• Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • Sensör tipi: CMOS
 • Fotoğraf çekme modu: Otomatik, Manuel, Film
 • Piller dahil: Var
 • Dokunmatik ekran: Var
 • Desteklenen açı oranları: 3:2
 • Bluetooth versiyonu: 4.1
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
ILCE7M3KB.CEC / 105925

Sony Alpha A7 III 28-70mm Aynasız Full Frame Fotoğraf Makinesi

64.999 TL
16.249 TL'den başlayan taksitlerle
Peşin Fiyatına Taksit İmkanı

Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Yurtiçi Kargo ve Horoz Lojistik ile verilen siparişler ortalama 3-4 iş gününde, Kolay Gelsin ile verilen siparişler ortalama 2 iş gününde tarafınıza teslim edilir.
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Sony Alpha A7 III Özellikleri

Sony Alpha A7 III 28-70mm Aynasız Full Frame Fotoğraf Makinesi

SONY ALPHA A7 III

 

Her şeyde mükemmel. Her ihtiyacınızda.
 
Çeşitli çekim ihtiyaçlarına hazır, yeni geliştirilmiş arkadan aydınlatmalı full frame CMOS sensör ve başka gelişmiş görüntüleme yenilikleri, yüksek hızlı yanıt, kolay kullanım ve güvenilir dayanıklılık sunan Sony α7 III ile en belirleyici anları yakalayın.
 • Yazılım güncellemesiyle hayvanlar için eye AF kullanımda

  Sony’nin yeni Hayvanlar için Gerçek Zamanlı Eye AF özelliğini destekleyen yazılım yükseltmesi mevcut. Hayvanların gözlerini otomatik olarak algılayıp takip eden bu özellikle, hoş evcil hayvan portreleri ve yaban hayatı fotoğrafları çekin.

İfade özgürlüğünde kontrol kazanın
 
Kompakt bir gövdeye yerleştirilen olağanüstü görüntüleme özelliği ve yüksek hızlı performansa sahip α7 III, bir kere karşınıza çıkacak anları istediğiniz gibi yakalamanız için size güç, hassasiyet ve esneklik sağlar.

 

Sahneleri gerçekçi ayrıntılarla işleme
 
Yeni geliştirilmiş arkadan aydınlatmalı görüntü sensörü ve değiştirilen görüntü işleme sistemi, ancak Full Frame fotoğraf makinesinden bekleyeceğiniz yüksek kaliteli görüntüleme özellikleriyle çeşitli çekim ihtiyaçlarını karşılar.

 

Yeni geliştirilen sensör ve görüntü işlemcisi
 
Arkadan aydınlatmalı yapıya sahip 24,2 megapiksel Exmor R™ CMOS sensörün yeni versiyonu, yeni BIONZ X™ görüntü işleme motoru ve ön uç LSI ile birleştirildi. Bu kombinasyon, iki kat daha yüksek veri okuma hızı ve 1,8 kat daha yüksek veri işleme kapasitesi sunuyor.
Arkadan aydınlatmalı full frame sensör
 
Fotoğraf makinesinin arkadan aydınlatmalı 35 mm Full Frame CMOS görüntü sensörü ışık toplama verimliliğini artırır, devre ölçeğini genişletir ve hızlı veri aktarımına katkı sağlayan bakır tel yardımıyla her görüntüde ince ayrıntıları gösterecek şekilde gürültüyü en aza indirirken çok yüksek hızlarda veri çıkışı yapar.
Yüksek çözünürlüklü görüntülerde gürültü azaltma
 
Standart ISO aralığı ISO 100-51200'e genişletilmiştir (fotoğraflarda ISO 50-204800'e genişletilebilir); Ayrıntı Üretimi ve Alana Özel Gürültü Engelleme teknolojileri ayrıntıları korur, gürültüyü engeller. Orta-yüksek hassasiyet aralıklarında yüksek etkili performansla, gürültü ve görüntü bozulması için endişelenmeden yüksek ISO'da çekim yapın.
Gölgeden aydınlığa incelikli tonlama
 
Düşük hassasiyet ayarlarında yaklaşık 15 duraklı dinamik aralık, yenilenen CMOS sensör ve gölgeden aydınlığa düzgün tonlama sağlayan görüntü işlemcisi sayesinde elde edilir. Bu da size yaratıcı görüntüleme konusunda daha fazla özgürlük sağlar.
Aslına sadık renk üretimi
 
Çektiğiniz nesnelere renklerin gerçek görünümlerine sadık, daha doğal bir renk verilerek renk üretimi performansı oldukça geliştirilmiştir. Sonuçta portrelerde cilt tonları, manzaralarda mavi gökyüzü ve natürmortlarda canlı tonlar oldukça gerçekçi görünür.
5 eksenli sabitleme ile daha titreşimsiz çekimler
 
Son yüksek hassasiyetli sabitleme, çeşitli lenslerle beş tip fotoğraf makinesi titremesini telafi eden ve mükemmel performans sağlayan sistemde 5,0 kademeli deklanşör hız avantajı elde etmek için sabitleme ünitesi ile cayro sensörler ve algoritmalar kullanır.
Zengin tonlamalar için 14 bit RAW çıkış
 
Daha düzgün, daha doğal tonlama için son BIONZ X görüntü işlemcisi ve 16 bit formunda ön uç LSI görüntü işleme sinyalleri. Ayrıca bu işlemci, sessiz veya kesintisiz çekim modunda bile, 14 bit RAW veri çıkışı sağlar.
4D FOCUS - AF performansı gelişiyor
 
AF performansı, α9'daki AF geliştirmeleri kullanılarak ve optimum şekilde uygulanarak iyileştirilmiştir; bu nedenle α7 III, dansçılar, boksörler ve vahşi hayvanlar gibi öngörülemeyecek şekilde hareket eden nesneleri aksiyon halinde yakaladığında kolay kolay bırakmaz.

 

4D FOCUS: Büyüleyici geniş kapsam
 
Bu fotoğraf makinesinde, görüntü alanının yaklaşık %93'ünü kapsayan 693 aşama algılamalı AF noktasının yanı sıra netlemeyi iyileştirmek için yoğun şekilde yerleştirilmiş 425 kontrast algılamalı AF noktası bulunur.
4D FOCUS: Yüksek AF hızı
 
İdeal hız ve takip için netleme düzlemi aşama algılama AF ile yüksek hassasiyetli kontrast algılama AF'yi birleştiren Sony Hızlı Hibrit AF, hızlı hareket eden nesneleri son derece net görüntülerde yakalayabilir. Bu sistem, performansı AF hızının iki katına çıkarır.
4D FOCUS: Sabit izleme
 
α9'dan alınan AF performansı, hızlı aksiyonun kesintisiz çekiminde gelişmiş hassasiyetle AF takibi sağlar. Daha hızlı görüntü sensörü okuması ile, karmaşık nesne hareketleri bile takip edilebilir ve ani hareketler yüksek hassasiyetle öngörülebilir; böylece belirleyici anları yakalayabilirsiniz.
EV-3 parlaklığa kadar güvenilir AF
 
Gelişmiş AF algoritmaları, karanlık sahnelerde daha güvenilir otomatik netleme için EV-3'e varan düşük ışık seviyelerinde yüksek AF hassasiyeti sunar.
Netleme düzlemi aşama algılamalı AF, A mount lens destekler
 
693 noktalı netleme düzlemi aşama algılamalı AF, yalnızca geniş bir alanı kapsayıp anında yanıt vermez, aynı zamanda LA-EA3 montaj adaptörü sayesinde A mount lens ile bile yüksek takip performansının avantajlarını sunar.
Eye AF portre çekiminde devrim yaratıyor
 
α7 III ile, Eye AF artık fotoğraf çekiminde hızlı, etkili göz algılama/takip performansı için AF-C modunda kullanılabilir. Hareketli nesnelerde optimum netlemenin kolayca sürdürülmesi, portre çekiminizi tamamıyla değiştirebilir.

 

Dokunmatik ekranla netleme kontrolü
 
α7 III, vizörü kullanırken sezgisel olarak netleme karesini parmak ucunuzla sürüklemenizi sağlayan Dokunmatik Netleme işlevine ve Dokunmatik Yüzey işlevine sahiptir.

 

Netleme Büyütecinde AF
 
Vizör/monitörde netleme alanı büyütülmüşken fotoğraflar için otomatik netleme kullanın ve otomatik netlemeden sonra görünümü büyütün. Bu özellik, küçük bir alana netleme yapmak ve diğer hassas netlemeli fotoğrafçılık uygulamaları için idealdir.
Her alanda daha çok yönlü AF ayarları
 
Fotoğraflar için AF takip hassasiyeti beş adımda ayarlanabilir. AF alanları/noktaları yatay ve dikey yön arasında geçiş yaparken değiştirilebilir. Netleme noktası ayarları, özel düğmelere atanabilir.
Hızlı kesintisiz çekim anın doruğunu yakalar
 
α7 III, AF/AE takibi ile 10 fps'ye kadar kesintisiz bir seri çekebilir ve canlı önizleme modunda 8 fps'ye kadar seri çekim yapabilir. Fotoğraf makinesi, maksimum çözünürlükte AF/AE takibi ile 10 fps'ye kadar sessiz çekimi de destekler.

 

Güveninizi artıran kesintisiz çekim
 
AF/AE takibi ile 10 fps'ye kadar (ya da canlı önizlemeli çekimde 8 fps) kesintisiz çekimle anında aksiyonu yakalayın. Bir kesintisiz çekimde yaklaşık 177 JPEG (standart) görüntü, 89 sıkıştırılmış RAW görüntü veya 40 sıkıştırmasız RAW görüntü yakalanabilir.
Tam sessizlikte kesintisiz çekim
 
Bu fotoğraf makinesi, AF/AE takibi ile 10 fps'ye kadar sessiz çekim sağlar. Küçücük bir sesin bile ideal çekim fırsatını kaçırmanıza neden olabileceği çeşitli sahnelerde sessizlik çok önemlidir.
Titremeyi engelleyen çekim
 
Yapay ışık titremesi algılanarak deklanşör olası etkiyi en aza indirecek şekilde zamanlanır ve yüksek deklanşör hızlarında çekilen görüntülerin yanı sıra kesintisiz çekimler arasında da renk tutarlılığı sağlanır.
Kesintisiz çekimde daha iyi çalışma
 
Kesintisiz modda çekilen görüntü grupları çabucak incelenebilir, silinebilir veya korunabilir. Menü ekranına erişip ayarları değiştirmenin yanı sıra verilerin yazılması sırasında görüntü oynatma da yapabilirsiniz.
Yüksek çözünürlüklü 4K HDR
 
Fotoğraf makinesinde, 2,4 kat daha yüksek örnekleme ile olağanüstü 4K film kaydı sağlayan yeni özelliğin yanı sıra anında HDR iş akışını destekleyen yeni HLG (Hibrit Log-Gama) görüntü profili özelliği de bulunur.

 

Ödünsüz görüntü çözünürlüğü
 
35 mm full frame modunda gruplama olmadan tam pikselli okuma 4K videolar (QFHD: 3840 x 2160) için gereken veri miktarını yaklaşık 2,4 kat yoğunlaştırarak hare ve çentikleri en aza indirir. Full Frame veya Super 35 mm modu gerektiğinde seçilebilir. Üstelik 4K kayıt, 100 MB/sn'ye varan bit hızlarında XAVC S formatını kullanabilir.
Daha kapsamlı otomatik netleme performansı
 
Netleme düzlemi aşama algılamalı AF ve kontrast algılamalı AF ile Hızlı Hibrit AF hareketli nesnelere kilitlenip düzgünce izler. Fotoğrafa benzer geniş AF alanı artık videolarda da kullanılabilir. Düşük alt sınır AF sürücü hızı, daha vurgulu yavaş netleme efektleri sağlar. Netleme yanıtını belirli sahnelere eşleştirme özgürlüğü geliştirilmiştir.
Anlık HDR iş akışı için HLG (Hibrit Log-Gama)
 
Yeni HLG görüntü profili, anlık HDR iş akışını destekliyor. HLG görüntü modunda kaydedilen videolar, renk derecelendirme olmadan tonlama ve ayrıntıları bozabilecek en az siyah kırma veya aydınlık alan patlaması ile gerçekçi görünüyor.
S-Log3 ile Ağır ve Hızlı Çekimi Destekliyor
 
S-Log3, gölgelerden orta tonlara tonlamayı iyileştiriyor ve dinamik aralığı 14 noktaya kadar genişletiyor. Ayrıca, en fazla 60x hızlı çekim ve 5x ağır çekim için 1 - 120/100 fps arasında bir kare hızı seçebilirsiniz.
Kompakt gövdede güvenilir özellikler ve kullanım
 
α7 III sisteminin kullanımı, çekim sırasında hızlı kontrol, Tru-Finder ile şaşırtıcı netlikte görüntüler, çok yönlü bağlanabilirlik, çeşitli güç kaynaklarından uzatılmış çekim süresi ve nemli ve tozlu koşullara yüksek dayanıklılık ile iyileştirildi.

 

Daha profesyonel sürelerde çekim için daha uzun pil ömrü
 
α7 III, tek tam şarj ile yaklaşık 710 fotoğraf çekmenizi sağlayan ve NP-FW50 pilin yaklaşık 2,2 katı kapasiteye sahip olan NP-FZ100 pil kullanabilir. BC-QZ1 isteğe bağlı pil şarj cihazı, USB ile şarjdan daha hızlı şarj etme imkanı sunar.
Çift ortam yuvası, UHS-II desteği
 
Biri hızlı veri yazma için UHS-II uyumlu olmak üzere, iki ortam yuvasına sahip α7 III, eş zamanlı veya röle kayıt yapabilir, RAW/JPEG verilerini ve fotoğrafları/videoları ayırabilir ve kartlar arasında verileri kopyalayabilir.
Menüm: sık kullanılanlara daha hızlı erişim
 
Anında çağırmak için sık kullandığınız 30 adede kadar öğeyi yeni Menüm işlevine kaydedin. Kendi rahatlığınız için optimum menüyü oluşturup özelleştirebilirsiniz.
Değerlendirme işlevi
 
Değerlendirme işlevi ile, özel bir düğmeye atanmışsa işlevi oynatma ekranında kullanarak kayıtlı fotoğrafları istediğiniz yerde 1-5 yıldız arasında değerlendirebilirsiniz.
Sorunsuz iş akışı için yüksek bağlanabilirlik
 
USB 3.1 1. Nesil uyumlu USB Type-C™ bağlantı noktası, PC'ye bağlı çekim kullanarak üretilen büyük görüntü dosyalarında yüksek hızlı PC Uzaktan veri aktarımını düzgün ve zahmetsiz hale getirir.
Imaging Edge™ Remote, Viewer ve Edit
 
Fotoğrafçılığınızı Imaging Edge masaüstü uygulamalarıyla geliştirin. "Remote" ile PC’den çekimi kontrol edip canlı izleyin, "Viewer" ile büyük görüntü arşivlerindeki fotoğrafları hızla önizleyin, derecelendirin, seçin; "Edit" ile RAW verileri yüksek kaliteli fotoğraflara dönüştürün. Sony RAW dosyalarından en iyisini alın ve prodüksiyonları daha verimli yönetin.
Capture One for Sony
 
Ödüllü ücretsiz düzenleme yazılımı Capture One Express (for Sony), RAW geliştirme, kolay yönetme ve güçlü düzenleme araçları sunar. Daha da fazla düzenleme aracı ve cihaza bağlı çekim özelliği için Capture One Pro (for Sony) de satın alınabilir.

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Resim kalitesi

Sensör tipi

CMOS

Desteklenen açı oranları

3:2

Toplam megapiksel

25,3 MP

Sensör formatı

Bütün çerçeve

Resim sabitleyici

Var

Megapiksel

24,2 MP

Fotoğraf makinesi türü

MILC

Kamera

Fotoğraf çekme modu

Otomatik, Manuel, Film

Zamanlayıcı

2,5,10 s

Fotoğraf efektleri

Siyah&Beyaz, Nötr, Sepia (fotoğraf baskı kağıdı), Canlı

GPS

Yok

Resim kalite ayarlama

Kontrast, Doyma, Keskinlik

Histogram

Var

Beyaz dengesi

Otomatik, Bulutlu, Gelenek çeşitleri, Günışığı, Flaş, Florasan, Parlak, Gölge, Su altı

Canlı izleme

Var

Sahne modları

Yakın çekim (makro), Gece, Gece portresi, Portre, Spor, günbatımı, Peyzaj

Diyopter ayarlama (D-D)

-4 - 3

Paket içeriği

Piller dahil

Var

Pakete dahil kablolar

USB

AC sarma adaptör

Var

Ekran

Dokunmatik ekran

Var

Ekran özellikleri

TFT

Ekran boyutu

2.95 inch

Dışa döner ekran

Yok

Ağ Bağlantıları

Bluetooth versiyonu

4.1

Wi-Fi

Var

Bluetooth

Var

Yakın Alan İletişimi

Var

Vizör

Vizör

Elektronik

Büyültme gücü

0,78x

Vizör ekran boyutu

0.5"

Ağırlık & boyutlar

Yükseklik

73,7 mm

Ağırlık (pil dahil)

650 gr

Genişlik

126,9 mm

Derinlik

95,6 mm

Bağlantı

HDMI konnektör tipi

Mikro

HDMI

Var

USB versiyonu

3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)

Kulaklık çıktı sayısı

1

Kulaklık bağlantısı

3,5 mm

USB bağlantı noktası

Var

Mikrofon giriş fişi

Var

USB konnektörü

USB C Tipi

Batarya

Desteklenen pil sayısı

1

Pil ömrü (CIPA standart)

610 vuruşlar

Pil seviyesi göstergesi

Var

Lens sistemi

Lens monte arayüzü

Sony E

Odaklama mesafesi

28 - 70 mm

Flaş

Flaş maruz kalma telafisi

Var

Ayak montaj noktası

Var

Flaş öncesi

Var

Dış flaş bağlantısı

Var

Flaş senk-hızı

1/250 s

Flaş modları

Otomatik, Doldurma, Kapalı flaş, Flaş açık, Yüksek hızlı senkronizasyon, Kırmızı göz azaltma, Yavaş senkronizasyon

Video

HD türü

4K Ultra HD

Video çözünürlüğü

1920 x 1080,3840 x 2160

Video kayıt süresi

125 dakika

Video kaydı

Var

Ses

Gömme hoparlörler

Var

Dahili mikrofon

Var

Ses azaltma

Var

Odaklama

Oto fokus modları

Sürekli Oto Fokus, Kontrast Tespiti Otomatik Odaklama, Tek Çekim Odak

Odak ayarı

Otomatik/Manuel

Oto Fokus noktaları

693

Diğer özellikler

Güç kaynağı türü

Pil

Kepenk

Kamera kapağı türü

Elektronik

Hafıza

Bellek yuvası sayısı

2

Çevresel koşullar

Çalışma ısısı aralığı

0 - 40 °C

Işıklama

Işık pozlama denetimi

Program AE

Işıklama tipi

Aralık önceliği AE, Otomatik, Manuel, Kapak önceliği AE

Işık ölçme

Merkezi ağırlık, Değerlendirme (Çoklu doku), Vurgulama ağırlıklı, Spot

ISO duyarlılığı (minimum)

50

Işık pozlaması düzeltme

± 5EV (1/2EV; 1/3EV step)

Tasarım

Ürün rengi

Siyah

Teknik detaylar

Kendinden zamanlama

Var

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Garanti Bankası ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir.

 • Bonus Flexi,Bonus Genç ve ticari kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Maximum Kart'ınızla tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 500 TL indirim kazanın! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 64.999 TL 64.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 64.999 TL 64.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 32.499,50 TL 64.999,00 TL
3 21.666,33 TL 64.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 32.499,50 TL 64.999,00 TL
3 21.666,33 TL 64.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 32.499,50 TL 64.999,00 TL
3 21.666,33 TL 64.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 1 21.666,33 TL 64.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 21.666,33 TL 64.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 16.249,75 TL 64.999,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
Sony Alpha A7 III 28-70mm Aynasız Full Frame Fotoğraf Makinesi

Bu ürün fiyatı düşünce size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı