En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

SAMSUNG İşletim Sistemleri

SAMSUNG Microsoft işletim sistemleri ve windows yazılımları, 32 bit 64 bit windows 10 ve daha fazla işletim sistemi taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
SAMSUNG Yazılım İşletim Sistemleri modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

  ÖZEL ÜRÜN
    

   İşletim Sistemleri

   Bilgisayarlardaki programların belirli bir uyum içerisinde çalışmasını, verilen komutların algılanıp programlara işlenmesini, kısacası kullanıcının verdiği talimatları bilgisayarın anlayacağı dile çeviren sistemdir.

   İşletim sistemi kurulu olmadan bilgisayarınız yalnızca kasa, anakart, işlemci, ram, ekran kartı, harddisk ve diğer parçalardan oluşan bir donanım topluluğu olacaktır. Bilgisayarınızı kullanılabilir hale getiren şey işletim sistemidir. İşletim sistemleri; Bilgisayarlar, beyaz eşyalar, cep telefonları, oyun konsolları ve daha birçok cihazda bulunurlar ancak bu kategori bilgisayarlar için yapılan işletim sistemlerini ele almaktadır.

   Günümüzde kullanım alanı en yaygın işletim sistemi Microsoft ürünü olan Windows’tur. Microsoft, ilk işletim sistemi olan Windows 1.0’ı 1985’te piyasaya sürmüştür. Windows’un şu andaki en güncel sürümü ise 2015’te piyasaya sürülen Windows 10’dur. Lisanslı Windows ürünlerine mağazalarımızdan ve web sitemizden ulaşabilirsiniz.