SAMSUNG 65 inch Televizyon

SAMSUNG Televizyon modelleri, markaları, LED TV, QLED, OLED, FHD ve UHD ekran TV'ler ve daha fazlası taksit fırsatlarıyla Vatan Bilgisayar'da!

SAMSUNG Tüketici Elektroniği kategorisinde Televizyon modellerinde 2 adet ürün bulundu.

Samsung TV

Samsung, Güney Kore’de 1938 yılında kurulan bir şirkettir. Dünya çapında tanınan ve en çok tercih edilen markalar arasındadır. En çok elektronik alanlarda faaliyet göstermektedir. Amerika ve Avrupa da birçok üründe tasarım, teknoloji ve patent ödülleri almaktadır. Dünya sektöründe cep telefonu, televizyon, tablet ve birçok ürünün üretimi ve satışında ilk sıralarda yer almaktadır. En önemli haberleşme teknolojilerinden biri olan televizyonlar, yayınlanan sesleri ve görüntüleri alıcıya iletirler. Samsung TV’ler net görüntüsü, akıcılığı, çözünürlüğü, canlı sesleri ve zarif görünümüyle evinizde sinema keyfi yapmanızı sağlayan ürünler piyasaya sürmektedir.

Samsung, küresel anlamda bilişim teknolojilerinin gelişmesinde öncülük eden bir markadır. Televizyon satın alırken, ürünü hangi amaçla kullanacağınız önemlidir. Eğer yüksek çözünürlükte ve kaliteli bir görüntü almak istiyorsanız günümüzde en yüksek çözünürlüğü ile 4K olarak bilinen ULTRA HD modelleri tercih etmenizde fayda var. 4K kalitesinde televizyon izlemek için 4K yayın olması gerekir. 4K yayın olmaz ise televizyonunuzdaki 4K özelliğinden faydalanamazsınız.

Televizyon satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden birisi ekran boyutudur. Televizyon, kullanılmak istenen ortam ile uyum sağlamalıdır. Kullanmak istediğiniz odaya göre küçük bir ekran seçimi yapmanız, görüntü kalitesinden yeterince faydalanamamanıza ve göz rahatsızlığı hissetmenize neden olabilir. Samsung TV’lerde ekran boyları; 32 inç, 40 inç, 43 inç50 inç, 55 inç, 58 inç65 inç, 75 inç, 82 inç ve 85 inç olarak değişiklik gösterebilmektedir. En çok tercih edilen ekran boyları 48 inch ve 55 inch’dir.

Günümüzde akıllı saatler, akıllı telefonlar, akıllı arabalar, akıllı çamaşır makineleri ve akıllı televizyonlar üretilmektedir. Akıllı televizyonlar ile internet erişimi, uygulama veya oyunlardan faydalanabilirsiniz. Bunun için Smart özelliği olan bir televizyon seçmeniz gerekmektedir. Samsung, televizyonlara entegre ettiği Tizen’i işletim sistemini olarak kullanmaktadır. İşletim sistemi televizyonun arayüzünü ifade etmektedir. Tizen, işletim sistemi sayesinde televizyonunuzda hızlı işlem yapabilir, oyun ve uygulamaları kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca monitör tipi olarak Curved özelliği, ekranı kavisli olan ürünleri ifade etmektedir. Curved, günümüzdeki modern evlerde hoş bir görüntü sergilemektedir.

Televizyonlarda 3D özelliği, üç boyutlu televizyonun kısaltması olarak bilinir ve gözlükle izlenir. Bu özellik ile hareketli görüntüler elde edilmektedir. Örneğin; bir aksiyon filminin patlama sahnesindeki alevler, sanki yanımızda oluyormuş gibi bir his uyandırır. Buda görüntüye gerçeklik katmaktadır.

Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markaları sizlerle buluşturur. Yüksek çözünürlükteki Samsung TV’ler; Samsung 3D TV, Samsung LED TV, Samsung ULTRA HD LED TV ve Samsung Qled TV modelleriyle uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı