• Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • Ekran Kartı Chipset Marka: AMD®
 • Çekirdek Hızı: 1121 MHz
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
11256-02-20G / 83117

Sapphire RX470 GDDR5 8GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Dün vatana gidip getirtmelerini istedim ödemeyi yaptım bekliyorum. Açıkçası RX480in 4GB modelinin gelme ihtimali düşük olduğu için çok da düşünmedim gta5 gibi eski bi oyunun bile 3.5GB VRAM kullandığını düşünürsek 8GB mantıklı olacaktır. Testlerden gördüğüm kadarıyla MSAA kapalı yansına nsaası açık şekilde GTA5de diğer ayarlar fulldeyken 60FPSye yakın bi performans gösteriyor alacaklara şimdiden hayırlı olsun %60 verimli 500W PSU yetecektir. Freesync monitörümle de güzel bi ikili olacaklar :) Bu arada GTX970e denk bazen geçen bi kart nvidia tarafında yeni nesilde şu anlık bu karta cevap yok en ucuz 1060 1250 1300 lira.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Sapphire RX470 GDDR5 8GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

SAPPHİRE RX470 GDDR5 8GB 256BİT AMD RADEON DX12 EKRAN KARTI ÖZELLİKLERİ

SAPPHIRE 11256-02-20G EKRAN KARTI 

HD KALİTESİNDE OYUN DENEYİMİ SUNUYOR!

 

Fan Kontrolü


SAPPHIRE, NITRO + modelleri ile, kullanıcıların soğutucunun durumunu SAPPHIRE TriXX 3.0 yazılımı ile kontrol etmesine ve sorun olması durumunda müşteri desteğine başvurmasına olanak tanıyan yeni Fan Kontrolü ile çıtayı yükseltti.

NITRO Hızlı Bağlantı Bir fan sorunu varsa, tüm kartı geri göndermek zorunda değilsiniz - SAPPHIRE veya kanal ortaklarımız size doğrudan bir yedek fan gönderecek! Tüm SAPPHIRE NITRO + Radeon RX480 ve RX470 fanları Hızlı Bağlantı sistemimizi kullanmaktadır. Bu, ekran kartınızın fanını bulunduğu yerde tek bir vidayı çıkararak kolayca temizlemenizi ve değiştirmenizi sağlar.

 

NITRO Glow

Ekran kartı diğer bileşenlerden çok daha fazlasıdır; oyun sisteminizin çarpan kalbidir. Fiyatı kadar iyi görünmelidir. RGB LED'leri ile zenginleştirilen zevkli şık tasarımı ile her kart pratik olarak sanatın bir parçasıdır. Kendi özel tasarımınız için LED'in renklerini bile değiştirebilirsiniz. Bu özellik, SAPPHIRE'in Ödüllü Hız Aşırtma Yardımcı Programının (TriXX 3.0) en yeni sürümünü kullanarak yazılım aracılığıyla kontrol edilebilir ya da SAPPHIRE NITRO Oyun Serisi kartınızın arkasındaki kırmızı düğmeye basarak donanım aracılığıyla kontrol edilebilir. Kullanıcılar, Fan Hızı Modu, PCB Sıcaklık Modu veya renkli gökkuşağı modu da dâhil olmak üzere beş farklı moddan birini seçebilir. İsterseniz, LED'ler de kapatılabilir.

 

NITRO CoolTech

SAPPHIRE NITRO Oyun Serisi kartlarının Akıllı Fan Kontrol III'ü ile performansı fan sesine karşı akıllıca dengelemek için fan tam 56 derecede çalışmaya başlar.

 

NITRO Free Flow


Geleneksel eksenel fan tasarım sistemine baktık ve sıcak havayı fan girişine geri döndürme biçiminin zaman içinde daha yüksek bir sıcaklık ile sonuçlandığını bulduk. NITRO Free Flow (NFF) ile tüm soğutucunun ve kartın hava akışını yeniden tasarladık, böylece sıcak hava sistem fanı ile dışarı atılarak ısı hızlıca dağılır.

NITRO Boost


Yeni NITRO Boost anahtarı, kartın oyun performansını ortaya çıkarmak için saat hızını ve güç sınırını artırarak daha yüksek performans elde etmenizi sağlar.

Hız aşırtma ya da maksimum performans mı arıyorsunuz? SAPPHRE NITRO kartları, Nitro Boost'u takmak ve etkinleştirmek için 8 pinli bir güç konektörü ile birlikte gelir.

Dual-X Soğutma


SAPPHIRE'in beğeni toplayan Çift X Soğutma sistemi, iki adet büyük ama sessiz fan ve en yeni radyatör tasarımı ile güçlendirilmiştir. Yeni 95mm bıçak şeklimiz, standart soğutma tasarımlarına kıyasla daha fazla hava akışı ve daha düşük gürültüye sahip üstün soğutucu kaplaması anlamına gelir.

Bu özelliğe sahip çift bilyalı fanlar, testlerimizde diğer fanlara göre %85 daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Black Diamond Chokes 4


Black Diamond Chokes normal soğutucudan %10 daha fazla soğutma ve %25 daha fazla güç sağlar, bu da Mark 4 Choke bobin sıcaklıklarını Mark 3s üzerinden %15 oranında azaltır.

Bu özel mekanizmalar, yerleşik soğutucularını kullanarak oyun istikrarını sağlayacak ve sarmal problemlerini en aza indirecektir.

VR Dostu


SAPPHIRE NITRO Oyun Serisi kartları, özellikle VR ile çalışacak şekilde tasarlanmış Çift HDMI bağlantı noktasına sahiptir. İki HDMI bağlantı noktasına sahip olarak, hem HD monitör hem de en yeni VR kulaklıkla aynı anda çalışıyor olabilirsiniz.

Bağlantı noktaları HDMI 2.0b, en son güncelleme, 18Gbps bant genişliği, 32 ses kanalı ve 2160P gibi 4K 50/60 çözünürlükleri destekleyebiliyor; ayrıca eski HDMI özellikleri ile tamamen geriye dönük olarak uyumludur.

Çift Bilyalı Rulman


Fan milleri üzerindeki çift rulmanlar düzgün çalışma ve uzun ömür sağlar ve toz tutmak için tasarlanmıştır. Sessiz soğutma çözümü, iki rulmanlı fan, yüksek verimli bıçak tasarımı sunar.

DirectX® 12 DirectX® 12, Microsoft®'un yeni, "konsol benzeri" bir grafik API'sı olup, oyun geliştiricilerine PC donanımının daha doğrudan ve açık şekilde kontrol edilmesini sağlıyor. Bu doğrudan veya "açık" kontrol, daha yüksek donanım çıkışı ve nihayetinde kullanıcılar için daha fazla performans sunmak için AMD Radeon ™ GPU'ların donanım kaynaklarını daha iyi ortaya koyuyor. Basitçe söylemek gerekirse; daha akıllı yazılımlarla çok daha verimli bir donanım! Bir oyun geliştiricisinin takdirine bağlı olarak, bu üstün verimlilik daha yüksek çerçeve hızında, daha düşük gecikme süresinde (VR), daha düşük güç tüketiminde, daha iyi görüntü kalitesinde veya dörtlünün hesaplanan dengelerinde harcanabilir. Herhangi bir senaryoda, oyuncular, en sevdikleri DirectX® 12 oyununu çalıştırmak için AMD donanımını seçmekten büyük fayda sağlamaya devam ediyor.

 

AMD Freesync Teknolojisi


Teklemek yok. Kopmak yok. Sadece oyun oynamak var.

AMD FreeSync ™ teknolojisi, uyumlu grafik kartının ve monitörün, kusursuz görüntü kalitesi için kare hızlarını dinamik olarak değiştirmesine olanak tanır.


Endüstri Standardı Display Portu


Freesync, endüstri standardı display portunu kullanır. Adaptive-Sync Ekran yırtılmasını, olağan gecikme ve bekleme olmadan yok eder.


Uyumlu monitörün yenileme hızını, ne kadar değişirse değişsin içeriğinizin kare hızıyla senkronize eder.


Monitör ortakları AMD'nin sürücüleriyle şimdi geçerliliğini onaylıyor.

AMD XConnect™ Teknolojisi

 

AMD XConnect teknolojisi ile takın ve oyuna başlayın.

 

Harici bir Radeon ™ grafik kartı bağlamak ve kullanmak her zamankinden daha kolay. AMD XConnect ™ teknolojisi ile Radeon ™ Graphics ile yapılandırılmış harici GPU muhafazaları, tıpkı harici GPU'lar için bir USB flash sürücü gibi herhangi bir zamanda, uyumlu bir ultra ince dizüstü bilgisayara veya 2-1 Thunderbolt ™ 3'e bağlanabilir ve bağlantısını kesebilir!

AMD Eyefinity Teknolojisi

 

Oyun, verimlilik ve eğlence için çoklu gösterim teknolojisi

 

Sizi, geleneksel PC ekranlarının sınırlarının ötesine götürüyoruz. AMD Eyefinity teknolojisi, ekran alanınızı çarparak geleneksel masaüstü bilgisayar kullanımının sınırlarını genişletir. Birden fazla monitörle oyunlar daha yoğun hale gelir, iş istasyonları daha kullanışlı hale gelir ve daha üretken hale gelirsiniz (bir çalışmaya göre ortalama% 42 daha verimli).

 

PC oyunlarını bir sonraki gerçeklik seviyesine götürün ve daldırın. Çoğu modern oyun üç ekranda harika görünüyor ve yalnızca AMD Radeon ™ grafikleri göz kamaştırıcı bir oyun deneyimi için beş ekran arasında oynama olanağı sunuyor. Altı ekrana kadar diğer kombinasyonlar ve yapılandırmalar çok iş görür. Hayalinizdeki ekranı oluşturun.

AMD Crossfire™

 

Birden çok GPU'nun gücünden yararlanın

 

AMD CrossFire ™ teknolojisi nihai çoklu GPU performans oyun platformudur. Oyun hakimiyetini çözen AMD CrossFire ™, oyun performansını önemli ölçüde artırmak için paralel çalışan iki veya daha fazla ayrı grafik kartının gücünden yararlanır. AMD CrossFire ™ teknolojisi için hazır grafik kartları neredeyse her bütçeye uyar. AMD CrossFire ™ teknolojisi, iki, üç veya dört GPU'yu bir araya getiren esneklik sayesinde, aşırı performans isteyen kullanıcılar için mükemmel bir çözümdür.

AMD LiquidVR’yi Tanıyalım LiquidVR ™, sanal dünyadaki durum, nesne veya karakterlerin "gerçek" olduğu yerlerde sürükleyici bir farkındalık durumunu yaratan ve koruyarak VR'yi mümkün olduğunca rahat ve gerçekçi hale getirmeye adanmış bir AMD girişimidir. Ekosistemdeki kilit teknoloji ortaklarıyla yakın işbirliği içinde olan LiquidVR ™, hareket-foton gecikmesini 10 milisaniyenin altına düşürmek gibi varlığın elde edilmesiyle ilgili sık karşılaşılan sorunları ve tuzakları gidermek için AMD'nin GPU yazılımını ve donanım alt sistemlerini kullanmaktadır. Bu, başınızı sanal bir dünyaya döndürdüğünüzde ortaya çıkabilecek ve yeni bir bakış açısının gösterilmesi için birkaç milisaniyelik bir süre çok uzun süren hareket rahatsızlığı gibi ortak rahatsızlıkların çözümünde çok önemli bir adımdır.

 

Sanal Süper Çözünürlük


Sanal Süper Çözünürlük (VSR), özünde SSAA desteğine sahip olmayan oyunlarda Super-Sampling Anti-Aliasing (SSAA) benzetimi yapmak için oyun ve motor agnostik olan bir AMD özelliğidir. VSR, daha oyun grafik ayarlama kontrolü için diğer yerli oyun içi anti-aliasing ile birlikte de kullanılabilir. VSR, oyunların daha yüksek çözünürlüklerde (4K'ya kadar) render yapmasına ve daha sonra daha düşük yerli ekran çözünürlüğüne göre yeniden ölçeklendirmesine olanak tanır. Bunu kullanarak, en sevdiğiniz oyunları oynarken 1080p ekranda bile 4K'ye kadar rakip kaliteyi elde edebilirsiniz.

HDR Hazır


Yüksek Dinamik Aralık (HDR), TV'lerinin veya monitörlerinin görüntü kalitesiyle ciddi ilgilenen oyuncular ve üst düzey kullanıcılar için son teknolojidir. İnsan görüşünün keskinliğinden sonra modellenen HDR, uyumlu ekranlarla gösterilebilen renk aralığı ve kontrast oranlarını büyük ölçüde genişletiyor. Bir HDR ekranında oynatılan HDR'ye hazır oyunlar ve filmler, en çarpıcı SDR içeriğine kıyasla gelişmiş kontrast ve sofistike nüans ile çarpıcı, renkli ve canlı gözüküyor.

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Ekran Kartı Özellikleri

Ekran Kartı Chipset Marka

AMD®

  İzle

Çekirdek Hızı

1121 MHz

VGA Slot

PCI Express 3.0

  İzle

Bu ürünle toplam 7 yorum yapıldı.

(7) Bu Ürün 3 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.428,00 TL 16.284 TL
4 4.071,00 TL 16.284 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 4.071,00 TL 16.284 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.428,00 TL 16.284 TL
4 4.071,00 TL 16.284 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 8.142,00 TL 16.284 TL
3 5.428,00 TL 16.284 TL
4 4.071,00 TL 16.284 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 4.071,00 TL 16.284 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 4.071,00 TL 16.284 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 16.284 TL 16.284 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 16.284 TL 16.284 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.428,00 TL 16.284 TL
4 4.071,00 TL 16.284 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
Sapphire RX470 GDDR5 8GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı