En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

SINBO Pratik Süpürgeler

SINBO PRATİK SÜPÜRGE fiyatları, şarjlı süpürge modelleri uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın almak için tıklayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (3)
ARZUM (1)
FAKIR (7)
FANTOM (1)
PHILIPS (1)
ROWENTA (6)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
SINBO Küçük Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Pratik Süpürgeler modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

  ÖZEL ÜRÜN
    

   Pratik Süpürgeler

   Pratik süpürgeler evinizde kırıntı dökülmesi ve tozlanmalarda kullanabileceğiniz küçük boyutlu süpürgelerdir. Pratik süpürgelerin genel olarak üç modeli bulunmaktadır. Bunlar; şarjlı süpürgeler, dikey süpürgeler ve el süpürgeleridir. Şarjlı el süpürgeleri, araç temizliği için de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Şarjlı süpürgeler sizi kablo kalabalığından kurtarır. Küçük olması sebebiyle kolay saklanır. Dar alanları kolaylıkla temizlemenize yardımcı olur ve kablo uzunluğunun yetmemesi gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

   Pratik süpürge satın alırken, kullanıcıyı yormayan ve temizlenilen yerde ince tozlar bırakmayan bir ürün seçmeniz yararınıza olacaktır. Güç (W) seviyesinin yüksek olması yüksek performans alacağınız anlamına gelmemektedir. Güç seviyesi kullanılan elektrik ile ilgilidir. Toz alımı konusunda iyi performans almak istiyorsanız emiş gücü yüksek bir pratik süpürge seçmelisiniz.

   İyi bir pratik süpürgenin aldığı havayı dışarı atarken etrafa toz ve kötü koku yaymaması gerekir. Aynı zamanda gürültü seviyesinin (db) düşük olması kendinizin ve etrafınızdakilerin rahatsız olmasını engelleyecektir. Pratik süpürgelerin hazne kapasitesi bulunmaktadır. Hazne kapasitesi, pratik süpürgenin içerisinde bulundurabileceği toz ve pislikleri depoladığı alandır. Pratik süpürgelerde kademe güç ayarları bulunabilmektedir. Kademe güç ayarı, emme seviyesini kullanıcının ayarlamasına imkân sağlar.

   Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markaları sizlerle buluşturur. Arnica, Arzum,Fakir, Electrolux, Delonghi ve birçok marka pratik süpürge, uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.