• Çözünürlük Teknolojisi: Yok
 • Ses Sistemi: 3.1 Kanal
 • Dijital Bağlantılar: Bluetooth 5.0
 • Dijital Bağlantılar: Usb
 • Dijital Bağlantılar: Optik
 • Güç (Watt): 360 W
 • Renk: Siyah
 • Menşei: Çin
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
HT-A3000 / 135765

SONY HTA3000 3.1 Kanal SoundBar,360W Ses Çıkış Gücü,Usb,Bluetooth

10.399 TL

Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

SONY HTA3000 3.1 KANAL SOUNDBAR,360W SES ÇIKIŞ GÜCÜ,USB,BLUETOOTH ÖZELLİKLERİ

SONY HTA3000 3.1 Kanal SoundBar,360W Ses Çıkış Gücü,Usb,Bluetooth

SONY HT-A3000 SOUNDBAR

3.1ch - Film ve müzikler için etkileyici ses
 
HT-A3000, net diyaloglar için merkez hoparlör ve etkileyici güç için yerleşik çift subwoofer ile sizi gerçekçi surround sesle sarmalar. İsteğe bağlı arka hoparlörlerle 360 Spatial Sound Mapping'i de desteklediği için kendinizi favori film, TV programı ve müziklerinize kaptırabilirsiniz.

 

Ortamınıza göre uyarlanan 360 Konumsal Ses

İsteğe bağlı Sony arka hoparlörlerle
 
Sony’nin arka hoparlörleriyle devrim yaratan 360 Spatial Sound Mapping teknolojimiz, sadece bir sound bar ve arka hoparlörlerden birden çok fantom hoparlör üretir. Ortamınızda optimum ses alanını oluşturmak için her yanınıza dizilen birden çok fantom hoparlörle yeni bir ses deneyimi yaşarsınız. Dolby Atmos® ve DTS:X®’in tüm çarpıcı etkisini hissedin ve her nefesi, adımı ve kelimeyi filmin içindeymişsiniz gibi duyun.

 

Geniş 360 Spatial Sound’u keşfedin

İsteğe bağlı Sony arka hoparlörlerle
 
Geniş dinleme alanı yaşam alanınızın her yerini doldurur, böylece aileniz ve arkadaşlarınız aynı ses deneyimini yaşar. Dinleme alanı TV’nin önündeki alanla sınırlı değildir, çok daha geniş bir alanı kapsar.

 

Hoparlör konumu için optimize edildi

İsteğe bağlı hoparlörleri hassasiyetle yerleştirmeniz gerekmez. Dahili mikrofonlar içeren sound bar, her hoparlörün konumunu akıllı şekilde ölçüp sesi odanıza göre optimize ederek her şeyi sizin yerinize halleder. Sound bar, isteğe bağlı hoparlörlerle Sound Field Optimization deneyimi yaşatır. Başlangıç kurulumunda veya ana menüde kolay kalibrasyonu etkinleştirin.

Sound bar'dan sürükleyici surround ses

HT-A3000 3.1 kanala sahiptir: net diyaloglar için bir merkez hoparlör olmak üzere üç ön hoparlör ve derin bas için yerleşik çift subwoofer. Vertical Surround Engine ve S-Force PRO Front Surround ile her yandan gelen sanal surround ses üretir, böylece Dolby Atmos® ve DTS:X® heyecanını tam anlamıyla yaşayabilirsiniz.

 

Yukarıdan gelen sesin keyfini çıkarın

Sony’nin sanal surround teknolojisi sayesinde, sound bar sesi dikey alana yerleştirebilir; böylece tavan içi veya yukarı çıkışlı hoparlörlere gerek kalmadan 3D ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Vertical Surround Engine, Dolby Atmos ve DTS:X’in yanı sıra diğer formatlara da daha gerçekçi ve çok boyutlu ses kazandırır.

Surround artık çok kolay

Sony’nin eşsiz dijital ses alanı işleme teknolojisi, sadece ön hoparlörleri kullanarak her iki taraftan size doğru gelen sesle surround ses alanını sanal olarak üretir. Yaşam alanınızda karışıklık yaratmadan zengin, sinematik surround sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Gerçekten etkileyici bir canlı konser ya da stüdyo deneyimi için 360 Reality Audio ile yeni bir dinleme yöntemi keşfedin.

Gelişmiş hoparlörlerden ve bir subwoofer’dan gelen ses

Surround için önde üç hoparlörü ve yüksek bas ses için yerleşik bir çift subwoofer'ı kapsayan güçlü hoparlörler birlikte odanızın tamamına yayılan net ses sağlar.

Net diyalog için merkez hoparlör
Özel merkez hoparlör (1), favori TV programınızdaki seri bir diyalogda veya bir filmde fısıldanan sözlerde seslerin net bir şekilde duyulmasını sağlar. Zengin detaylı bir dinleme deneyimi sağladığı için müzik için de harikadır.
 
Derin bas ses için yerleşik çift subwoofer
Sound bar'ın orta kısmında, yaşam alanınızı karışık göstermeyen minimum ekipman kullanımıyla derin bas sesin keyfini çıkarabilmeniz için güçlü bir yerleşik çift subwoofer (2) bulunur.

X-Balanced Speaker Unit

Yerleşik çift subwoofer ve ön hoparlörlerde bir X-Balanced Speaker Unit bulunur. Bu hoparlörlerin eşsiz dikdörtgen şekli daha vurucu bas için diyafram alanını en üst düzeye çıkarır. Ayrıca sürücü gezinmesini azaltıp ses basıncını korur, daha az bozulma ve daha yüksek vokal netliği ortaya koyar.

Daha net insan sesi

Bas sesi ne kadar derin olursa hoparlör diyaframı o kadar hareket eder. Bu da tam aralıklı bir diyaframın aynı anda yüksek frekanslar üretmesi gerektiğinde, faz modülasyonu bozulması efektine neden olabilir. Sony'nin eşsiz sinyal işleme teknolojisi daha net diyalog ve daha yerleşik ses için bu efekti telafi eder. Modüle dalga biçimlerindeki iyileştirmeler netliği artırır ve vokal bozulmasının engellenmesini sağlar.

Daha geniş bas

Düşük bas frekanslarının üretilmesi için çok fazla güç gerekir ve genellikle bozulma riski vardır (A). Sound bar, bununla mücadele etmek için Sony'nin eşsiz sinyal işleme teknolojisini kullanarak her ses seviyesinde dinamik geniş bas sunar (B).

Dijital müziğinizi gerçek zamanlı olarak yükseltin

Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı olarak yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokaller veya ara fasıllar gibi her şarkıdaki bireysel unsurları dinamik olarak tanıyarak daha zengin, daha eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi geri getirir.

Kablosuz subwoofer ve arka hoparlörlerle daha dolgun, zengin ses elde edin

İsteğe bağlı kablosuz subwoofer, sound bar’daki dahili çift subwoofer’ın bas ve vokallere, isteğe bağlı kablosuz subwoofer’ın da düşük aralıklı seslere odaklanmasını sağlar. Doğrudan arkanızdan gelen sesle daha da fazla sinema heyecanı yaşamak için isteğe bağlı kablosuz arka hoparlörlerimizi ekleyin. 
 
SA-SW5 subwoofer
Pasif radyatörlü 180 mm sürücü ile 300 W derin, zengin bas.
 
SA-SW3 subwoofer
160 mm sürücü içeren kompakt bass reflex subwoofer ile 200 W ses.
 
SA-RS5 arka hoparlörler 
Yukarı çıkışlı hoparlörlerle toplam 180 W geniş surround ses.
 
SA-RS3S arka hoparlörler 
Toplam 100 W geniş surround ses.

 

En iyi kullanım Sony TV’lerledir

HT-A3000, BRAVIA™ TV’ler ile eşleştirildiğinde en iyi görüntü ve ses kalitemizle size sürükleyici bir görsel-işitsel deneyim sunar. BRAVIA TV’ler için ideal sound bar’dır.
 

BRAVIA Akustik Merkez Senkronizasyonu ile müthiş sürükleyici

Acoustic Center Sync özellikli BRAVIA TV'ye bağlandığında hem sound bar hem de ev sineması sisteminizde merkez hoparlör olur. Ayrıca sound bar'ı isteğe bağlı kablosuz arka hoparlörlere bağlarsanız TV hoparlörü 360 Spatial Sound Mapping kurulumunun bir parçası olarak sound bar'ınızla birlikte merkez kanal rolünü üstlenir. Böylece daha net diyaloglar ve daha sürükleyici bir deneyim için ses ekrandaki görüntülere hassasiyetle uyum sağlar.
 

Hareketle mükemmel uyum içinde bir ses

Akustik Merkez Senkronizasyonu ile diyaloğu karakterin tam sahnede durduğu yerden duyarsınız. Hareket ve sesin hassasiyetle hizalanmasıyla, izleme deneyiminiz çok daha sürükleyici olur.
 
BRAVIA TV’lerle zahmetsiz kontrol
Sound bar'ın ses ayarları, entegre kullanıcı arayüzü ile otomatik olarak BRAVIA Hızlı Ayar menüsünde görünür, ses alanı ve ses seviyesi gibi özellikler TV uzaktan kumandasından kolayca kontrol edilebilir.
 
Sound bar konumu
Çok konumlu standa sahip bir BRAVIA TV’niz varsa TV standının konumunu değiştirip temiz bir görüntü için HT-A3000’i TV’nin altına gizleyebilirsiniz.

Çok Yönlü Blok Tasarımı

HT-A3000 ve isteğe bağlı hoparlörler, ortak bir Çok Yönlü Blok konseptiyle tasarlanmıştır. Sofistike yuvarlak kenarları, tek bir yekpare bloku temsil ederek geniş bir alana yayılan ses sağlar. Zengin malzeme dokularının kombinasyonu, her türlü oturma odasına uyumu vurgular.

Favori hizmetlerinizden müzik akışı yapın

Dahili Spotify Connect™ desteği ve Bluetooth®, Chromecast veya Apple AirPlay 2 üzerinden başka müzik hizmetleriyle, favori müziğinizin keyfini ailecek kolayca çıkarabilirsiniz.
 
Spotify Connect™
Cihazınızdaki Spotify Connect™ uygulamasını uzaktan kumanda olarak kullanarak hoparlörünüzden doğrudan Spotify akışı yapın.
 
Chromecast built-in
Akıllı telefonunuz, tabletiniz veya dizüstü bilgisayarınızdan ses cihazınıza müzik, çevrimiçi radyo ve podcast yayını yapın. Tek yapmanız gereken, Cast düğmesine basmaktır.
 
Apple AirPlay 2
Favori Apple cihazlarınızdan müzik ve daha birçok şeyi sound bar’ınızla paylaşın. Hepsi bir dokunuşla.
 

Sesle kontrol

Sound bar, Chromecast built-in™ ile Google Assistant ve Amazon Alexa özellikli cihazlarla uyumludur. Sadece sesinizi kullanarak müziği başlatmak, ses seviyesini değiştirmek veya diğer işlevleri kullanmak için HT-A3000 sound bar'ı Google Home ile hoparlör grubunuza eklemeniz yeterlidir.
 

Zahmetsiz ve atmosferik ses

Sürükleyici filmler için kumandanızdaki Sound Field düğmesine basın ve sizi aksiyonun merkezine götüren atmosferik sesin keyfine varın. Dilerseniz stereo müzik dinlerken saf hoparlör sesi için Sound Field ayarını kapatabilirsiniz.
 
Ses modu
İster sabah haberleri ister sezon finali olsun, bu mod, ses ayarlarını konuşmayı güçlendirecek şekilde uyarlar, tek kelimeyi bile kaçırmazsınız.
 
Gece modu
Gece film mi izliyorsunuz? Bu işlev, düşük ses seviyelerinde dahi her şeyi net duyabilmeniz için ses dengesini optimum hale getirir.
 
Bluetooth® bağlantısı 
Bluetooth® teknolojisi ile akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarınızdan kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin.
 
Wi-Fi akışı
Dahili Wi-Fi ile internete bağlanın ve ev ağı üzerinden cihazlarınızdan müzik akışı yapın.
 

Saniyeler içinde kurulum

Tek yapmanız gereken sound bar'ın fişini takmak, HDMI eARC bağlantısı ile TV’nize bağlamak ve gücü açmaktır. USB ve optik girişin yanı sıra HDMI çıkışı (eARC), ayrıca uyumlu BRAVIA modellerinde S-CENTER OUT sayesinde nefes kesen bir surround ses deneyimi için gereken tüm bağlantılar elinizin altındadır.
 

Kaliteli zaman geçirmenin en güzel hali

Film izleyin. Dizinizin yeni bölümlerine yetişin. Müzik dinleyin. Tuttuğunuz takıma tezahürat edin. Ailenizle birlikte yapmayı sevdiğiniz ne varsa Sony sound bar’la daha da eğlenceli olur. Kaliteli zamanları en sürükleyici ve eğlenceli şekilde yaşayın.

Teknik Özellikler

Çözünürlük Teknolojisi

Yok

Ses Sistemi

3.1 Kanal

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Dijital Bağlantılar

Bluetooth 5.0

Dijital Bağlantılar

Usb

Dijital Bağlantılar

Optik

Güç

Güç (Watt)

360 W

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Maximum Kart'ınızla tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 500 TL indirim kazanın! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 10.399 TL 10.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 10.399 TL 10.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 5.199,50 TL 10.399,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.466,33 TL 10.399,00 TL
4 2.599,75 TL 10.399,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 2.599,75 TL 10.399,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.466,33 TL 10.399,00 TL
4 2.599,75 TL 10.399,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 2.599,75 TL 10.399,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.466,33 TL 10.399,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 2.599,75 TL 10.399,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
SONY HTA3000 3.1 Kanal SoundBar,360W Ses Çıkış Gücü,Usb,Bluetooth

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı