• Dahili Hafıza: 256 GB
 • Ekran Boyutu: 6.8 inch
 • Mobil Ram Boyutu (GB): 12 GB
 • Pil Gücü: 5000 mAh
 • Yüz Tanıma: Var
 • Kamera Çözünürlük: 108 MP+10 MP+12 MP+10 MP
 • Kamera Çözünürlük Aralığı: 15 MP+
 • Kablosuz Şarj: Var
SM-S908EZGGTUR / 132718

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 Gb Akıllı Telefon Yeşil

37.999 TL

Kurumsal Fiyat Teklifi

Kurumsal fiyat teklif talebiniz alınmıştır.
Sizi 0850 222 56 56 numaralı hattımızdan arayacağız.
Dahili Hafıza
Bu ürün tükendi. Yukarıdaki diğer seçenekleri satın alabilirsiniz.

?
Eski Telefonu'nu yenisi ile değiştirmek ister misin ?
Faydalan
Dahili Hafıza:
Ekran Boyutu:
Pil Gücü:

Aldığım S22 ultra young oynarken , görüntulu konuşurken ve resim çizerken çok fazla ısınıyor

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB Akıllı Telefon Yeşil Özellikleri

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 Gb Akıllı Telefon Yeşil
 

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA

 

Bu efsaneyi deneyimlemeye hazır mısınız
 
Şimdiye kadarki en hızlı çipimiz
 
Gece fotoğrafçılığı kamerası
 
Gün boyu dayanan pillerin çok ötesinde
 
Entegre S PenEntegre S Pen

TASARIM

Not alma özellikleriyle takdir toplayan yeni bir görünüm
 
Not almanın gücünü yaşayacağınız Galaxy S22 Ultra ile tanışın. İnce ve cesur parlak çerçevesi, şık bir simetri sağlamak için bu haddelenmiş şekli sarar. Doğrusal kamerası, yerinde süzülüyormuş gibi görünen aynalı lens halkalarıyla vurgulanır.

S PEN

Dahili S Pen ile ilk Galaxy S
 
S Pen ilk kez S Serisi modellerle sunuluyor. Yazmak, karalamak veya telefonunuzu kontrol etmek için telefonun altında çıkarın. Samsung Notes’daki geliştirilmiş gecikme hızı, her bir kalem darbesinin mürekkeple kağıda yazıyormuş gibi bir his vermesini sağlar ve alelacele yazılmış bu fikirlerinizi okunaklı metinlere dönüştürebilirsiniz.
 

RENKLER

Renginizle iz bırakın
 
Şarap rengi veya Yeşil ile trendleri siz belirleyin ve cesur tonları benimseyin. Veya Puslu Beyaz veya belki de Puslu Siyah’ın ince tarzı ile öne çıkın. Bu sofistike ve zamanın ötesinde renkler şık tasarımları bir adım öteye taşıyor.
 

PERFORMANS

Akıllı telefon teknolojisinde destansı bir sıçrama
 

4NM İŞLEMCİ

Galaxy’nin şimdiye kadarki en hızlı çipi
 
Telefonunuzun hemen hemen tüm özelliklerine üst düzeyde güç katan 4nm çip ile efsanevi gece çekimleri, gündüzden geceye inanılmaz netlikte fotoğraflar ve optimum seviyede sizi zafere götüren bir mobil oyun deneyimi yaşamak mümkün.

 

EKRAN

En parlak günler için şimdiye kadarki en parlak ekranımız
 
Görüş Destek özelliğine sahip Dynamic AMOLED 2X ekran, 1750 nit zirve değeriyle ekran parlamasının bir numaralı düşmanıdır. 120Hz adaptif yenileme hızı, optimize edilmiş bir izleme için ekrandaki görüntüyü ayarlayarak akıcı bir şekilde kaydırmaya devam etmenizi sağlar.

 

PİL

Tüm gün dayanan ve gecenize güç katan bir pil
 
Geliştirilmiş yapay zeka ile telefon kullanma alışkanlıklarınıza adapte olan 5000mAh (normal) güç, bir günü devirdikten sonra ertesine güne kadar dayanır. Uzun lafın kısası: en çok ihtiyacınız olduğunda kullanmanız için güçten tasarruf ederek bir günden daha uzun pil ömrü sağlar.
 
Süper Hızlı Şarj
Tam hız ileri. 45W Güç Adaptörünü taktığınızda cihazınızı gün boyu dayanan süper hızlı şarj ile şarj eder.
 
Kablosuz Güç Paylaşımı
Tüm bu pil kapasitesinin yanı sıra bolca yedek enerjisi de vardır. Enerjinizi arkadaşınızla paylaşın veya kulaklıklarınızı hareket halindeyken kablosuz olarak şarj edin.
 

DAYANIKLILIK

Son dakika haberleri: Dayanıklı bir Galaxy telefonu daha geliyor
 
Parlatılmış Koruyucu Alüminyum çerçeve bir zırh gibi işlev görür ve bu telefonun önü ve arkası sağlam Corning® Gorilla® Glass Victus®+ ile donatılmıştır. Ve hem Galaxy S22 Ultra hem de S Pen’in IP68 derecesi vardır.
 
Corning® Gorilla® Glass Victus®+
Corning® Gorilla® Glass Victus®+ özelliğine sahip ilk akıllı telefon. Etkileyici ön ekranı ve arka paneli, düşmelere daha dayanıklı ve çizilmeye karşı etkili bir koruma sağlayan Corning® Gorilla® Glass Victus®+ ile donatılmıştır.
 
Koruyucu Alüminyum Çerçeve
Şimdiye kadarki en sağlam alüminyum çerçevemiz. İç yapısından parlatılmış dış kenarlarına kadar her Galaxy S22 Ultra cihazı, bu süper güçlü Koruyucu Alüminyum çerçeve ile desteklenir. Bu sağlam çerçeve bir zırh gibi telefonu sararak koruma sağlar.
 
IP68 Suya Dayanıklılık
Suya düşmenin yanı sıra su sıçramalarına dayanacak şekilde üretildi. IP68 derecesi; telefonunuzun ve S Pen’inizin suya ve toza dayanacak şekilde üretildiğini ve hatta kardiyo çalışıp sırılsıklam olduğunuzda veya yağmura yakalandığınızda bile not alabileceğiniz anlamına gelir.
 

KAMERA

Gece Fotoğrafçılığı ile gecelerinizi destansılaştırın
 

GALAXY PROFESYONEL SEVİYEDE KAMERA

Büyük bir resim yakalayın
 
Büyük piksel sensörü ve şekil değiştiren pikselleri ile şimdiye kadarki en gelişmiş Profesyonel Seviyede Kameramızı içinde barındıran bu telefon, profesyonellerin sahip olduğu donanım gücünü tek elinize sığdıran bir cihazdır.
 

 

 

 
 
40MP Özçekim kamerası
 
 
12MP Ultra Geniş Açılı Kamera
 
 
108MP Geniş Açılı Kamera
 
 
10MP 3x Optik Yakınlaştırma Telefoto Kamera 2
 
 
10MP 10x Optik Yakınlaştırma Telefoto Kamera 1

 

 

GECE FOTOĞRAFÇILIĞI KAMERASI

Diğer kameraları gölgesinde bırakır

 
Profesyonel Seviyedeki Kameramızda donanım ve yazılımı baştan tasarlayarak şimdiye kadarki en parlak inovasyonumuz olan Gece Fotoğrafçılığını size sunmayı başardık. Film setlerindeki ışık kalitesine ulaşmanız için paraziti minimum seviyede tutarken daha fazla ışık girişine imkan veren büyük piksel sensörleri ile geceyi daha iyi yakalamanızı sağlar. Süper Şeffaf Cam ve Lens ise daha net ve parlak çerçeveler için lens yansımalarını yumuşatır.
 
Büyük Piksel Sensörü
108MP yüksek çözünürlüklü bu kameranın süper güçleri, şimdiye kadarki en büyük piksel sensörümüzden geliyor. Düşük ışığı tespit eder ve piksel boyutunu büyütmek için dokuz pikselden oluşan bloklar oluşturmak amacıyla megapikselleri birleştirir böylece 2.4μm boyutundaki pikseller çok fazla ışık toplar. Düşük parazit işleme özelliği ile kumlanmayı önleyerek karanlıkta bile net ve ayrıntılı fotoğraflar çekmenizi sağlar.
 
Süper Şeffaf Cam ve Lens
Süper Şeffaf Cam, Arka Kameranın ön kısmını kaplar; Geniş Açılı Kamera ise Süper Şeffaf Lens ile donatılmıştır ve her ikisi de ultra düşük yansıtmalı özel bir nano kaplamaya sahiptir. Özel bir mühendislikle geliştirilen bu cam ve lens, karanlıkta çektiğiniz fotoğraflarda bile lens yansımasının azaltılmasına yardımcı olur.
 

GECE VİDEO ÇEKİMİ

Gece Fotoğrafçılığı ile günün her saatinde mucizeler yaratabilirsiniz
 
Video teknolojisindeki en büyük sıçramamız. Otomatik çerçeve oranı, ışığı tespit eder ve otomatik olarak optimum fps hızına geçer. 4nm işlemci ile desteklenen Süper Gece Çekimi, her bir karedeki parazitleri temizleyerek gün doğumundan gün batımına kadar çarpıcı ayrıntıları istikrarlı bir şekilde yakalamanızı sağlar.

 

 

GECE PORTRE ÇEKİMİ

Gece Fotoğrafçılığı ile tüm ışık seviyeleri sizin için yeterli olacak
 
Yapay Zeka hem 108MP Geniş Açılı Kamerada hem de 40MP Selfie Kamerasında karanlık fotoğrafları muhteşem bir şekilde aydınlatır. Süper Gece Çekimi sahneyi akıllı bir şekilde aydınlatırken hiçbir ayrıntıyı kaybetmeden Portre modunuza tarz katmak için geceden faydalanabilirsiniz.
 

AKICI VİDEOLAR

Hazır. Herkes yerini alsın. Oyun
 
En kusursuz Galaxy. Galaxy S22 Ultra’nın Profesyonel Seviyedeki Kamerası %58 daha geniş bir açıyla titreşimleri düzeltir ve her bir karede durağan bir berraklık için hareketleri hızlı ve hassas bir şekilde tespit etmesini sağlayan hızlı hareket örnekleme özelliğinden faydalanır.
 
Süper HDR, yanıltıcı gölgelerin veya arka aydınlatmaların olduğu ortamlarda bile 64 kat daha fazla rengi görüntüleyerek destansı ayrıntıları ve renk tonlarını yakalamanız için çekimlerinizi ayarlar.
 

EXPERT RAW

Cebinizdeki profesyonel stüdyo
 
Pro Modu bir üst seviyeye taşıyoruz. Çekimleriniz üzerinde tam kontrol sahibi olmak için RAW dosyalarını doğrudan Galeri’ye kaydeden Expert RAW uygulamasını indirin. Karelerinizin ince ayarını telefonunuzdan yapın veya bunları bilgisayarınıza veya tabletinize gönderin ve daha büyük bir ekranda düzenleyin. Veya RAW dosyalarını doğrudan başka bir telefonla paylaşarak ekip arkadaşlarınızın göz atmasını sağlayın.
 
Quick Share ile şaheserlerinizi tek bir dokunuşla taşıyabilirsiniz. Büyük fotoğraf ve video dosyalarınızı, telefonunuza veya bilgisayarınıza kolayca taşıyın.
 

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

Bunu resmedin: şimdiye kadarki en büyük piksel sensörümüz
 
108MP sensör gündüzden geceye net görüntüler yakalamanızı sağlar. Adaptif Piksel, daha parlak ve net fotoğraflar sunmak için deklanşöre dokunmadan önce sahnelerin arkasında 108MP yüksek çözünürlük modu ile 12MP yüksek hassasiyet modu arasında geçiş yapar. Gölgeleri ve öne çıkan detayları ayarlayarak derinlik sağlamak için akıllı Detay İyileştirme ile birlikte çalışır.
 
Adaptif Piksel
Akıllı kamera, etrafınızdaki ışığı tespit eder. Eğer ışık azalırsa, buna adapte olur ve 108MP yüksek çözünürlük modundan 12MP yüksek hassasiyet moduna geçer veya ayrıntı seviyesi ve parlaklığı yüksek bir fotoğraf oluşturmak için her iki modda da aynı anda çekim yaparak bu kareleri birleştirir.
 
Detay İyileştirme
Fotoğraf oyunlarınızı bir üst seviyeye taşımak, ekrana bir dokunuşunuz kadar uzak. Deklanşöre basmadan önce Yüksek Çözünürlük modundaki Detay İyileştirme özelliğini etkinleştirin. Derin öğrenme yapay zekasından faydalanan bu özellik, inanılmaz derinlik ve detaylarla fotoğraflarınızı zekice iyileştirir.

 

 

SPACE ZOOM

100x yakınlaştırma. %100 efsane
İkili Tele Zoom sistemi, görüntüyü daha fazla yakınlaştırmanız için 3x’den 10x yakınlaştırmaya geçerek güçlü bir optik yakınlaştırma sağlar. Daha sonra, devrim niteliğindeki çift katlı lens ve yapay zeka ile iyileştirilmiş Süper Çözünürlük yakınlaştırmaya devam ederek bir adım bile atmanıza gerek kalmadan aksiyonu 100x yakınlaştırmanızı sağlar.

MÜKEMMEL KAMERA

Muhteşem anları fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmenize değecek bir inovasyon
 
Otomatik Kadraj
Siz hareket ederken veya insanlar kadrajın içine ve dışına girip çıkarken video görüntüyü ortalayarak odaklanmaya devam eder. Ekranı bir nesneye kilitlemek için tek yapmanız gereken ekrana hafifçe dokunmak.
 
Yönetmen Gözü
Farklı açılardan ve Selfie Kamerasından ve Arka Kameralardan aynı anda çekim yaparak dörtlü kameranın tüm nimetlerinden faydalanın. Dilediğiniz gibi film çekmenin veya orjinal görüntüleri yönetmen gibi kurgulamak için saklamanın keyfini yaşayın.
 
Tek Çekim
20 saniyeye kadar hareketli görüntüler çekmek için deklanşöre dokunun. Daha sonra Galeri, içerisinden beğendiğiniz sabit, döngü, hızlı çekim video ve daha pek çok formatta görüntüler oluşturana kadar bekleyin.
 
Yapay Zeka Düzenlemesi
Galeri’ye eklenen akıllı özellikler, fotoğrafları bir profesyonel gibi düzenlemenizi sağlar. Nesne Silici, fotoğrafları kırpmadan nesneleri fotoğraftan çıkarmanızı sağlar. Photo Remaster ile fotoğraflarınızı kolayca yeniden düzenleyebileceğiniz güç artık elinizde.
 
Selfie
Tamamı Galaxy S22 Ultra ile çekilen yeni filminizin ilk gösterimi için iyi bir vesikalık fotoğrafa ihtiyacınız olacak. Gelişmiş Selfie Kamerası ile vesikalığınızı kendiniz çekin.
 

VERİMLİLİK

Yapılacaklar listesi ne zaman başlayacağını asla bilemez

S PEN İLE VERİMLİLİK

Parmaklarınızın yapamayacağı şeyi yapabilen bir güç
 
S Pen hassasiyeti, notlarınızı ve mesajlarınızı şaheserlere dönüştürüyor. El yazısını Samsung Notes’da ultra okunaklı metinlere dönüştürün veya yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamak için videolarınıza animasyonlar ekleyin. Ardından, cihazınızı Hava Hareketleri ile kablosuz olarak kontrol etmek için geriye doğru bir veya birkaç adım atın.

GÖRÜNTÜLÜ ÇAĞRI

Mesafelerin ötesine geçen iletişim
 
Google Duo ile ekibinizi bir araya toplayın. Bir görüntülü çağrı yaparak ailenizle ve arkadaşlarınızla son havadislerden konuşun, hatta IRL gibi videoları birlikte izlemek için ekranınızı paylaşın. Onları arayın ve herkesi aynı anda görebilmek için görüntüyü televizyonunuza aktarın.

LINK TO WINDOWS

Telefonunuz ve bilgisayarınız arasındaki sınırları kaldırın
Uygulamaları doğrudan masaüstü bilgisayarınızdan açın ve telefonunuzla bilgisayarınız arasında kesintisiz bir şekilde geçiş yapın. Son Kullanılanlar Uygulaması, daha hızlı erişim ve devam edebilirlik sağlamak için en son kullandığınız uygulamaları gösterir.

GİZLİLİK

Gizliliğiniz güvende
 
Samsung Knox ile özel verilerinizi, telefonunuzu açtığınız andan itibaren güvenle koruyun. Knox Vault, biyometrik bilgilerinizi güvende tutarken Güvenli Klasör ise özel verilerinizi kilitli tutar. Yeni İzin Kullanım panosu, hangi uygulamaların verilerinizi paylaştığını veya sizi takip ettiğini görmenize imkan verir ve kabul ettiğiniz koşullara göre erişime izni vermenizi veya reddetmenizi sağlar.
 

SMART SWITCH

Geçişleri akıllıca yapın
 
Kutuyu Aç. Kur. Yarat. Smart Switch, farklı bir işletim sisteminden taşıyor olsanız bile galerinizi, notlarınızı, kişilerinizi ve daha fazlasını mevcut telefonunuzdan kesintisiz bir şekilde aktarmanızı sağlar.
 

GALAXY ÜSTÜNLÜĞÜ

Mobil teknolojiye yön veren efsanevi özellikler
 
 
DEPOLAMA
 
Düşük ışıkta çektiğiniz şaheserler için bolca yer var
 
Gündüzden geceye kesintisiz olarak net fotoğraflar çekebiliyorsanız, Galeriniz hızla dolar. 512GB dahili hafızası ile her bir kareyi elinizin altında tutabilirsiniz.
 
 
ULTRASONİK PARMAK İZİ
 
Yalnızca siz açabilirsiniz
 
Ekrandaki sırlar. Ekran üzerinde gömülü büyük sensörlere sahip Ultrasonik Parmak İzi Okuyucu, tek bir dokunuşla güvenli bir şekilde kilidi açmanızı sağlar.
 
 
ONE UI
 
Galaxy cihazınız, tarzınızı belirler
 
Dijital hayatınızı özelleştirin ve kendinizi dilediğiniz gibi ifade edin. Tüm cihazları birlikte nasıl kullanacağınızı öğrenerek Galaxy deneyiminizi sonuna kadar yaşayın.
İşlemci Tipi
İşlemci Hızı

2.99GHz,2.4GHz,1.7GHz

İşlemci Türü

Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm

İşlemci Sayısı

8 Çekirdek

İşlemci Hızı Aralığı

2.73+ GHz

Ekran Özellikleri
Ekran Boyutu

6.8 inch

Ekran Boyutu Aralığı

6.5+ inch

Ekran

Dokunmatik

Ekran

Renkli Ekran

Ekran Yenileme Hızı

120 Hz

Telefon özellikleri
Çift Hat

Yok

Kulaklık Girişi

yok

Şarj Girişi

USB Type-C

Kamera Özellikleri
Kamera Çözünürlük

108 MP+10 MP+12 MP+10 MP

Kamera Çözünürlük Aralığı

15 MP+

Digital Zoom

Var

Ön Kamera Çözünürlüğü

40 MP

Otomatik Odaklama

Var

Ağır Çekim Video Kaydı

Var

Video Kayıt Çözünürlüğü

UHD 8K (7680 x 4320)@24fps

Arka Kamera Sayısı

5

Ön Kamera Çöz. Aralığı

20 - 40 MP

Bağlantı Özellikleri + Portlar
Mobil Veri Hızı

5G Uyumlu

USB Type-C

Var

Güç
Pil Gücü

5000 mAh

  İzle

Kablosuz Şarj

Var

Multimedya
Yüz Tanıma

Var

Suya Dayanıklılık

Var

Parmak İzi Okuyucusu

Var

Bellek
Dahili Hafıza

256 GB

Mobil Ram Boyutu (GB)

12 GB

Genel Özellikler
Cep Telefonu Modeli

S22 ULTRA

Renk Grubu

Yeşil

Kutu İçeriği

Akıllı Telefon, Şarj Kablosu, Kullanma Kılavuzu

Renk

Yeşil

Garanti

24

Menşei

Vietnam

İşletim Sistemi
İşletim Sistemi

Android 11

Depolama birimi
Desteklenen Hafıza Kartı

Yok

Max. Hafıza Kartı Boyutu

Yok

Ağırlık & boyutlar
Ağırlık

228 GR

Genişlik

77,9 mm

Kalınlık

8,9 mm

Yükseklik

163,3 mm

Navigasyon
NFC

VAR

Bu ürünle toplam 116 yorum yapıldı.

(116) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Bu Ürün Hakkında Soru Sorun

SORU SOR

Soru sorabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • Cep telefonlarında anlaşmalı bankaların kurumsal ticari kartlarına taksit imkanı

 • Garanti Bankası ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir.

 • Paraf ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 37.999 TL 37.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 37.999 TL 37.999 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
Yukarıda yer alan tablodaki açıklama, taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarındaki bilgiler Şirketimiz tarafından örnek olarak gösterilmektedir. Alışveriş kredinize ilişkin taksit tutarı, faiz oranı, sigorta seçeneği ve geri ödeme tutarı bilgilerine Fibabanka A.Ş.’ne ait web sitesi ve mobil uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi kargo le gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Hepsijet XL veya Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Hepsijet XL ile sevk edilen siparişler ortalama 3-4 gün içinde, Horoz lojistik ile sevk edilen siparişleriniz ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin, Yurtiçi, Horoz Lojistik veya Hepsijet XL’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir.

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), Whatsapp destek 0850 222 56 56 hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak, 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1051129816 iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.
 6. 6. Televizyon ve klima iadeleriniz için çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
Ürün, favori listenize eklendi.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı