OEM KDV İndirimi 22.11.2019

OEM KDV İndirimi 22.11.2019

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

FOX FITNESS PROFORM 500 - 999 TL Kondisyon Bisikletleri

FOX FITNESS PROFORM Kondisyon bisikletleri uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar spor outlet kategorisinde. Hemen kondisyon bisikleti satın al.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Voit (1)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
6 ÜRÜN
Fiyat Aralığı
  FOX FITNESS PROFORM Spor Aletleri Kondisyon Bisikletleri modellerinde 6 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 

  Kondisyon Bisikletleri

  Rutin günlük yaşamınızda yoğun iş temposu içerisindeyseniz, sağlığınız bedeniniz ve formunuzu korumak için spor yapmak istiyor fakat düzenli vakit ayıramıyorsanız, yapmanız gereken size uygun spor aletlerini seçip hayatınıza entegre etmek olacaktır. Kondisyon bisikletleri fazla yer kaplamaması, ergonomik tasarımları ile tercih sebebiniz olacaktır.

  Dunlop, Fox Fitness, Nautilus, Proform, Voit gibi birbirinden kaliteli, spor aleti dünyasının vazgeçilmezi olan markalar kondisyon bisikletleri kategorimizde sizlerle. Spor aletlerini eşsiz deneyiminin tadını çıkarmanız için kondisyon bisikletlerinde yer alan bu ürünlerimiz Dikey Bisiklet, Spinners ve Yatay Bisiklet gibi bir çok ürünlerimize vatanbilgisayar.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

  Kondisyon bisikleti ile ne kadar kalori yakacağınızı kullandığınız aletler ile kolayca öğrenebilirsiniz. Özellikle eliptik bisiklette bulunan, ellerinizle tuttuğunuz iki kola bağlı pedallar sayesinde ekstra çalıştırabileceğiniz kaslarınız, kullanım amacınızın yanında ek fayda sağlıyor olacaktır. Bu kollar hareket ettirildiğinde, pedallar ve dolayısıyla bacaklar da hareket eder. Bacakların ileri ve geri hareketleri kalp atışını hızlandırıp kalori harcamanıza yardımcı olacaktır.

  Kondisyon bisikleti sayesinde yaşınıza ve performansınıza bağlı olarak hızınızı arttırarak daha fazla kalori yakabilirsiniz. Her spor aleti değişik kas gruplarını etkilemektedir. Kondisyon bisikletleri 4 kas grubunu çalıştırır. Bunlar şöyledir: Kalça, basen, baldır ve bacak kasları. Bedeninizi farklı yoğunluklarda efor sarf ettirerek çalıştırarak yağ yakımını hızlandırır.

  Ne kadar süre ile kondisyon bisikletlerini kullanmanızın gerektiği ise kilonuza, yaşınıza ve sportif geçmişinize bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Bu aletleri kullanırken kaslarınızı 2 günde bir dinlendirmeyi ihmal etmeden kendinizi yormayacak şekilde sağlıklı ve fit bir bedene ve psikolojiye kavuşabilirsiniz.

  Kondisyon bisikletlerinde kullanım amacınıza, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz. Dikey kondisyon bisikletlerini sadece bacak ve karın kaslarınızı çalıştırmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

  Yatay kondisyon bisikletleri ise bacak kaslarınızı geliştirmenizde sizlere yardımcı olabilir. Son olarak da eliptik kondisyon bisikleti bütün kaslarınızı çalıştırmaktadır. Yüksek efor sarf etmek istediğiniz durumlarda eliptik kondisyon bisikletlerini tercih edebilirsiniz.

  Ev içerisinde veya kendinize ait alanlarda spor yapma arzusundaysanız dikey konumlu, yatay konumlu ve eliptik kondisyon bisikletleri sizler için bu beklentiyi karşılayacaktır.

  Kondisyon bisikletlerinin elektrikli yada elektriksiz çalışacak formları bulunmaktadır. Kullanım sırasında hareketli parçaları en az ses çıkaracak şekilde, sizi ve çevrenizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

  Ayrıca bazı kondisyon bisikletleri, içinde bulunan dijital sistem sayesinde akıllı cep telefonu ve tabletlerde tam uyumluk göstererek mesafe ve gün içinde tükettiğiniz enerjiyi sizler için hesaplayabiliyor.

  Sağlıkla yaşam için ve kendinize en uygun modelleri seçebileceğiniz kondisyon bisikletleri ile spor yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.