• Yapımcı: EA
 • Oyun Türü: Futbol
 • Platform: PS4
 • Dil Desteği: Türkçe-İngilizce
 • Yaş Grubu: 12+
 • Menşei: Çin
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
16.0012 / 130151

Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Yurtiçi Kargo ve Horoz lojistik ile verilen siparişler ortalama 3-4 iş gününde tarafınıza teslim edilir.
Hızlı teslimat (ücretsiz): Kolay Gelsin kargo ile verilen siparişler ortalama 2 iş gününde tarafınıza teslim edilir.
Mağazadan teslim: Dilediğiniz mağazamızdan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

PS5 FIFA 22

PS5 Fifa 22 Özellikleri

PS5 FIFA 22

Powered by Football™ sloganıyla yola çıkan EA SPORTS™ FIFA 22'nin PlayStation®5 ve Xbox Series X|S sürümü, sahadaki her anı geliştirerek çığır açan yeni nesil HyperMotion oynanış teknolojisiyle oyunu ileri taşıyor. HyperMotion, takımın tamamı için gelişmiş hareket yakalama verilerini ve makine öğrenimini birleştirerek FIFA 22'deki her maçın oynanışını geliştiriyor ve yeni nesil konsolların gücünü kullanarak bugüne kadarki en gerçekçi, tepkisel ve akıcı oynanış deneyimimizi sunuyor. FIFA 22, oyundaki tüm modlara yenilik getiren yeni sezonuyla başlıyor; sahadaki en önemli mevkiyi soğukkanlı hale getiren kaleci düzenlemesiyle, iki direk arasında daha fazla istikrarın keyfini çıkarın, Kariyer Modu'nda kendi kulübünüzü oluşturup yöneterek zafere ulaştırın ve futbol hayallerinizi yaşayın, VOLTA FOOTBALL'da yeniden düzenlenen oynanış ile yeteneklerinizin karşılığını alın, en unutulmaz futbolcuları FIFA Ultimate Team™ Kahramanları olarak tekrar karşılayın ve EA SPORTS FIFA tarihinin en sürükleyici maç günü deneyiminde sıradaki büyük maçınızın atmosferini yaşayın.
 

OYNANIŞ

HYPERMOTION OYNANIŞ TEKNOLOJİSİ
EA SPORTS FIFA'nın yeni nesil konsollardaki yepyeni teknolojisi olan HyperMotion, bugüne kadar ilk kez iki teknolojiyi bir araya getirerek futbol oynanışında devrim yaratıyor.
 
Gelişmiş 11'e 11 Maç Yakalama
Xsens kostümleri, bugüne kadar ilk kez yüksek yoğunlukta oynayan 22 profesyonel futbolcunun hareketini yakalamayı mümkün kılıyor. Bu eşsiz hacimdeki yüksek kaliteli gerçek insan hareketi verisi, bireylerin ve takımların FIFA 22'deki hareketlerini güçlendiriyor.
 
Makine Öğrenimi
İleri teknoloji ve tescilli makine öğrenimi algoritmamız, gelişmiş maç yakalamadan alınan 8,7 milyonun üzerinde kareden öğreniyor, ardından gerçek zamanlı yeni animasyonlar yazarak sahadaki çeşitli etkileşimlerde organik bir futbol gerçekçiliği yaratıyor.
 
Bunun sonucunda yeni nesil konsollardaki FIFA 22'nin her modundaki tüm maçlarda daha gerçekçi, hassas ve akıcı bir oynanış deneyimi oluşuyor:
 
Özgün Tüm Takım Hareketi
İleriye doğru atılmış önemli bir adım olan Xsens Kostümleri, bugüne kadar ilk kez yüksek yoğunlukta oynayan 22 oyuncunun tamamından veri kaydetmek için kullanıldı. Her temastan, müdahaleden, sprintten ve çekişmeden yakalanan veriler sayesinde FIFA tarihindeki en büyük animasyon yenilemesi ortaya çıktı. Eklenen 4.000+ yeni animasyon FIFA 21'deki sayıyı en az üçe katlarken, futbol yoğunluğunu, hassasiyetini ve oyundaki her oyuncunun fiziğini geliştirerek EA SPORTS FIFA tarihindeki gerçeğe en yakın hareketi ortaya çıkardı.
 
Makine Öğrenimi - Akış
Makine öğrenimi algoritmamız, spor video oyunlarında animasyonların çalışma prensibini yeniden şekillendirerek her zamankinden daha çok akıcılık ve görsel gerçekçilik yaratıyor. Gelişmiş 11'e 11 Maç Yakalama'dan gelen 8,7 milyondan fazla kare ile kendini geliştiren Makine Öğrenimi - Akış algoritması, gerçek zamanlı yeni animasyonlar yazarak oyuncuların topu kontrol etmek veya daha temiz bir vuruş yapmak için topa yaklaşırken uzun adımlarını ve koşu ritmini daha iyi ayarlamasını mümkün kılıyor.
 
Taktiksel Yapay Zeka.
Yeni nesil konsollardan güç alan Taktiksel Yapay Zeka, 22 oyuncunun tamamı için daha derin bir zeka yaratıyor; her bir futbolcuya takım arkadaşlarının ve rakiplerinin dizilişlerini ve hareketlerini daha iyi anlama kabiliyeti vererek yepyeni bir taktiksel gerçeklik seviyesi oluşturuyor. Hücumda oyuncular artık saniyede 6 kat daha fazla karar verebildiği için çevre farkındalıkları artıyor, oyun kurarken daha akıllı koşular yapıyorlar ve boşta kalan toplara daha hızlı reaksiyon gösteriyorlar. Yeniden düzenlenen savunma yapay zekası, takımların artık daha bütün bir şekilde işlemesini mümkün kılarken, sahada hareket ederken ve boş alanları kapatırken biçimlerini korumalarını sağlıyor.
 
Kinetik Hava Mücadeleleri
Geliştirilmiş iki oyunculu etkileşim teknolojisi, oyuncu animasyonlarını senkronize ederek hava toplarına zıplarken daha yüksek gerçekçilik ve hassasiyet oluşturuyor. Ortalarda, uzaklaştırılan toplarda ve uzun paslarda savunma ve hücum oyuncularının itmesini, çekmesini ve çekişmesini görebileceksiniz. Bu sayede hava toplarında kalite artacak ve oyuncuların topa ulaşma mücadelesinde daha net sonuçlar ortaya çıkacak.
 
Soğukkanlı Top Kontrolü
Animasyon yenilemesi sayesinde FIFA 22'de topu kontrol etmek her zamankinden daha doğal ve akıcı. Uzun iki dokunuşlu animasyonlar, hava toplarını daha iyi kontrol etmeyi, yerdeki topları saklarken daha yüksek çevikliği ve top saklama durumlarında daha yüksek gücü mümkün kılarak hücumda ileri çıkmanız için yeni yollar sunuyor.
 
Oyuncu İnsanlaştırma
Gelişmiş 11'e 11 Maç Yakalama'dan güç alan yeni topsuz oyuncu animasyonları ve ortamsal davranışları, sahadaki karakterleri canlandırmaya yardımcı oluyor. Rakiplerin eyleme bağlı olarak konuştuğunu, işaret ettiğini ve yönlendirme yaptığını görebilirsiniz. Ayrıca güncellenen yoğunluk temelli hareket kabiliyeti de oyuncuların acele hareketlerini yansıtarak FIFA'yı her zamankinden daha gerçekçi ve sürükleyici yapıyor.
 
Kaleciler Yeniden Tasarlandı
Yepyeni kaleci sistemi, savunmanın son hattındaki zekayı yeni bir düzeye çıkararak iki direk arasında daha güvenilir şut kurtarmayı ve daha akıllı kararlar vermeyi mümkün kılıyor. FIFA 22'de kalecilerin pozisyon alma özelliği, farklı kaleci tarzlarını oyunda canlandırarak dünyaca ünlü file bekçilerinin şimşek hızındaki reflekslerini yansıtıyor.
 
Gerçek Top Fiziği
FIFA 22'ye aktarılan gerçek hayat verileri, oyundaki top fiziği özelliklerini yeni bir gerçeklik düzeyine çıkarıyor. Hız, falso, hava sürükleme kuvveti, hava direnci, yer sürtünmesi ve yuvarlanma sürtünmesi gibi ayarlanmış parametreler, her temasın, top saklamanın, şutun, volenin, pasın ve driblingin gerçek hayattaki gibi görünmesini, hareket etmesini ve havada süzülmesini sağlayacak.
 
Patlayıcı Sprint
Bire bir pozisyonların dinamiğini değiştiren yeni bir oynanış mekaniği olan Patlayıcı Sprint, dribling veya savunma sırasında size hızlanma üzerinde daha fazla kontrol sunuyor. Rakipleri üzerinize çekin ve defans oyuncusundan sıyrılıp takımınızı hücuma çıkarmak için tüm hızınızı ortaya koyma anınızı belirleyin.
 
Yeni Hücum Taktikleri
Yeni Hücum Taktikleri, takımınızı oynatma planlarınız üzerinde size daha fazla kontrol sunuyor. Takımınızı sahanın her iki yarısında da farklı tarzlarla düzenleyin: Topu kendi yarı sahanızda tutup hızlı oyun kurarak rakibin yarı sahasına patlayıcı bir atak yapın ve iki ceza sahası arasında direkt oynayın veya sahada kendi eşsiz tarzınızla dizilin.
 

SÜRÜKLEYİCİ MAÇ GÜNÜ DENEYİMİ

Canlı Stadyumlar
Stadyumlar, futbolun en ünlü mabetlerinin ikonik ve özgün atmosferlerini canlandırmak için yeni nesil konsolların gücüyle yenilendi.
 
Maç Öncesi Beklentisi
Yeni maç öncesi soyunma odası, ısınma ve sahaya çıkma animasyonları, büyük maçlardan önceki beklentiyi oluşturuyor. Avrupa'daki çeşitli kulüpler için eklenen özel maça giriş ve gol müzikleri, iç sahada oynama hissini yeni bir düzeye çıkarıyor. Yeni maç öncesi stadyum unsurları, maç günü enerjisini geliştirmek için Avrupa'nın en büyük kulüplerinden bazılarının UEFA Champions League atmosferlerini canlandırıyor.
 
Dinamik Işıklandırma ve Sahalar
Geliştirilmiş ışıklandırma sistemi, ilk düdüğün çaldığı andan itibaren tüm maç boyunca yeni coşku ve ayrıntı seviyeleri oluşturuyor. Ayrıntılar, 90 dakika boyunca dinamik olarak değişen yeni saha dokularıyla çimlerin saplarına kadar yansıyor.
 
Geliştirilmiş İnsanlaştırma
Oyuncuların bedenleri, üst düzey futbolcuların atletizmini daha iyi yansıtmak için yeniden tasarlandı. Dinamik taraftar davranışları, maçın konumunu ve saha içindeki aksiyonu yansıtıyor: Takımınız büyük farkla kaybediyorsa taraftarlar stattan erken ayrılacak, yıldız oyuncuları kutlamak için dinamik koreografiler açılacak ve topsuz ara sahneler gerçek hayattaki yayınları daha iyi yansıtacak.
 
Daha Büyük Gol Anları
FIFA 21'de gelen özelliği geliştiren yeni taraftar ve oyuncu animasyonları, kamera açıları ve FIFA 21'dekinden üç kat fazla oyuncu için imza gol sevinçleri, Büyük Gol Anlarının heyecanını daha da yükselterek sizi son dakikada galibiyeti getiren golleri veya maçı kurtaran beraberlik gollerini tecrübe etmeye her zamankinden daha fazla yakınlaştırıyor.
 
Yeni Nesil File Fiziği
Yeni Nesil File Fiziği ve sesi, futbolun en önemli anının heyecanını artırıyor. Daha fazla görsel esneklik, bükülme ve sallanma, gelişmiş seslerle birlikte her golün heyecanını vurgularken, PlayStation®5'teki dokunsal geri bildirim ise topun ağlarla buluşmasının hissini gerçekten hissetmenize imkan tanıyor.
 
Geliştirilmiş Maç Günü Anlatımı
Oyunun sürükleyiciliği saha dışındaki maç anlatım kabinine de yansıyor. Stewart Robson gibi yepyeni yorumcular ve anonsçu Dominic Walker'a, diğer maçlardaki gelişmelerin anlatımına yeni bir soluk getiren Alex Scott eşlik ediyor. Yeni sistem, sahadaki aksiyonun kızıştığı durumlarda yorumcuların birbirlerinin sözünü kesmelerine olanak tanıyor.
 
Daha Derin Maç Analizi
Tamamen yenilenen Maç Bilgileri ekranı, geliştirilmiş topa sahip olma, şut, pas ve savunma istatistiklerini yeni heyecan verici görsellerle sunarak bunları daha kapsamlı bir şekilde anlamanızı, analiz etmenizi ve her maçın ardından performansınızı geliştirebilmenizi sağlıyor.
 
Yenilenen Ana Menü
FIFA 22'deki yepyeni dinamik Ana Menü, FIFA 22 elçileriyle birlikte daha sezgisel ve modern bir kullanıcı arayüzü sunuyor.
 
KARİYER MODU
FIFA 22 Kariyer Modu'nda oluşturacağınız kulübü küme düşme adayıyken dünya devine dönüştürerek futbol hayallerinizi yaşayın ve ilerlemenizi, başarıya ulaşmanızı ve Pro'nuzun oyundaki yolculuğunu yaşamanızı sağlayan yenilenen Oyuncu Kariyeri deneyiminin keyfini çıkarın. FIFA 22 Kariyer Modu, yeni UEFA Europa Conference League entegrasyonunun yanı sıra UEFA Champions League and UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander gibi dünyanın en büyük lig ve kulüp müsabakalarının tam lisanslı versiyonlarıyla her zamankinden daha fazla özgünlük sunuyor.
 
Kulübünüzü Oluşturun
Sıfırdan takım oluşturma ve yönetme şansı sunan yeni Teknik Direktör Kariyeri oynama yolu Kulübünü Oluştur ile FIFA 22'deki en yeni takımı kurun.
 
OLUŞTURUN
Bir takım adı seçin, kulübünüze takma ad verin ve başlangıç liginizi seçerek başarıya giden yola koyulun.
 
ÖZELLEŞTIRIN
İsteğinize göre özelleştirme yapmanın sayısız yoluyla kulübünüzü kişiselleştirin. Vizyonunuza uygun bir arma tasarlayın, ligdeki takımları kıskandıracak iç saha ve deplasman forması oluşturun, ardından Stadyum Editörü'ne giderek taraftarlarınıza gurur duyacakları bir stadyum sunun. Sahada ve tribünlerde her zaman güncel görünmek için her sezon tasarımlarınızın üzerinden geçin.
 
MÜCADELE EDIN
Oyunun zirvesindeki seçkinlerle mücadele etmek üzere kadronuzu kurarken takımınızın yıldız reytingini seçin ya da alt liglerden yükselmeye başlayarak UEFA Champions League veya CONMEBOL Libertadores zaferine ulaşmaya çalışın.
 
Oyuncu Gelişimi Sistemi
Oyuncu Kariyeri'ndeki yenilenen Oyuncu Gelişimi sistemi, Pro'nuzun gelişimini kontrol etmenizi sağlıyor. Antrenman veya maç yaparak TP kazanın, ardından beceri puanlarınızı kullanarak oyuncunuzun niteliklerini geliştirin ve reytinginizi yükseltin.
 
VOLTA FOOTBALL
VOLTA FOOTBALL, sahanın her yerinde daha fazla yetenek ve dünyanın dört bir yanındaki sokak futbolu sahalarında kendinizi ifade etmenizi ve kadronuzla bağlantı kurmanızı sağlayacak yeni yollarla geri dönüyor. Topla sergilediğiniz becerileri ödüllendiren ve yeniden tasarlanan az oyunculu oynanış ile her maça daha fazla heyecan katın ve oynadığınız her modda TP toplayarak VOLTA FOOTBALL ödüllerinize ulaşmanıza imkan tanıyan yeni sezonluk ilerleme sistemiyle yeni ekipmanları açmak için her sezon özel konumlardaki eşsiz etkinlikleri oynayın.
 
Yeniden Tasarlanan Az Oyunculu Oynanış
FIFA 22'deki yeniden tasarlanan VOLTA FOOTBALL oynanışıyla sokaklarda sergilediğiniz yeteneklerin karşılığını alın. Beceri hareketlerini, şık pasları ve bacak arasını kullanarak rakiplerinizi geçin ve sıradaki golünüzün değerini artıran yeni VOLTA FOOTBALL Beceri Sayacını doldurun. Avatarınızın şutunu, hızını veya müdahalesini geliştirerek maçın gidişatını değiştirmenize yardımcı olması için maç boyunca kullanılacak bir imza yetenek seçin; kepçe hareketi ve daha heyecan verici basit beceriler gibi yeni beceriler, ayarlanmış duvar pasları, şık kaleci fırlatmaları, bacak arası reaksiyonları ve tarzınızı yansıtan çok oyunculu gol sevinçleriyle sahadaki yaratıcılığınızı daha da artırın.
 
Arcade Turnuvaları
VOLTA FOOTBALL'da çevrimiçi mücadele etmeniz için yepyeni bir yol sunan yeni dostluk müsabakaları ile sınırlı süreli Arcade Turnuvalarında arkadaşlarınızla veya toplulukla oynayın ve tekniğinizi test edin. Ayak Tenisi, Yakartop ve Top Kaçırma gibi herkes tek ve 2'ye 2 çok turlu mini oyunlarda mücadele edin ve performansınız karşılığında puanlar kazanarak turnuvanın sonunda zirveye ulaşmak için kapışın!
 
FIFA ULTIMATE TEAM
Kulübünüze alabileceğiniz binlerce oyuncu içeren ve hem saha içinde hem de saha dışında Kulübünüzü özelleştirmenin sayısız yolunu sunan FIFA'nın en popüler modunda hayalinizdeki kadroyu kurun ve mücadele edin. Squad Battles'da kendi başınıza, FUT Ortak'ta birlikte, Division Rivals'da Çevrimiçi veya FUT Champions'ta en iyilere karşı oynayabileceğiniz FIFA Ultimate Team™ (FUT), tüm sezon boyunca gerçek hayattaki performanslardan ve UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores gibi müsabakalardan ilham alan çeşitli içeriklerle sizi futbol dünyasına bağlıyor.
 
FIFA 22 Ultimate Team, Division Rivals ve FUT Champions'ta nasıl mücadele edeceğinizi yeniden tasarlayarak diğer oyunculara karşı becerilerinizi test etmek ve ilerlemek için daha erişilebilir bir yol yaratıyor, saha içinde ve dışında yeni özelleştirme ayrıntılarıyla kulübünüzü kişiselleştirmeniz için daha fazla yol sunuyor ve en sevilen bazı futbolcuları geri getiren FUT Kahramanları sunuyor.
 
Division Rivals
FUT 22'de yeniden tasarlanan Division Rivals modunda Ultimate Team'inizle çevrimiçi FUT Topluluğuna meydan okuyun. Hem haftalık hem de her bir oyun içi Sezondaki performansınız karşılığında ödüller kazanın, yenilenen ilerleme sistemiyle derecenizi yükseltin ve oyunun en yetenekli oyuncularına ayrılan yeni Seçkin Klasmanda en iyilerin en iyilerine katılın.
 
FUT Champions
FUT 22'deki yeni FUT Champions deneyimi, FUT'taki en iyi ödüllerden bazıları için mücadele etmeyi daha erişilebilir kılan çok aşamalı bir müsabaka sunuyor. Ödül kademelerinde ilerlerken yeni puan temelli sistem içeren kısaltılmış hafta sonu müsabakası olan FUT Champions Finallerine katılma hakkı kazanmak için hafta boyunca çeşitli maçlardan oluşan FUT Champions Play-Off'larını oynayın.
 
Geliştirilmiş FUT Stadyumu Özelleştirmesi
FUT Stadyumunuzu tamamen eşsiz hale getirmenizi sağlayan yeni özelleştirme yolları ve temalı sezon içerikleriyle FUT 22'de iç sahanıza daha fazla kişilik katın. Genişletilmiş özelleştirme seçenekleri; yeni VIP Alanı, Bayraklar, Kartonlar ve Pankartlar dahil geliştirilmiş taraftar unsurlarıyla stadyumunuzu tepeden tırnağa kişiselleştirmenize ve eşsiz tarzınızı sergilemenize imkan tanırken, Saha Kupaları olan seçilmiş lisanslı maskotlar da tasarımınızı yepyeni bir seviyeye taşıyor. Ayrıca FUT 22'de istediğiniz görünüşe kavuşmanızı kolaylaştıran geliştirilmiş Stadyum Ögesi yönetimi ve aramasıyla mükemmel kombinasyonu daha kolay bulun.
 
Ortak Herkese Açık Eşleştirme
FUT Ortak'ı tecrübe etmenin ve diğer oyuncularla tanışıp oynamanın yeni bir yolu olan Ortak Herkese Açık Eşleştirme, FUT Topluluğunun diğer üyeleriyle takım kurmanıza imkan tanıyarak Ortak Herkese Açık maçlar için yapılan özel bir kadroyla diğer çiftlere karşı FUT Dostluk Maçları Klasik Maç yapmanızı sağlıyor.
 
Yeni İKONLAR
Günümüzün en büyük yıldızlarıyla FUT İKONLARI bir araya getirin: gelmiş geçmiş en büyük futbolcular. FUT 22'de Pele, Maradona, Cruyff, Ronaldo Nazário, Zidane, Beckham gibi 100'den fazla dev isim arasına daha fazlası ekleniyor.

Teknik Özellikler

Yapımcı

EA

Özellikleri

Oyun Türü

Futbol

Platform

Platform

PS4

Diğer

Dil Desteği

Türkçe-İngilizce

Genel Özellikler

Yaş Grubu

12+

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 770 TL 770 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 770 TL 770 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 192,50 TL 770,00 TL
2 + 4 128,33 TL 770,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 385,00 TL 770,00 TL
3 256,67 TL 770,00 TL
4 192,50 TL 770,00 TL
5 154,00 TL 770,00 TL
6 128,33 TL 770,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 192,50 TL 770,00 TL
2 + 4 128,33 TL 770,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 256,67 TL 770,00 TL
4 192,50 TL 770,00 TL
5 154,00 TL 770,00 TL
6 128,33 TL 770,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 256,67 TL 770,00 TL
4 192,50 TL 770,00 TL
6 128,33 TL 770,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 192,50 TL 770,00 TL
3 + 2 154,00 TL 770,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 256,67 TL 770,00 TL
4 192,50 TL 770,00 TL
6 128,33 TL 770,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10 Home İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeleri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10 Home İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncelleştirmeleri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10 Home İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncelleştirmeleri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
PS5 FIFA 22

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı