• Ses Sistemi: HI-FI Ses Sistemi
 • Dijital Bağlantılar: HDMI
 • Dijital Bağlantılar: Usb
 • Ses Girişi & Bağlantı: Karaoke Mikrofon Girişi
 • Güç (Watt): Yerleşik güç kaynağı
 • Garanti: 24
YENİ ÜRÜN
MHCV73D.CEL / 114661

SONY MHCV73D Yüksek Güçlü Ses Sistemi,Bluetooth,USB,Karaoke Modu

5.499 TL
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

SONY MHCV73D Yüksek Güçlü Ses Sistemi,Bluetooth,USB,Karaoke Modu

SONY MHCV73D YÜKSEK GÜÇLÜ SES SİSTEMİ,BLUETOOTH,USB,KARAOKE MODU ÖZELLİKLERİ

SONY MHC-V73D YÜKSEK GÜÇLÜ SES SİSTEMİ

En üstün dans pisti deneyimini yaşatın
 
Çok Yönlü Parti Sesiyle salonunuzun her köşesinde favori parçalarınızın ritmini hissedin ve Çok Yönlü Parti Işığı ve Hoparlör Işığıyla dans pistinizin hayat bulmasını izleyin.

 

Partiye etkileyici ses katın

Salonunuzun neresinde olursanız olun, favori parçalarınıza eşlik edip dans edin. Yüksek Verimli Tweeter’lar, Yüksek Verimli Orta Aralık ve açılı Orta Aralık Sürücüleriyle, partiniz her geleni memnun edecek kadar güçlü, canlı sesle dolup taşacak. 

 

Hayatınızda göreceğiniz en iyi partiler için Çok Yönlü Parti Sesiyle daha büyük ses

Salonun neresinde olurlarsa olsunlar, partiyi herkese götürün. Yüksek Verimli Tweeter’ların ve Yüksek Verimli Orta Aralığın ürettiği Çok Yönlü Parti Sesiyle müziğiniz partide ayakta duran veya oturan, şarkı söyleyen veya dans eden herkese ulaşır.

Dört adet Yüksek Verimli Tweeter salonunuzu tamamen doldurur 

Korna tweeter’ları kullanan, ikisi ünitenin önünde, ikisi de arkasında olmak üzere dört adet yukarı bakan Yüksek Verimli Tweeter, ses alanını genişletip ses basınç seviyesini artırarak seçtiğiniz salonda sesi etrafa yayar.

 

Daha iyi vokaller için Yüksek Verimli Orta Aralık

Orta aralıklı korna hoparlör kullanan, ön ve arkadaki Yüksek Verimli Orta Aralık, büyük önemli taşıyan orta aralıklı frekanslar için sesi daha iyi netlik ve ses basıncıyla dağıtır. Yani ünitenin ister önünde, ister arkasında, yanında ya da uzağında olun, dans ederken veya favori parçalarınıza eşlik ederken daha net vokaller duyarsınız.

JET BASS BOOSTER ile uzak mesafelerde ritmi hissedin

Konik bir bass reflex boru yapısı bas sesinin hava akışını yoğunlaştırır, böylece kalabalığın neresinde olursanız olun, uzun mesafelerde net bir şekilde duyabilir ve fiziksel olarak hissedebilirsiniz. 

Sanki canlıymış gibi dinleyin

DSP Teknolojisi, müziğinize gerçekçi bir canlı konser ambiyansı kazandırarak festival havası yaratır. 

Ayrıntıları dijital müziğe geri kazandırır

Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE), sıkıştırılmış müzik dosyalarına ayrıntıları geri kazandırarak orijinal CD kaydına yakın yüksek kaliteli ses üretir. 

Unutulmaz bir atmosfer yaratın 

Çok Yönlü Parti Işığı ve Hoparlör Işığıyla partiyi tabandan tavana aydınlatın. Çok renkli çizgiyle koyu mavi, gök mavisi ve yeşil dalgalar gönderin ve otantik bir gece kulübü veya açık hava festivali atmosferinin keyfini çıkarın.

 

Çok Yönlü Parti Işığını Deneyin

Çok Yönlü Parti Işığını uygulamalı olarak görmek için videoyu izleyin.
 

İçinizdeki pop yıldızını ortaya çıkarın

İki mikrofon girişiyle, konuklarınızla birlikte favori şarkılarınıza eşlik edip yarışabilir, herkesin eğlendiği bir ortam yaratabilirsiniz. Girişlerden birine gitar bağlayıp sistemi gitar amplifikatörü olarak kullanarak rock&roll havası da katabilirsiniz. Üç modun keyfini çıkarın: net ses için Net, Distortion gitar sesi için Overdrive ve bas gitar için Bas. Ünitenin iki mikrofon tutucusu vardır; yani işiniz bittiğinde, mikrofonlarınızı güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz.

 

Dikey ve yatay Hareketli Kontrol

Elinizin yatay veya dikey bir hareketiyle parça atlayın, flanger’dan WAH’a geçin, karaoke mikrofonunu açın, mikrofonun ve müziğin ses perdesini kontrol edin veya ses seviyesini yükseltin. Hareketle Kontrol,
MHC-V73D’nin işlevlerini çabucak ve kolayca kontrol etmenizi sağlar, böylece partinin tadını çıkarabilirsiniz.

TAIKO Moduyla ritme ayak uydurun

TAIKO Modu ile kendi davulunuzu ekleyin ve TAIKO Oyun Modunda arkadaşlarınızla yarışarak ritminizi test edin.

TAIKO Modu

Yalnızca üst panele ritme uygun zamanda dokunarak bongo, djembe, surdo ve Japon Taiko davulu gibi örnekleyicilerde müziğe eşlik edebilirsiniz.

TAIKO Oyun Modu ve Sıralama

TAIKO Oyun Moduyla ritminizi test edin. Işıklarla aynı anda üst panele dokunup elinizi kaydırın ve partide kimin en yüksek puanı alacağını görün. Fiestable üzerinden TAIKO Oyun Sıralaması ile, diğer çevrimiçi oyunculara göre ne durumda olduğunuzu dahi görebilirsiniz. Puanınız İlk 10’a girecek mi? 

Fiestable ile partinin kontrolünü elinize alın

Eğlenceli, sezgisel ve kolay kullanılan Fiestable, MHC-V73D üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan, eğlenceli bir özellik kontrolüdür. Fiestable’ı kullanmak için önce Sony | Music Center’ı indirmeniz gerekir. Ardından sadece telefonunuza dokunarak veya sesinizi kullanarak müziği, ışıkları ve daha fazlasını kontrol edin.

 

Fiestable ile arkadaşlarınız Parti Listesi oluştursun

Fiestable uygulamasıyla herkes favori şarkılarını çalma listenize ekleyebilir. Konuklarınızın akıllı telefonlarındaki müzikleri Wi-Fi® ağınız üzerinden eklemesine izin verin; partiniz hiç durmasın.

Fiestable üzerinden Karaoke Sıralamasıyla süperstarınızı bulun

Karaoke Sıralamasıyla yarışıp partinizdeki Karaoke Kralını veya Kraliçesini bulun. İlk 10’a girmeyi başaranlar adlarını ve şarkının adını liderlik panosuna kaydedebilirler.

Parti Kralı olun

Partinizin durumunu Fiestable uygulamasından tek tıkla sosyal medyada paylaşın. Ardından müziğin sesini açın ve onaylı Parti Kralı olmak için sıralamada yukarılara tırmanın.

Her şeyi dans pistinden yönetin

Sony | Music Center ile müziği ve ses ayarlarını telefonunuzdan kontrol edin. Üstelik Fiestable uygulaması, ışık renklerini kontrol etmenizi veya DJ ve KARAOKE Modlarını etkinleştirmenizi sağlar. Sezgisel hareket kontrolü sayesinde bir bilek hareketiyle değişiklikler yapın. 

Filmler ve TV artık daha çarpıcı

MHC-V73D’yi TV’nize bağlayın ve favori filmlerinizi, TV programlarını ve sporu bambaşka bir şekilde yaşayın.

 

Kolay kurulum için HDMI™ çıkışı

HDMI™ (ARC) çıkışıyla, sistemi kolayca TV’nize bağlayabilirsiniz. Normal ekranınızda TV ve DVD izlerken MHC-V73D hoparlörlerin devasa sesinin keyfini çıkarın.

Dahili DVD oynatıcı ile film izleyin

Oturma odanızı sinema salonuna dönüştürün ve ailenizle veya arkadaşlarınızla muhteşem sinema geceleri yapın. Sizi aksiyonun merkezine götüren güçlü ses seviyesi ve ses basıncıyla her sahnedeki dramayı hissedin.

Kablosuz bağlantıyla atmosferi genişletin

Daha büyük, daha dolu bir sesin ve senkronize ışıkların keyfini çıkarın. Kablosuz Parti Zinciriyle MHC-V73D’nizi Bluetooth  üzerinden 50 adet uyumlu yüksek güçlü ses sisteminden herhangi birine bağlayabilirsiniz.

Anında bağlantı için NFC™ Tek Dokunuş

Yakın Alan İletişimi (NFC™) ve Bluetooth® teknolojisi, kablolu bağlantı ihtiyacını ve karmaşık kurulumları ortadan kaldırır. NFC™ özellikli cihazınızı MHC-V73D’ye dokundurarak hızlı, sorunsuz bir bağlantı kurun ve müzik koleksiyonunuzla akış gerçekleştirin. NFC™’niz yok mu? Sorun değil. Bluetooth® ile bağlanın,
işte hazırsınız.

Kablosuz Parti Zinciriyle sesinizi senkronize edin

Daha güçlü bir ses deneyimi için Bluetooth® bağlantısı ile 50 adede kadar uyumlu, yüksek güçlü ses sistemi bağlayın ve hoparlörlerin yanında ışıklarınızın da senkronize olmasını izleyin.

Çoklu Cihaz Bağlantısı

Arkadaşlarınızla birlikte, Bluetooth® teknolojisi sayesinde maksimum üç akıllı telefonu aynı anda MHC-V73D ile eşleştirebilirsiniz. Müzik arşivlerinizdeki parçaları çalabilir ve daha da fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz.

DAB+ daha fazlasını dinleyin

Tamamen DAB+ uyumlu tuner ile favori radyo istasyonlarınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Parti atmosferine dayanacak şekilde tasarlandı

Kullanılabilirlik ve dayanıklılık için tasarlanan MHC-V73D’nin parti atmosferine dayanıp dayanamayacağını düşünmenize hiç gerek yok.

Çılgın partiler için üretildi

Ünitenin her tarafını kaplayan, sert plastik dış yüzey ve güçlü köşe korumaları, MHC-V73D’nin uzun ömürlü olmasını ve partiniz nerede olursa olsun kolay taşınmasını sağlar.

Dayanıklılık için su sıçramasına dayanıklı kontrol paneli

 

MHC-V73D’nin üst yüzeyi su sıçramasına dayanıklıdır ve kolay temizlenir; böylece içeceğinizi dökseniz de partiye devam edebilirsiniz. Tüm düğmeleri 30 saniye devre dışı bırakan Parti Kilidi düğmesi dahi vardır, böylece temizlik yapabilirsiniz.

Kolay taşıma için eğin ve sürükleyin

MHC-V73D’yi taşımak istediğinizde, elverişli taşıma kolunu tutup geriye doğru eğmeniz yeterlidir. Sağlam tekerlekler, partiye varana kadar size yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ses Sistemi

HI-FI Ses Sistemi

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Dijital Bağlantılar

HDMI

Dijital Bağlantılar

Usb

Ses Girişi & Bağlantı

Karaoke Mikrofon Girişi

Güç

Güç (Watt)

Yerleşik güç kaynağı

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.833,00 TL 5.499 TL
4 1.374,75 TL 5.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.374,75 TL 5.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.833,00 TL 5.499 TL
4 1.374,75 TL 5.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.749,50 TL 5.499 TL
3 1.833,00 TL 5.499 TL
4 1.374,75 TL 5.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.833,00 TL 5.499 TL
4 1.374,75 TL 5.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 1.374,75 TL 5.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.499 TL 5.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.499 TL 5.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.833,00 TL 5.499 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
SONY MHCV73D Yüksek Güçlü Ses Sistemi,Bluetooth,USB,Karaoke Modu

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı