100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

SINBO Meyve Sıkacağı

SINBO $opf$ $mrk$ Meyve sıkacağı fiyatları ve modelleri en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da! En meyve sıkacakları ve taksit seçenekleri için tıklayınız!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARZUM (1)
FAKIR (2)
KORKMAZ (1)
PHILIPS (1)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
  SINBO Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Meyve Sıkacağı modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

   ARADIĞINIZ KRİTERLERE
   UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

   ALIŞVERİŞE BAŞLA

   ÖZEL ÜRÜN

    Meyve Sıkacağı

    Meyve sıkacakları; muz, elma, ayva, havuç, portakal gibi katı meyveleri posasından ayırarak suyunu çıkaran küçük ev aletleridir. Meyve sıkıcılar ile sağlıklı ve saf meyve sıkabilirsiniz. Meyve sıkıcılar elektrikli ve pres olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Elektrikli meyve sıkıcı satın alırken ilk olarak makinenin gücüne bakmanız gerekir. Güçlü bir motora sahip meyve sıkıcı ile katı meyveleri rahatlıkla sıkabilirsiniz.

    Pres meyve sıkıcılar fiyatının uygunluğundan dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda sağlam olması uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar. Birçok restoran, büfe, cafe gibi yerlerde sağlam olmasından dolayı pres meyve sıkıcı kullanılmaktadır. Elektrikli meyve sıkıcıların birçok özelliği bulunmaktadır. Hız ayarı bulunan meyve sıkıcılar meyvenin suyunu istediğiniz derecede sıkmanıza olanak sağlar. Geniş meyve koyma borusuna sahip bir meyve sıkıcı ile meyveyi dilimlemeden sıkabilirsiniz. Cihazın kaymasını engelleyen bantlar ve güvenli bir çalıştırma düğmesi bulunması kolaylık sağlar.

    Uzun bir kabloya sahip meyve sıkıcıyı mutfağınızda daha rahat konumlandırabilirsiniz. Pürüzsüz süzgece sahip olması daha rahat temizlemenizi sağlar. Az ses ve titreşime sahip motorlar meyve sıkma deneyiminizi daha sessiz hale getirir. Motor güçleri; 25 watt700 watt1000 watt gibi değişiklikler gösterir.

    Meyve sularınızı meyve suyu sürahilerine koyarak tüketebilirsiniz. Sürahi kapasitesi ne kadar geniş olursa o kadar çok meyve ve sebze suyu yapabilirsiniz. Meyve sıkacağınızın damlatma yapmaması ve güvenlik açısından kayma yapmayan ayaklara sahip olması oldukça önemlidir. Havuç, ayva, avokado gibi sert meyve ve sebzelerin sularını posalarından ayırabilmek için maksimum gücünün yüksek olmalıdır. Meyve ve sebzeleri kademelerini artırarak sıkmanız gerekmektedir. Meyve sıkacağı tercihinde fonksiyon seviyesine de dikkat edilmelidir. Posa kabı meyvelerinizin posasının biriktirildiği alandır. Sıkma işleminiz bittikten sonra temizlemeniz gerekmektedir. Meyve sıkacağı kullanımında temizlik önemli bir faktördür. Sıkma işleminiz bittikten sonra bakteri üremesinin önlenebilmesi açısından tüm parçaları ayırarak bulaşık makinenizde veya elinizde yıkayabilirsiniz. Eğer meyve suyunuzda köpük sevmiyorsanız köpük ayırıcısı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Meyvelerinizin boyutuna göre tasarlanan itme aparatları da bulunmaktadır. Meyvelerinizi bölerek kullanmak istemiyorsanız beslenme ağzı geniş meyve sıkacağı modellerine de göz atabilirsiniz. Sabah kahvaltılarında, ara öğünlerinizde, detoks yapmak istediğiniz zamanlarda çeşitli tariflerle farklı meyveleri birleştirerek leziz meyve suları yapmak oldukça keyif alacağınız bir aktivite olacaktır. Sert meyve ve sebzelerin suyunu çıkartmak istiyorsanız gücü yüksek bir katı meyve sıkacağı tercih etmelisiniz. Düşük watt gücünde olan makineler sert meyvelerinizi parçalamakta zorlanabilir. Özellikle çocuklar, bebekler ve kalabalık aileler için gücü yüksek, meyveleri posa haline getirecek katı meyve sıkacakları daha uygundur. Narenciye sıkacağı olarak adlandırılan meyve sıkacakları ile limonata ve portakal suları hazırlayabilirsiniz. Sağlıklı ve zinde bir yaşam için bütün vitaminleri alabilmenizi sağlar. Meyve sularının içine çekirdeklerinin kaçmasını engeller. Narenciye sıkacaklarının da kullanımı ve temizliği oldukça pratiktir.

     

    Mutfak tezgâhınızda yer kaplamayan ergonomik kullanımlı rengârenk Arnica, Braun, Fakir, King, Korkmaz, Philips, Sinbo ve birçok marka meyve sıkıcıları uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle www.vatanbilgisayar.com  adresimizin ‘’Ev Aletleri ve Kişisel Bakım’’ kategorisinden inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi alabilmek ve ürünleri yakından inceleyebilmek için en yakın Vatan Bilgisayar mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.