalini koruyan çeşitli teknolojilerle bu TV, yönetmenin hayal gücünün yarattığı tüm dramı ve heyecanı sergiler. Üstelik Calman Ready özelliğiyle oluşturucular, prodüksiyon düzenlemelerinde kullanmak üzere profesyonel kalibrasyon da yapabilir.

 

Otomatik optimizasyonla Netflix’i stüdyo kalitesinde izleyin

Netflix içeriklerinin keyfini muhteşem stüdyo kalitesinde çıkarın, tıpkı oluşturucunun istediği gibi. Özel olarak Netflix içerikleri için geliştirilen Netflix Adaptive Calibrated Mode, BRAVIA XR TV’nin ortam ışığı optimizasyonu özelliğiyle birlikte çalışır ve odanızın aydınlatma koşullarına göre görüntü parlaklığını optimize ederek sizi favori programlarınızın içine çeker.
 

Tüm favorilerinizde optimum görüntüler

Üreticilerinin hedeflediği kalitede daha fazla içerik sizinle. BRAVIA CORE Calibrated Mode ile IMAX Enhanced™ filmler de dahil tüm filmler, evde gerçekten olağanüstü bir sinema deneyimi için otomatik olarak optimum görüntü ayarlarına getirilir.
 
Google TV’de Yardımcı Teknoloji
TV’lerimiz görme, işitme ve mobilite açısından erişilebilirlik teknolojisine sahiptir.

Teknik Özellikler

Kurulum Gerekli Mi?

Evet

Hoparlör Gücü

60 W

Ekran Özellikleri

Çözünürlük

4K Ultra HD

Ekran Boyutu

55 inch

  İzle

Ekran Boyu (cm)

139

Çözünürlük (Piksel)

3840 x 2160

Tarama Hızı

100Hz

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Wi-Fi

Var

Wi-Fi

Var

Wi-Fi

Var

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB

  İzle

Bağlantı Özellikleri

4x HDMI

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Ethernet

Tuner

Var

Güç

Enerji Sınıfı

G

Monitör

Monitör Tipi

OLED

  İzle

Monitör Tipi

Ultra HD

Arayüz

Smart Tv

Var

  İzle

Arayüz

Google

Diğer

Dahili Uydu Alıcı

Var

Kutu İçeriği

AC Elektrik Kablosu,Hızlı Kurulum Kılavuzu,Masa Standı,Piller,Sesli Uzaktan Kumanda,Çalıştırma Talimatları

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Açıklama

Bu ürünün satın alınması durumunda,kurulumu yetkili servisi tarafından yapılacağından ilk olarak ürünün kutusunun yetkili servisi tarafından açılması gerekmektedir.

Menşei

Korea

Garanti

24

Ağırlık & boyutlar

Ambalaj Genişliği

1360 mm

Ambalaj Derinliği

194 mm

Ambalaj Yüksekliği

828 mm

Ağırlık

21,2 kg

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Maximum Kart'ınızla tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 500 TL indirim kazanın! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 47.999 TL 47.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 47.999 TL 47.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 23.999,50 TL 47.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 15.999,67 TL 47.999,00 TL
4 11.999,75 TL 47.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 11.999,75 TL 47.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 15.999,67 TL 47.999,00 TL
4 11.999,75 TL 47.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 11.999,75 TL 47.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 15.999,67 TL 47.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 11.999,75 TL 47.999,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
SONY XR55A95K 55inc 139 cm 4K UHD Google Smart OLED TV,Uydu Alıcılı

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı